Najlepsze atrakcje Disneyland

 Jakie atrakcje warto odwiedzić w Disneyland Paris w pierwszej kolejności

  
W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane.
 

Space Mountain: Mission 2

Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Space Mountain: Mission 2. Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. 36-metrowe działo pochodzi ze świata wykreowanego przez Juliusza Verne. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Space Mountain: Mission 2 znajduje się w części Discoveryland.
 
 

Buzz Lightyear Laser Blast

Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z lasera zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Buzz Lightyear Laser Blast znajduje się w części Discoveryland.
 
 

Pirates of the Caribbean

Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Przepłyń łódką przez klimatyczną grotę piratów, pełną kosztowności i skarbów. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, ale może przestraszyć młodszych gości. Pirates of the Caribbean znajduje się w części Adventureland. 
 

Big Thunder Mountain

Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Atrakcja nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 lat, osób ze słabym zdrowiem i kobiet w ciąży. Big Thunder Mountain znajduje się w części Frontierland.
 

Indiana Jones and the Temple of Peril

Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Zawrotna prędkość i nagłe skręty w starożytnej świątyni zaspokoją każdego miłośnika przygód. Roller coaster nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia, osób o słabym zdrowiu i kobiet w ciąży. Indiana Jones and the Temple of Peril znajduje się w części Adventureland.
 

Mad Hatter's Tea Cups

Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, koniecznie musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups). Pastelowe kolory filiżanek i zwisające z sufitu różnobarwne kapelusze cieszą oczy, a sama atrakcja jest tak przyjemna, że nie poprzestaniesz na jednej wizycie. Jest to idealna zabawa dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Mad Hatter's Tea Cups znajduje się w części Fantasyland.
 

Alice's Curious Labirynth

Dzięki Labiryntowi Alicji (Alice's Curious Labyrinth) poczujesz się jakbyś znalazł się w Krainie Czarów. Podążaj za Białym Królikiem, a spotkasz wszystkich bohaterów Wonderland: Szalonego Kapelusznika, Marcowego Zająca, Absolema, uśmiechniętego Kota z Cheshire, czy Królową Kier i jej karcianych żołnierzy. Tylko uważaj, aby nie zgubić drogi! Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Labirynt Alicji (Alice's Curious Labirynth) znajduje się w części Fantasyland.
 

Peter Pan's Flight

Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Wpierw znajdziesz się w Londynie, w pokoju Wandy, Jana i Michasia, następnie Piotruś Pan z Dzwoneczkiem zabiorą cię do swojego świata. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Peter Pan's Flight znajduje się w części Fantasyland.
 

Phantom Manor

Czym byłby park rozrywki bez domu strachów? Enigmatyczny dom kryje w sobie tajemnicę i odrobinę grozy. Przygaszone światła, skrzypiące drzwi, osnute w mroku korytarze tworzą klimatyczną atmosferę. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, ale może wystraszyć młodszych gości i osoby o słabych nerwach. Phantom Manor znajduje się w części Frontierland.
 

Star Tours

Poleć na kosmicznym statku do odległej galaktyki. Symulator ze świata Gwiezdnych Wojen nie jest tak szybki, jak roller coastery, ale zabawa na nim pozwoli doświadczyć podobnych wrażeń. Wystartujesz z księżyca Endor, a twoją misją będzie zniszczenie samej Gwiazdy Śmierci. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, ale dzieci w przedziale wieku 3-7 muszą wejść z osobą dorosłą. Osoby wrażliwe na głośne dźwięki i błyski światła mogą czuć się niekomfortowo. Star Tours znajduje się w części Discoveryland.
 

La Cabane des Robinson

Wspinanie się do domku na drzewie rodziny Robinsonów jest doskonałą zabawą dla całej rodziny, a widok ze szczytu pozwoli zobaczyć park z innej perspektywy. La Cabane des Robinson znajduje się w części Adventureland.
 
 

Disney Magic on Parade

Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy.
 

Disney Dreams

Jeżeli chcesz zakończyć dzień mocnym akcentem, obejrzyj zapierający dech w piersi pokaz Disney Dreams (23:00 główny dziedziniec, zamek Śpiącej Królewny). Uciekający cień Piotrusia Pana odwiedzi wiele światów z uniwersum Disneya, a kolorowe światła, fajerwerki, fontanny i buchający ogień tworzą magiczną atmosferę. 

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015