Last minute do Paryża – Warszawa - Paryż

Wakacje to oczywiście najlepszy czas na urlop. Nic dziwnego, że to właśnie w dwóch miesiącach wakacyjnych najczęściej podróżujemy wspólnie z rodziną. Jeśli mamy pod uwagę wziąć natomiast kierunki podroży, to nie da się ukryć, że coraz większą popularnością cieszą się wycieczki zagraniczne. Można to jednak zrozumieć, jeśli popatrzymy na ogromną konkurencję na rynku, a sprawia ona, że firmy oferujące wycieczki rywalizując ze sobą, niekiedy bardzo mocno schodzą z ceny. Jednakże nie jest to jedyna opcja, jeśli interesują nas tanie wycieczki zagraniczne. Nie można zapomnieć o bardzo popularnych pośród polskich turystów ofertach last minute, o których słyszał chyba każdy. Dziś takie wycieczki dotyczą każdego większego miasta na świecie. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o wycieczki last minute do Paryża. Podróżując tu na linii Warszawa - Paryż, Gdańsk - Paryż czy Katowice - Paryż, sporo można na takiej wycieczce oszczędzić.

Kompleksowa obsługa

Jako że wycieczki do Francji, a zwłaszcza stolicy tego kraju i tak cieszą się ogromną popularnością, tym bardziej zainteresować takich turystów powinny oferty last minute do Paryża. Tym bardziej że biura oferujące takie wycieczki przygotowują je z ogromną dokładnością i uwagę zwracają na każdy detal. Dlatego też decydując się na taką ofertę, wszystko zapięte jest na ostatni guzik. Zarówno zakwaterowanie wraz ze śniadaniem, jak i dokładny plan wycieczki wraz z przewodnikiem jest już turyście znany przed rozpoczęciem podróży.

Pułapka ceny?

Wielu turystów, którzy mają do wyboru oferty last minute do Paryża, z nich rezygnuje, doszukując się w tak atrakcyjnych ofertach jakiejś pułapki. Jest to błąd i zwyczajna strata szansy na komfortowy wypoczynek w niskiej cenie. W żadnym wypadku biura podróży nie chcą nas w ten sposób oszukać. Zwyczajnie takie wycieczki do Paryża to także szansa zarobku dla nich samych. Dlaczego w związku z tym jest tak tanio, skoro nic na takiej wycieczce nie tracimy?

Dlaczego ceny są niższe?

Fakt, że wycieczki last minute do Paryża są tańsze niż zazwyczaj jest zrozumiały. Taką ofertą objęte są bowiem wycieczki, których termin zbliża się bardzo szybko. Nieraz do terminu wyjazdu pozostaje tu kilkanaście czy nawet kilka dni. Na pewno jest to pewien dyskomfort, bo nie każdy jest w tak krótkiej chwili wolny czas sobie zorganizować. Jeśli jednak nie będzie z tym problemu, to warto taką wycieczką się zainteresować.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015