Bilety do Parku Asterix

Bilety do Parku Asterix

Ciesz się wspaniałą zabawą w Parku Asterix, dzięki wycieczkom z dojazdem własnym
Możesz także wybrać opcję z wliczonym przelotem


Jaką ofertę biletową oferuje Park Asterix?
Bilet do Parku Asterix dostępny jest w dwóch opcjach: za bilet dorosły zapłacisz 46 euro, cena biletu dziecięcego wynosi 37 euro (dzieci 3-11 lat). Kupując bilety przez stronę internetową na siedem dni przed planowaną wizytą, za bilet zapłacisz 34 euro. Występuje także bilet rodzinny, przy zakupie minimum 5 biletów – cena spada do 39 i 31 euro. Jeżeli planujesz pobyt w pobliskim hotelu, warto kupić łączony bilet, umożliwiający wstęp do parku i nocleg w hotelu (cena od 86 euro za osobę dorosłą i 66 euro za dziecko). Bilety możesz kupić przez internet lub na miejscu w kasach biletowych, ale warto dokonać zakupu on-line, ze względu na częste zniżki.


Jak kupić bilety do Parku Asterix?
Bilety możesz kupić przez internet lub na miejscu w kasach biletowych. Zakup przez internet pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych zniżek. Bilety kupisz na oficjalnej stronie Parku Asterix. Przy zakupie biletów na miejscu nie obowiązują promocje dostępne internetowo. Kasy biletowe znajdują się przy wejściu do parku. W ciągu tygodnia nie ma długich kolejek do kas biletowych, ale może się zdarzyć, że postoisz w godzinach po południowych i w weekend. Jeżeli nie chcesz martwić się o zakup biletów, zamów bilety lub wycieczkę Lekier France Tours.


Czy do kas stacjonarnych w Paku Asterix są długie kolejki?
Kolejki do kas stacjonarnych zależą od pory roku i dnia tygodnia. Wiadomo, że najdłużej trzeba będzie stać w okresie letnich wakacji, w szczególności w weekendy. Jeśli wycieczka do Parku Asterix jest planowana w czasie roku szkolnego, a dodatkowo w dzień powszedni, można liczyć na niedługi czas oczekiwania. Doradzamy jednak wcześniejszy zakup biletu - przez oficjalną stronę internetową, bądź przy skorzystaniu z oferty biura Lekier France, która obejmuje bilety wstępu do parków rozrywki po atrakcyjnych cenach.


Czy bilet do Parku Asterix można kupić przez internet?
Tak, bilety wstępu do Parku Asterixa można kupić przez internet. Masz do dyspozycji dwie drogi nabycia biletów; Pierwszą z nich jest oficjalna strona internetowa parcasterix.fr, na której możesz zamówić bilety dostosowane do Twoich planów. Warto pamiętać, że w ten sposób można skorzystać ze zniżek i promocji, które nie obowiązują w przypadku stacjonarnego zakupu w kasach biletowych. Druga możliwość to skorzystanie z usług pośredników, którzy bardzo często oferują bilety po atrakcyjnych cenach, ze względu na wynegocjowane upusty. Wybór takiej opcji pozwala na uniknięcie wszelkich formalności oraz wątpliwości związanych z zakupem - bilet zostanie kupiony przez biuro, a Ty będziesz mógł spędzić niezapomniany czas w Parku Asterixa.


Czy Park Asterix oferuje zniżki dla dzieci?
Tak, Park Asterixa oferuje zniżki dla dzieci w wieku od trzech do jedenastu lat. Wstęp dla niemowląt oraz dzieci do trzech lat jest bezpłatny.


Czy w Parku Asterix można kupić bilety grupowe?
Tak, Park Asterix oferuje bilety grupowe, jednak w celu ustalenia kosztów wejścia dla większej ilości gości należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z obsługą. Cena zależy od liczebności grupy oraz od ilości dzieci i dorosłych. Występuje także bilet rodzinny, przy zakupie minimum 5 biletów.
Strona główna > Disneyland i Asterix: samolotem od najtaniej do wszystko wliczone, weekend lub tydzień. > Tydzień Disneyland samolotem
 


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019