Bilety do Parku Asterix

Bilety do Parku Asterix

Ciesz się wspaniałą zabawą w Parku Asterix, dzięki wycieczkom z dojazdem własnym
Możesz także wybrać opcję z wliczonym przelotem


Jaką ofertę biletową oferuje Park Asterix?
Bilet do Parku Asterix dostępny jest w dwóch opcjach: za bilet dorosły zapłacisz 46 euro, cena biletu dziecięcego wynosi 37 euro (dzieci 3-11 lat). Kupując bilety przez stronę internetową na siedem dni przed planowaną wizytą, za bilet zapłacisz 34 euro. Występuje także bilet rodzinny, przy zakupie minimum 5 biletów – cena spada do 39 i 31 euro. Jeżeli planujesz pobyt w pobliskim hotelu, warto kupić łączony bilet, umożliwiający wstęp do parku i nocleg w hotelu (cena od 86 euro za osobę dorosłą i 66 euro za dziecko). Bilety możesz kupić przez internet lub na miejscu w kasach biletowych, ale warto dokonać zakupu on-line, ze względu na częste zniżki.


Jak kupić bilety do Parku Asterix?
Bilety możesz kupić przez internet lub na miejscu w kasach biletowych. Zakup przez internet pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych zniżek. Bilety kupisz na oficjalnej stronie Parku Asterix. Przy zakupie biletów na miejscu nie obowiązują promocje dostępne internetowo. Kasy biletowe znajdują się przy wejściu do parku. W ciągu tygodnia nie ma długich kolejek do kas biletowych, ale może się zdarzyć, że postoisz w godzinach po południowych i w weekend. Jeżeli nie chcesz martwić się o zakup biletów, zamów bilety lub wycieczkę Lekier France Tours.


Czy do kas stacjonarnych w Paku Asterix są długie kolejki?
Kolejki do kas stacjonarnych zależą od pory roku i dnia tygodnia. Wiadomo, że najdłużej trzeba będzie stać w okresie letnich wakacji, w szczególności w weekendy. Jeśli wycieczka do Parku Asterix jest planowana w czasie roku szkolnego, a dodatkowo w dzień powszedni, można liczyć na niedługi czas oczekiwania. Doradzamy jednak wcześniejszy zakup biletu - przez oficjalną stronę internetową, bądź przy skorzystaniu z oferty biura Lekier France, która obejmuje bilety wstępu do parków rozrywki po atrakcyjnych cenach.


Czy bilet do Parku Asterix można kupić przez internet?
Tak, bilety wstępu do Parku Asterixa można kupić przez internet. Masz do dyspozycji dwie drogi nabycia biletów; Pierwszą z nich jest oficjalna strona internetowa parcasterix.fr, na której możesz zamówić bilety dostosowane do Twoich planów. Warto pamiętać, że w ten sposób można skorzystać ze zniżek i promocji, które nie obowiązują w przypadku stacjonarnego zakupu w kasach biletowych. Druga możliwość to skorzystanie z usług pośredników, którzy bardzo często oferują bilety po atrakcyjnych cenach, ze względu na wynegocjowane upusty. Wybór takiej opcji pozwala na uniknięcie wszelkich formalności oraz wątpliwości związanych z zakupem - bilet zostanie kupiony przez biuro, a Ty będziesz mógł spędzić niezapomniany czas w Parku Asterixa.


Czy Park Asterix oferuje zniżki dla dzieci?
Tak, Park Asterixa oferuje zniżki dla dzieci w wieku od trzech do jedenastu lat. Wstęp dla niemowląt oraz dzieci do trzech lat jest bezpłatny.


Czy w Parku Asterix można kupić bilety grupowe?
Tak, Park Asterix oferuje bilety grupowe, jednak w celu ustalenia kosztów wejścia dla większej ilości gości należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z obsługą. Cena zależy od liczebności grupy oraz od ilości dzieci i dorosłych. Występuje także bilet rodzinny, przy zakupie minimum 5 biletów.
Strona główna > Disneyland i Asterix: samolotem od najtaniej do wszystko wliczone, weekend lub tydzień. > Tydzień Disneyland samolotem
 


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015