O nas

PARYŻ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI Z POLSKIM BIUREM PODROŻY W PARYŻU

Szanowni Turyści, Wycieczkowicze, Klienci, drodzy Podróżni…

Nie będziemy pisać drobnym druczkiem, aby ukryć przed Wami cokolwiek!

Z własnego doświadczenia wiemy, że nie lubimy kiedy musimy czytać coś co jest napisane małymi literkami - zawsze moglibyśmy czegoś nie doczytać, ominąć to co najważniejsze, a wiadomo, że haczyk tkwi w detalu.

Moi drodzy,

Pomożemy Wam uszyć Waszą wymarzoną podróż na miarę. Dla każdego wedle zachcianek, wedle możliwości – czy to organizacyjnych, czasowych, czy finansowych… Pomożemy odpocząć, rozerwać się, zwiedzić cudowne miasto jakim jest Paryż, a nawet uczcić Wasze święto - urodziny, imieniny, rocznicę ślubu. Służymy radą i pomocą przy tworzeniu wycieczek, które mają być niezapomnianym prezentem dla rodziców, dzieci, czy świeżo poślubionych małżonków.

Lato w Paryżu może być cudownym odpoczynkiem i dla dorosłych, i dla najmłodszych gości. Ci pierwsi mogą spędzić urlop na spacerach, przeżywając romantyczne chwile płynąc statkiem po Sekwanie i podziwiając rozciągające się widoki na najpiękniejsze części miasta, spacerując malowniczymi paryskimi uliczkami, podziwiając wieżę Eiffla, czy panoramę miasta z góry Montmarte… Wybór atrakcji jest niemal nieograniczony - Paryż to pawie pióra, różnorodność barw, kolory Picassa, impresjonistów, dostojność królewska czy waleczność napoleońska… W Paryżu możecie sie bawić, modlić, relaksować, degustować, bo Paryż to też wspaniałe wina, aromatyczne sery, strzeliste świątynie, najwspanialsze europejskie zabytki i istna mekka miłośników sztuki i architektury.

A jeśli potrzebujecie porządnej dawki rozrywki dla siebie i swoich pociech, nie musicie wyjeżdżać hen za ocean – wystarczy Disneyland Paris, park rozrywki w którym będą się świetnie bawić nie tylko najmłodsi, ale też ci dobrze pełnoletni J – czemu nie ? To mnóstwo miejsca na spacer, śmiech, zabawę... To miejsce w który można cofnąć się do czasów dzieciństwa lecąc nad światem Piotrusia Pana, w którym można poczuć się jak bohater sagi Gwiezdne Wojny, ale też zafundować sobie potężną dawkę adrenaliny bawiąc się na jednym z kilku szalonych roller coasterów.

Mamy też park Asterix – a kto z nas nie oglądał po kilka razy filmu „Asterix i Obeliks” – błogość i uśmiech same pojawiają sie na twarzy kiedy mija się fantastyczne atrakcje, mnóstwo zieleni, wody i ogląda niezapomniane pokazy - od występów delfinów po popisy kaskaderów. Nie zapominajmy o Francji w miniaturze - park ten to sposób na zwiedzenie całego kraju w ciągu zaledwie paru godzin. Wśród 140 miniatur najbardziej znanych miejsc i budowli Francji, na powierzchni około 5 hektarów, eksponowane są takie obiekty jak: Wieża Eiffla, Luwr, Wersal, katedry, opactwa, zamki, kolej TGV i wiele innych.

Odbierzemy Was z paryskich lotnisk i dworców, odwieziemy Was do hoteli, pomożemy przy ich rezerwacji, zaproponujemy przewodników po mieście, a dzięki długiej obecności na rynku dostarczymy bilety wstępów po bezkonkurencyjnych cenach. Nie przeraża nas żadne wyzwanie i zrobimy wszystko, by spełnić Wasze marzenia oraz sprostać nawet największym wymaganiom. Możecie układać plan swojego pobytu – my na swoje barki bierzemy wszelkie formalności.

Skontaktujcie się z nami pisząc na mail lekierfrance@orange.fr lub dzwoniąc pod numer telefonu :

00 33 1 34 12 02 49 .

Nie stresujcie się - mówimy po polsku.

Zaufajcie nam, serdecznie zapraszamy

Ekipa LEKIER FRANCE TOURS

LEKIER FRANCE TOURS

Rok powstania: 1994 rok

Właściciel: Danuta Sielecki

Kierunki wyjazdów: Paryż i Europa, Francja, Austria, Belgia, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Grecja, Węgry, Norwegia, Włochy

Specjalizacja: Agencja przyjmująca klientów indywidualnych i obsługująca wycieczki zorganizowane na terenie Francji i Europy. Zwiedzanie Paryża, wycieczki pobytowe na Lazurowym Wybrzeżu i wycieczki objazdowe nad Loarę, do Bretanii, Normandii, Pirenejów i w Alpy. Wyjazdy indywidualne. Wycieczki szkolne i edukacyjne. Pielgrzymki. Wyjazdy firmowe. Targi i salony. Rezerwacje hoteli każdej kategorii, restauracji, kabaretów. Sprzedaż kart muzealnych w najkorzystniejszych cenach, biletów do Disneylandu, do parku Asterix, do parku Francja w Miniaturze, do tropikalnych basenów Aquaboulevard, na rejs po Sekwanie, na wjazd na Wieżę Eiffela i Wieżę Montparnasse. Usługi przewodnickie. Transfery.Wynajem samochodów z kierowcą.

INFORMACJE PRAWNE

Adres siedziby:

Lekier France Tours
52 Boulevard de la République
95210 Saint Gratien
Tel: 00 33 1 34 12 02 49
Fax: 00 33 1 34 12 16 77

Adres internetowy: www.lekierfrance.com

Kapitał: S.A.R.L kapitał w wysokości 10 000 €

R.C.S. (numer Rejestru Handlu i Spółek): N°SIREN lub SIRET R.C.S.: B 394236442 Pontoise

Licencja biura podróży: LI 095 05 0001

Ubezpieczenie: AA umowy GENERALI 766608

Odpowiedzialność prawno - cywilna

Gwarancja finansowa: A.P.S.

C.N.I.L - Krajowa Komisja ds. Informatyki i Wolności. Rejestracja C.N.I.L.(numer raportu): 1388624

Konto bankowe:

Bank Bred, 72 Bis rue Edouard Vaillant 95870 BEZONS

Numer konta: 00720112241

IBAN: FR 76 1010 7002 1100 7201 1224 132

Kod BIC: BREDFRPP

Członkostwo:

Syndicat National des Agences de Voyages

Office de Tourisme et des Congrès de Paris (O.T.C.P.)

Atout France (były Maison de la France)

A.P.S. (Association Professionnelle de Solidarité)

SPATA (Society of Polish Travel)

Polska obsługa biura we Francji:

Małgorzata Cruchet:lekierfrance@orange.fr - transport, grupy na zlecenie, pielgrzymki, klienci indywidualni, obsługa klientów indywidualnych, restauracji, rezerwacje

Danuta Sielecki: - katalog, reklama, obsługa strony internetowej

Właściciel : Danuta Sielecki, Małgorzata Kralska-Cruchet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015