Oferta szkolna

Lekier wycieczka szkolna

Oferta dla grup szkolnych i studenckich autokarem
min. 44 dzieci płacących do 25 lat + 4 opiekunów
Ceny w złotych na osobę.

Lekier wycieczka szkolna
Przejazd autokarem, program zwiedzania Paryża, krótka wizyta w Brukseli, opieka pilota, ubezpieczenie KL, NNW, AXA 495 zł

+

2 noclegi w hotelu Ibis Budget, Premiere Classe lub Balladins 2* na przedmieściach Paryża, 2 śniadania kontynentalne, 2 kolacje 2 daniowe w restauracji samoobsługowej 380 zł

+

Bilety wstępu do Disneylandu, Luwru, Wersalu, rejs po Sekwanie, do 25 lat 215 zł

=

Cena podstawowa 1090 zł
Cena przy zakupie wszystkich elementów pakietu promocja 970 zł
Zamawiając w pakiecie otrzymasz zniżkę 120 złDodatkowy dzień w Paryżu dopłata (autokar, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 kolacja)
200 zł
Dodatkowy dzień w Asterixie dopłata (autokar, bilet wstępu do parku, 1 nocleg,
1 śniadanie, 1 kolacja
300 zł (do 25 lat)
400 zł (powyżej 25 lat)


Dodatkowy dzień na Zamkach w Dolinie Loary (autokar, bilet wstępu
na zamek Montresor, Amboise i Chenonceau, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 kolacja)
400 zł (do 25 lat)
500 zł (powyżej 25 lat)
Dodatkowy nocleg tranzytowy ze śniadaniem i kolacją dopłata 200 zł

Dopłaty za dojazdy z dalszych województw:
opolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie 70 zł
śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie 80 zł
mazowieckie, lubelskie, podlaskie, mazurskie 90 zł


Program wycieczki:
Pierwszy dzień:
Zbiórka i wyjazd z Polski. Trasa przez Niemcy. Przerwy, co 3-4 godziny. Nocny przejazd.
Drugi dzień:
Przyjazd do Paryża. Zwiedzanie historycznej Wyspy La Cité: Pałac Sprawiedliwości, Katedra Notre Dame, Plac Jana Pawła II, zerowy kilometr Francji. Spacer po ”polskiej” Wyspie Św. Ludwika: Biblioteka Polska i dom, w którym mieszkała Maria Skłodowska - Curie. Gwarna, akademicka Dzielnica Łacińska: Kościół Św. Seweryna z polską Kaplicą, Sorbona, Panteon – symbol chwały zasłużonych Francuzów, grobowce naukowców i artystów, wahadło Foucault’a. Ogród Luksemburski, siedziba francuskiego Senatu, Fontanna Medycejska. Luwr – największe muzeum świata i jego piękności: Mona Lisa, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. Łuk Triumfalny Carrousel. Niezwykła szklana Piramida. Spacer szlakiem Chopinowskim: Pl. Vendôme, Kościół Madeleine w stylu greckiej świątyni. Opera Garnier. Obiadokolacja 2-daniowa w restauracji self-service. Dla chętnych: wjazd na Wieżę Eiffel’a i godzinny rejs Bateaux Parisiens po Sekwanie. Nocleg. Tego dnia korzystamy ze środków komunikacji miejskiej.
Trzeci dzień:
Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, barokowej rezydencji francuskich królów: Ludwika XVI i XVI. Ogrody i fontanny. Powrót do Paryża. Pola Elizejskie – najsłynniejsza promenada Europy. Łuk Triumfalny. Plac de la Concorde. Ogrody Tuileries. Wieczorny spacer po barwnym wzgórzu Montmartre. Szlak artystów. Biała Bazylika Sacre -Coeur, Kościół św. Piotra, Place du Tertre. Taras widokowy. Dzielnica kabaretów, słynny Moulin Rouge. Obiadokolacja 2-daniowa w restauracji self-service. Nocleg.
Czwarty dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Park Disneyland. W bajkowej scenerii spotkamy Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Wyjazd w drogę powrotną. Krótki przystanek w królewskiej Brukseli. Spacer: Stare Miasto, Katedra św. Michała, Pałac Królewski, Manneken Pis. Przejazd nocny.
Piąty dzień:

Podróż w kierunku Polski. Konkurs wiedzy z nagrodami. Wieczorny powrót do kraju.


grupy@lekier.com.pl
www.lekier.com.pl
22 641 82 28

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015