Sklepy z pamiątkami w Disneyland

Gdzie kupić pamiątki

Park Disneyland jest pełen zarówno dużych sklepów, jak i małych kiosków, w których można kupić pamiątki z wizyty. Kilka z nich znajduje się przy głównej alei (Main Street), jednak właściwie co krok można znaleźć wiele pomniejszych butików. We wszystkich z nich można znaleźć wspólną ofertę standardowych produktów, ale każdy ze sklepów oferuje coś specjalnego. Znajdziemy w ich między innymi zabawki, maskotki, koszulki i słodycze.

Ceny pamiątek zaczynają się już od 1 euro za które możemy kupić np. cukierki w pudełku ozdobionym nadrukiem z wybraną postacią Disney. Za 2 euro możemy kupić pocztówki, za 5 euro breloczki i tym podobne pamiątki. Maskotki to koszt od 10 do parudziesięciu euro. Właściwie nie ma górnego limitu cen - chętni na kryształową replikę Zamku Śpiącej Królewny mogą na niego wydać 15 000 euro, tak więc oferta sklepów i butików jest naprawdę bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Warto pamiętać, że sklepy Disneya możesz znaleźć w całym Paryżu i ceny niektórych artykułów mogą okazać się niższe. Sklepy z pamiątkami w Disney Village i przy Main Street w Parku Disneyland są otwarte aż do północy. Głównym miejscem na robienie zakupów jest galeria World of Disney, gdzie na powierzchni 1400 metrów kwadratowych znajdują się urocze butiki, które same w sobie stanowią niezapomnianą atrakcję. Trzeba wiedzieć, że pomniejsze sklepy i kioski rozrzucone na terenie całego parku mogą być zamykane wcześniej, między innymi ze względu na wieczorne pokazy. Warto pamiętać, że zakupy mogą być bezpłatnie dostarczone do hoteli na terenie parku. Na terenie Parku Disneyland można płacić kartą płatniczą - zarówno w sklepach, restauracjach, jak i kioskach. Dostępne są również bankomaty, możliwa jest też wymiana waluty.


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019