Spis wszystkich restauracji w Parku Asterix

Spis restauracji na terenie Parku Asterix


1. Le Cirque

W restauracji znajdującej się w cyrkowym namiocie zjesz kurczaka, rybę i wołowinę. Dostępne jest menu dla dorosłych
w cenie 16, 20 euro oraz menu dziecięce za 8 euro. Dodatkowo zjesz pyszny deser lub świeże owoce. Za wykupione menu
jesz ile chcesz, korzystając z otwartego bufetu. Na terenie restauracji znajduje się wyznaczona strefa do zabawy dla dzieci.
Le Cirque leży w strefie „Travel through time”, na końcu Rue de Paris.

 

2. La Halte des Chevaliers

W fast foodzie przypominającym średniowieczny zajazd rycerski zjesz potrawy z kurczaka: burgery, skrzydełka
i wrapy. W menu figurują dodatkowo frytki, sałatki, desery i napoje. Menu dla dorosłych kosztuje 9, 40 euro,
zaś posiłek dla dziecka 5, 60 euro. Pojedyncze kanapki kupisz za 4, 80 euro.

 

3. Le Restaurant du Lac

Wystrój stylowej restauracji został zaczerpnięty z obrazów malarza Arcimboldo. Olbrzymie warzywa
i owoce stanowią interesujące otoczenie dla rodzinnego obiadu. Dania podawane są bezpośrednio
do stolików. Menu dla dorosłych wynosi 24 euro, dziecięcy zestaw kupisz za 8, 20 euro.
Le restaurant du Lac proponuje sałatki, dania z kurczaka, burgery, eskalopki, ciepłe napoje i desery.
Lokal znajduje się koło jeziora, między Rue de Paris i galicyjską wioską.

 

4. Aux Fastes de Rome

Stylizowany na rzymskiej architekturze, lokal Aux Fastes de Rome serwuje dania typu fast food: hamburgery, nuggetsy
i frytki. Menu kupisz za 8,40 euro, a zestaw dziecięcy za 5, 60 euro. Dodatkowo możesz zjeść deser i napić się
czegoś zimnego. Restauracja usytuowana jest w pobliżu atrakcji Romus i Rapidus, w części rzymskiej.

 

5. Caius Pizzarium

Jeżeli masz ochotę na włoskie jedzenie, zajdź do Caius Pizzerium. Zjesz tutaj pizze, makarony, frytki, skrzydełka
kurczaka i sałatki. Za menu zapłacisz 9, 40 euro, zestaw dziecięcy kupisz za 5, 60 euro. Koszt jednej pizzy to 6, 70 euro.
Lokal znajduje się w części Rzymskiego Imperium.

 

6. Le Relais Gaulois


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kafeteria Le Relais Gaulois oferuje trzy bufety z sałatkami, daniami z kurczaka i z grilla, a także desery.
Za wykupione menu jesz ile chcesz w przestronnej sali lub na tarasie na świeżym powietrzu.
Lokal znajduje się przy atrakcji Menhir Express i Trace du Hourra, w części galicyjskiej.

 


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015