Panorama Paryża + kolacja w Bistro i Lido

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • spektakl w kabarecie Lido
  • kolacja w restauracji francuskiej
  • 3 godzinna wycieczka samochodowa po Paryżu
  • komentarz audio-guida podczas city tour 
  • obsługa po polsku

Panorama Paryża + kolacja w Bistro i Lido - kod: F_LID4
Panorama Paryża - samochodem z przewodnikiem to wstęp do niecodziennie spędzonego wieczoru. Objazdowa wycieczka po Paryżu z polskojęzycznym kierowcą i przewodnikiem to wyjątkowa możliwość bliższego poznania miasta. Transport wykonujemy samochodami osobowymi lub autokarami w zależności od ilości osób. Przewidujemy także postoje, w trakcie których będzie można na chwilę zatrzymać się i bliżej poznać wybrane atrakcje. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi są wliczone w cenę przewozu.
Po bogatej we wrażenia samochodowej wycieczce, kierowcy odwożą na kolację do Bistro Romain nieopodal kabaretu Lido w Paryżu. W restauracji czeka smaczne menu, lampka wina i inne smakołyki. Odrobina relaksu, dobra kolacja i wyjątkowy nastrój w restauracji nastawią pozytywnie do kolejnej atrakcji - spektaklu w kabarecie Lido.
Ten paryski kabaret uznawany jest za jednej z najbardziej eleganckich w Paryżu i oferuje ciekawy repertuar. Barwne dekoracje, pełna fantazji choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania - takie atrakcje można odnaleźć w Lido. Wszystko musi olśniewać i zachwycać.
Menu w restauracji Bistro Romain - MICHELANGELO Kir Impérial Wybór przystawek: Talerz grillowanych warzyw. Sałatka z Fusilli (makaron świderki) i świeżej mięty. Talerz włoskich szynek. Danie główne (do wyboru): Carpaccio z wołowiny. Pieczony stek z łososia. Szparagi z risotto. Bawet z polędwicy. Lazania bolognese z zieloną sałatą . Desery (do wyboru): Truskawkowa Panna Cotta. Tiramisu klasyczne. Crème brûlée. Lody lub sorbet. Napoje i alkohole nie są wliczone w cenę menu MICHELANGELO . Przykładowa cena 1/2 butelki wina to 11€. Menu dla grup Przystawki (do wyboru): Sałatka z koziego sera i pesto na ciepło. Carpaccio z polędwicy wołowej z parmezanem. Sałatka z mozzarellą, pomidorami i bazylią. Danie główne (do wyboru): Języki wieprzowe z paellą warzywną. Linguine z krewetkami. Stek wołowy z masłem ziołowym, frytki. Deser (do wyboru): Carpaccio z ananasa, lody panna. Panna Cotta, w truskawkowym syropie. Crème brûlée. 1/4 karafki wina.
Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa).

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

proponujemy również:

Paryż dla samodzielnych
Panorama Paryża i spektakl w kabarecie Lido

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015