Weekend w Disneyland samolotem, wszystko wliczone.

Strona główna > Wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych - transfery na lotnisko, hotelu i do Disneya. > Weekend w Disneyland samolotem, wszystko wliczone.

Zapraszamy na weekend do Disneyland Paris. Przedstawiamy dwie wycieczki lotnicze do Disneylandu. Jeden pobyt w Disneylandzie zawiera bilety wstępu do Disneylandu, kolacje i inne atrakcje Paryża. Całość pobytu w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem Paryża. Jednym słowem wszystko wliczone w cenę. Druga propozycja to zabawa rodzinna przez weekend bez biletów wstępu z możliwością ich wyboru i zakupu w Polsce lub w Paryżu. Porównaj dwie wycieczki samolotowe do Disneylandu w Paryżu, wybierz najdogodniejszą dla Ciebie. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu już 27 lat , które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Samolotowe weekendowe wycieczki do Disneylandu - organizujemy z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

Wszystko wliczone, weekend w Disneyu wylot z Warszawy
 
  • wyloty z Warszawy
  • 3 dni / 2 noce w Paryżu
  • transfery z/na lotnisko i do Disneya
  • hotel, śniadania, kolacja
  • przewodnik, samochodowe City tour po Paryżu
  • bilet do Disneylandu
  • wszystko wliczone w cenę !


Cena od: 420 EUR

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015