Wynajem samochodu w Paryżu na godziny

Strona główna > Transport w Paryżu, przewóz, transfery w Paryżu i we Francji. > Wynajem samochodu w Paryżu na godziny

Szerokie spektrum oferowanych przez nas usług pozwala każdemu odnaleźć idealną formę transportu w Paryżu. Dysponujemy bazą różnorodnych komfortowych i eleganckich pojazdów i proponujemy ich wynajem. Organizujemy przewozy indywidualne, grupowe, rodzinne w dowolnie wybranym kierunku Paryża.
W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe, wygodne autokary oraz turystyczne minibusy - przeznaczone dla mniejszych grup. Oferujemy wynajem pojazdów z polskojęzycznym kierowcą, który zawiezie w każde wybrane miejsce w Paryżu i zapewni przyjemną podróż. Nasi przewoźnicy są w pełni dyspozycyjni i zgodnie z założeniem firmy, wypożyczonym pojazdem, dowiozą turystów w wskazane regiony i zakątki Francji. Wynajmujemy auta z kierowcami ponieważ są to doświadczeni przewoźnicy, którzy świetnie radzą sobie na francuskich ulicach. Doskonale znają każdy zaułek Paryża, wszelkie skróty i drogi dojazdowe.
Gwarantujemy samochodowy transport o każdej porze dnia i nocy do paryskich restauracji, kabaretów, na koncerty muzyczne bądź wieczorne seanse filmowe itd. Wynajmujemy auto i dojeżdżamy w wyznaczone kierunki Paryża.

Wynajem samochodu lub autokaru na 3 godziny (taryfa dzienna) - kod: TR_3D
 
W cenie:
W Paryżu w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 3 godziny. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.

Wybierz datę transferu.

Cena od: 18 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 3 godziny (taryfa nocna) - kod: TR_3N
 
W cenie:
Na podróże i zwiedzanie Paryża wieczorową porą, wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 3 godziny.

Wybierz datę transferu.
Cena od: 19 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 4 godziny (taryfa dzienna) - kod: TR_4D
 
W cenie:
Na podróże i zwiedzanie Paryża w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 4 godziny. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.
Wybierz datę transferu.
Cena od: 25 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 4 godziny (taryfa nocna) - kod: TR_4N
 
W cenie:
Na podróże i wycieczki po Paryżu wieczorową porą wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 4 godziny.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 27 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 5 godzin (taryfa dzienna) - kod: TR_5D
 
W cenie:
Aby ułatwić podróżowanie i zwiedzanie Paryża w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 5 godzin. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 28 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 5 godzin (taryfa nocna) - kod: TR_5N
 
W cenie:
Aby ułatwić podróżowanie i zwiedzanie Paryża wieczorową porą wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 5 godzin.

Wybierz datę transferu.

Cena od: 31 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 6 godzin (taryfa dzienna) - kod: TR_6D
 
W cenie:
Na wycieczki i podróże po Paryżu w ciągu dnia, wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 6 godzin. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 31 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 6 godzin (taryfa nocna) - kod: TR_6N
 
W cenie:
Na podróże i wycieczki po Paryżu, wieczorową porą, wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 6 godzin.

Wybierz datę transferu.

Cena od: 34 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 8 godzin - kod: TR_8D
 
W cenie:
Na wycieczki i podróże po Paryżu wynajmujemy turystyczne auta: autokary i minibusy oraz samochody osobowe. Kierowcami są polskojęzyczni przewoźnicy. Wypożyczamy auta na niezorganizowane wycieczki po stolicy z kierowcą do dyspozycji na 8 godzin.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 35 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru w Paryżu na 12 godzin - kod: TR_12D
 
  • na 12 godzin samochód lub minibus
  • kierowca polskojęzyczny
Cena od: 44 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015