Bilet do Disneylandu ile kosztuje?

Bilet do Disneylandu – ile kosztuje?

Disneyland to bez wątpienia najpopularniejszy park rozrywki na świecie. O wizycie w nim marzy każde dziecko. Nie ma bowiem malca, który nie utożsamiałby się z postacią z jednej z setek, jeśli nie tysięcy bajek i filmów, które powstały w studiu Walta Disneya. Trudno powiedzieć, że wizyta w nim jest na wyciągnięcie ręki, bo jest to park położony w okolicach Paryża we Francji, ale bilety do Disneylandu nabyć można nawet w Polsce, pytaj w agencjach podroży o bilety od Lekier France Tours. Zainteresowani wyjazdem do tego parku nie muszą więc do stolicy Francji podróżować w ciemno. Bilet do Disneylandu nabyć dziś można, nawet nie ruszając się z zacisza własnego mieszkania, wykorzystując do tego internet. Najtańszy bilet do Disneylandu na naszej stronie. Bilet do Disneylandu już od 55 euro.

Złożona oferta

Chcąc odwiedzić Disneyland, bilety możemy nabyć wraz z przelotem samolotem i zakwaterowaniem bądź tylko na samo zwiedzanie parku. To, która opcja jest rozwiązaniem lepszym, zależy już tylko i wyłącznie od preferencji samych zainteresowanych. Warto jednak mieć na uwadze, że nabywając usługę w pakiecie zawsze jest taniej, co tylko potwierdzają zakupione w takim pakiecie bilety do Disneylandu.Jeśli wybierzemy taką opcję, trzy dni pobytu z dwoma noclegami, śniadaniem, przelotem w obie strony, zwiedzeniem Disneylandu oraz innych miejsc w stolicy Francji z objazdem Paryża samochodem, rodzina w formie 2+2 zapłaci 1100 euro. Nie jest to być może mało, ale jeśli mielibyśmy rozbić całość na czynniki pierwsze, na pewno kosztowałoby to o wiele więcej.Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się tam własnym środkiem transportu, odwiedzając w danym dniu Eurodisneyland bilety kupując wcześniej. W takiej sytuacji rodziny często organizują sobie wycieczkę objazdową, co także wydaje się z punktu widzenia turystycznego rozwiązaniem bardzo atrakcyjnym. Wówczas za dwa noclegi ze śniadaniem, bilet do Disneylandu, rejs po Sekwanie i zwiedzanie muzeum perfum rodzina 2+2 zapłaci nieco ponad 700 euro.

Wycieczki grupowe

Jako że wycieczki zawsze tańsze są w grupie także i Disneyland bilety dla grup zorganizowanych oferuje w cenach niższych niż standardowo. Warto zauważyć, że grupa zorganizowana to w tym ujęciu nie dziesięć czy dwadzieścia osób, ale nawet pięć. Pakiet z przelotem w obydwie strony, biletem do Disneylandu, zwiedzeniem wielu charakterystycznych miejsc stolicy Francji oraz dwoma noclegami w hotelu ze śniadaniem to wówczas koszt 1695 euro.


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019