Bilet do Disneylandu ile kosztuje?

Bilet do Disneylandu – ile kosztuje?

Disneyland to bez wątpienia najpopularniejszy park rozrywki na świecie. O wizycie w nim marzy każde dziecko. Nie ma bowiem malca, który nie utożsamiałby się z postacią z jednej z setek, jeśli nie tysięcy bajek i filmów, które powstały w studiu Walta Disneya. Trudno powiedzieć, że wizyta w nim jest na wyciągnięcie ręki, bo jest to park położony w okolicach Paryża we Francji, ale bilety do Disneylandu nabyć można nawet w Polsce. Zainteresowani wyjazdem do tego parku nie muszą więc do stolicy Francji podróżować w ciemno. Bilet do Disneylandu nabyć dziś można, nawet nie ruszając się z zacisza własnego mieszkania, wykorzystując do tego internet.

Złożona oferta

Chcąc odwiedzić Disneyland, bilety możemy nabyć wraz z przelotem samolotem i zakwaterowaniem bądź tylko na samo zwiedzanie parku. To, która opcja jest rozwiązaniem lepszym, zależy już tylko i wyłącznie od preferencji samych zainteresowanych. Warto jednak mieć na uwadze, że nabywając usługę w pakiecie zawsze jest taniej, co tylko potwierdzają zakupione w takim pakiecie bilety do Disneylandu.Jeśli wybierzemy taką opcję, trzy dni pobytu z dwoma noclegami, śniadaniem, przelotem w obie strony, zwiedzeniem Disneylandu oraz innych miejsc w stolicy Francji z opieką wyspecjalizowanego przewodnika rodzina w formie 2+2 zapłaci 1100 euro. Nie jest to być może mało, ale jeśli mielibyśmy rozbić całość na czynniki pierwsze, na pewno kosztowałoby to o wiele więcej.Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się tam własnym środkiem transportu, odwiedzając w danym dniu Eurodisneyland bilety kupując wcześniej. W takiej sytuacji rodziny często organizują sobie wycieczkę objazdową, co także wydaje się z punktu widzenia turystycznego rozwiązaniem bardzo atrakcyjnym. Wówczas za dwa noclegi ze śniadaniem, bilet do Disneylandu, rejs po Sekwanie i zwiedzanie muzeum perfum rodzina 2+2 zapłaci nieco ponad 700 euro.

Wycieczki grupowe

Jako że wycieczki zawsze tańsze są w grupie także i Disneyland bilety dla grup zorganizowanych oferuje w cenach niższych niż standardowo. Warto zauważyć, że grupa zorganizowana to w tym ujęciu nie dziesięć czy dwadzieścia osób, ale nawet pięć. Pakiet z przelotem w obydwie strony, biletem do Disneylandu, zwiedzeniem wielu charakterystycznych miejsc stolicy Francji oraz dwoma noclegami w hotelu ze śniadaniem to wówczas koszt 1695 euro.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015