Noclegi w Paryżu - Baza noclegowa w Paryżu

Paryż to miasto, które tętni życiem od rana do nocy, a nawet dłużej. Szczególnie latem, kiedy stolice Francji odwiedzają miliony turystów. Szacuje się, że średnio rocznie przez Paryż przewija się trzydzieści milionów turystów, co tylko świadczy o potędze turystycznej tego miasta i tym, jak wiele ma ono do zaoferowania turystom.

Rzeczywiście atrakcji tutaj nie brakuje, a doskonałym tego przykładem jest wieża Eiffla, na której choć raz znaleźć chciałby się każdy, a już na pewno marzą o tym zakochani. Trudno jednak być turystyczną potęgą skupiając się tylko i wyłącznie na atrakcjach. Nie da się oczywiście ukryć, że to właśnie atrakcje są solą turystki, ale równie ważna jest cała infrastruktura z restauracjami czy też hotelami w Paryżu w roli głównej. Właśnie tym drugim chcielibyśmy się przyjrzeć, ale nie tylko, bo pod lupę wzięliśmy różne noclegi w Paryżu. Jak zatem prezentuje się baza noclegowa w tym mieście? Czy nocleg rezerwować trzeba sobie na długo przed przyjazdem, czy może lepiej poczekać z tym, aż znajdziemy się na miejscu?

Duża różnorodność

Większość turystów przybywających do Paryża na noclegi wybiera hotele i nie ma się czemu dziwić. Warunki zakwaterowania są tam na zdecydowanie najwyższym poziomie, choć wiele tu zależy także od tego, ile mają one gwiazdek. Poza tym hotele w Paryżu dla siebie znajdą ci, którzy mają zamiar wypoczywać centrum miasta, jak i na jego obrzeżach czy nawet na przedmieściach. Oferta takich punktów jest bowiem bardzo bogata i są one gęsto rozsiane po całej mapie stolicy Francji. Jakie poza tym noclegi Paryż może nam zaoferować?

Możliwości jest naprawdę sporo. Jeśli ktoś szuka oszczędności to przenocować może w mieszkaniach jednorodzinnych czy pensjonatach. Wielu nieobce są także bursy. Ceny są tam niższe, ale warunki nie przypominają tych z hoteli. Jest to zatem decyzja indywidualna, uzależniona od własnych preferencji i wymagań.

Ceny

Wielu uważa, że za noclegi w Paryżu przyjdzie im zapłacić naprawdę wiele, a już na pewno ogromne koszty poniosą, kwaterując się w hotelach. Jest to jednak pewien stereotyp, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście są tu hotele, za które zapłacić trzeba słono, ale obok nich także i takie, gdzie doba kosztuje 30 czy 40 euro. Trudno zatem jednoznacznie stwierdzić, że Paryż noclegi ma drogie. Tak jak i wielu innych miastach, tak i tutaj wiele zależy od samego zainteresowanego. Jeśli szuka on czegoś tańszego, na pewno taki nocleg w Paryżu znajdzie i dodatkowo zarezerwuje go przez internet.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015