Wycieczki do Francji - Gdzie się wybrać?

Większość z nas na wycieczki wybiera się w miejsca, gdzie nie brak słońca i wysokich temperatur. Można to oczywiście zrozumieć. Zwłaszcza latem, kiedy trwają wakacje. Dziś takie miejsca znajdziemy w każdym kraju, gdzie mamy dostęp do morza. Żadnym wyjątkiem nie będą tu więc wycieczki do Francji. Jeśli myślimy tu o słońcu, komfortowym wypoczynku i luksusie, to oczywiście na myśl przychodzi nam tylko jeden region. Mowa tu oczywiście o Lazurowym Wybrzeżu, które nie bez powodu uznawane jest za miejsce splendoru i bogactwa. Wypoczywać tam trzeba mieć więc za co, bo trudno oprzeć się wrażeniu, że wycieczki do Francji w ten właśnie region wymuszą na nas naprawdę wysokie koszta. Co jednak z tymi, którzy nie są zainteresowani wylegiwaniem się godzinami na słońcu, a chcą zagłębić się w kulturę Francji? Jeśli tak, to na pewno doskonałym wyborem będzie wówczas Paryż.

Miasto bogate w atrakcje

Nie da się ukryć, że Paryż to miasto wielokulturowe. Równie oczywiste jest też i to, że stolica Francji jest miejscem historycznym, które przez wiele atrakcji nawiązuje do historii nie tylko samego miasta, ale także i całej Francji. Nie da się ukryć, że Paryż to miasto wielokulturowe. Równie oczywiste jest też i to, że stolica Francji jest miejscem historycznym, które przez wiele atrakcji nawiązuje do historii nie tylko samego miasta, ale także i całej Francji.Doskonałym tego przykładem jest wieża Eiffla, której chyba nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba. Ten mierzący 324 metry symbol Paryża, który wysoko wybija się ponad architekturę miasta, zaprojektowany został przez Gustave'a Eiffela, Maurice'a Koechlina oraz Émilena Nouguiera, a powstał w roku 1889 roku w celu upamiętnienia 100-lecia rewolucji francuskiej.

Luwr

Wielu wybierając się na wycieczki do Francji i to nie samego Paryża, ale innych regionów tego kraju specjalnie odwiedza stolicę, aby zobaczyć Luwr. Czy jednak można się temu dziwić? Bez wątpienia jest to obecnie najpopularniejsze muzeum na świecie, które zawiera w sobie ponad 300 tysięcy różnych dzieł sztuki. Trudno zatem oprzeć się wrażeniu, że dla każdego konesera sztuki jest to nie lada gratka. Tym bardziej musi to być podstawowa pozycja w planie wycieczki do Francji, jeśli odwiedzamy Paryż.

Ogrody elizejskie

Będąc już w Paryżu, warto zwrócić uwagę również na Pola Elizejskie, obok których znajduje się też Pałac Elizejski będący rezydencją prezydenta Francji. Oczywiście zwiedzenie tego drugiego nie zawsze jest możliwe, a przynajmniej nie każdej z jego części, to jednak nawet z zewnątrz robi on ogromne wrażenie. Zresztą same ogrody także potrafią zauroczyć.Tak więc wycieczki do Francji także mogą być bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza jeśli odwiedzimy Paryż.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015