Bilety do Disneyland Paris Resort

Bilety do Parku Disneyland

Disneyland z dojazdem własnym czytaj dalej...

Wycieczki samolotowe do Disneylandu i Asterixa czytaj dalej...

Bilety do parków rozrywki czytaj dalej...

Disneyland Resort Paris oferuje szeroką ofertę biletową dla rodzin, wycieczek grupowych i klientów indywidualnych. Bilety możesz kupić przez internet lub na miejscu w kasach biletowych, ale warto dokonać zakupu on-line, ze względu na częste zniżki. Jeżeli chcesz odwiedzić oba parki na terenie Disneyland Resort Paris, musisz zakupić bilet upoważniający do wstępu do Disneyland Park i Walt Disney Studios Park. Wstęp do Disney Village jest bezpłatny. Cennik Disneyland Resort Paris jest szeroki i różnorodny.

Możesz kupić bilet na jeden dzień, dwa, trzy, cztery lub pięć. Dostępna jest opcja zwiedzania jednego parku lub dwóch (Disneyland Park i Walt Disney Studios Park). Bilety możesz kupić internetowo lub na miejscu w kasach biletowych, w przypadku zakupu on-line, możesz trafić na korzystne zniżki (np. bilet trzydniowy na dwa parki w cenie biletu dwudniowego). Jeżeli wybierasz się do parku całą rodziną z dziećmi, warto kupić bilet dwudniowy lub trzydniowy. Zwiedzenie jednego parku w jeden dzień jest możliwe, ale zależne jest to od wielu czynników (pogoda, tempo zwiedzania, godzina przybycia itp.). Przed zakupem biletów, rozważ jaka opcja będzie najkorzystniejsza w twoim przypadku. Cennik biletów Disneyland Resort Paris: bilet 1 dzień, 2 parki: 74 Euro, dzieci 3-11 lat 68 Euro; bilet 2 dni, 2 parki: 139 Euro, dzieci 3-11 129 Euro; bilet 3 dni, 2 parki:169 Euro, dzieci 3-11 156 Euro; bilet 4 dni, 2 parki: 199 Euro, dzieci 3-11 181 Euro; bilet 5 dni, 2 parki: 229 Euro, dzieci 3-11 211 Euro; bilet 1 dzień, 1 park: 46 Euro, dzieci 3-11 46 Euro (zakup on-line, minimum 5 dni przed wizytą); bilet 1 dzień, 1 park: 64 Euro, dzieci 3-11 58 Euro. Cena biletu grupowego zależna jest od liczebności grupy, w celu zakupu skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z obsługą Disneyland Resort Paris. Bilet upoważnia do wstępu na każdą atrakcję. Bilety możesz kupić przez internet lub na miejscu w kasach biletowych.

Zakup przez internet pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych zniżek np. bilet trzydniowy do dwóch parków w cenie biletu dwudniowego. Bilety kupisz na oficjalnej stronie Disneyland Resort Paris. Przy zakupie biletów na miejscu nie obowiązują promocje dostępne internetowo. Kasy biletowe znajdują się przy wejściu do obu parków. Możesz w nich kupić bilet upoważniający do wstępu do jednego parku lub dwóch. W ciągu tygodnia nie ma długich kolejek do kas biletowych, ale może się zdarzyć, że postoisz w godzinach po południowych i w weekend. Jeżeli nie chcesz martwić się o zakup biletów, zamów wycieczkę Lekier France Tours.

Kolejki do kas stacjonarnych zależą od pory roku i dnia tygodnia. Wiadomo, że najdłużej trzeba będzie stać w okresie letnich wakacji, w szczególności w weekendy. Jeśli wycieczka do Disneylandu jest planowana w czasie roku szkolnego, a dodatkowo w dzień powszedni, można liczyć na niedługi czas oczekiwania. Doradzamy jednak wcześniejszy zakup biletu - przez oficjalną stronę internetową Disneylandu, bądź przy skorzystaniu z oferty biura Lekier France, która obejmuje bilety wstępu do parków rozrywki po atrakcyjnych cenach. Bilety wstępu do Disneylandu można kupić przez internet. Masz do dyspozycji dwie drogi nabycia biletów; Pierwszą z nich jest oficjalna strona internetowa disneylandparis.com na której możesz zamówić bilety dostosowane do Twoich planów (jedno- lub kilkudniowe, na jeden lub dwa parki etc.). Warto pamiętać, że w ten sposób można skorzystać ze zniżek i promocji, które nie obowiązują w przypadku stacjonarnego zakupu w kasach biletowych. Druga możliwość to skorzystanie z usług pośredników, którzy bardzo często oferują bilety po atrakcyjnych cenach, ze względu na wynegocjowane upusty. Wybór takiej opcji pozwala na uniknięcie wszelkich formalności oraz wątpliwości związanych z zakupem - bilet zostanie kupiony przez biuro, a Ty będziesz mógł spędzić niezapomniany czas w Parku Disneyland. Paryski Disneyland oferuje zniżki dla dzieci w wieku od trzech do jedenastu lat. Wstęp dla niemowląt oraz dzieci do trzech lat jest bezpłatny. Disneyland oferuje bilety grupowe, jednak w celu ustalenia kosztów wejścia dla większej ilości gości należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z obsługą. Cena zależy od liczebności grupy oraz od ilości dzieci i dorosłych.

 


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019