Ślub w Paryżu

SL

Ślub w Paryżu

 

Na pewno przez całe życie będziecie pamiętać o tej jedynej, doniosłej, wspaniałej chwili, kiedy powiedzieliście sobie "Tak". Na zawsze pozostanie w pamięci niezwykła sceneria tego momentu. Nigdy nie zostaną zapomniane romantyczne spacery po Paryżu, mieście miłości.

To wcale nie takie trudne, jak sobie wyobrażacie i nie tak kosztowne, jakby się wydawało! Proponujemy aranżację Waszego Dnia, którą zmienić możecie zgodnie ze swoimi snami, marzeniami i wyobrażeniami.

 

Informacje konsularne:

 

 

Czwartek pod tytułem: „Pocałunek”

Waszą podróż przedślubną rozpoczniemy od przywitania w Paryżu. Zawieziemy Was, Narzeczonych do hotelu, abyście mogli zostawić bagaże, i po kilku „minutach”, z prawdziwą przyjemnością zaprosimy na zapoznanie z miastem. Będzie to specjalna Panorama Paryża dla zakochanych. Przejedziemy Wielkimi Bulwarami, mijając kościół św. Magdaleny i gmach paryskiej Opery Garnier. Udamy się na Wyspę La Cite, centrum historycznego Paryża. Wejdziemy do katedry Notre Dame. Dotrzemy do Pałacu Sprawiedliwości i Św. Kaplicy. Zobaczymy Luwr, a na zakończenie popłyniecie  w rejs po Sekwanie. Zakochani!! Przepływając pod mostem Pont Marie, pamiętajcie żeby się koniecznie pocałować! Według legendy, pocałunek pod tym mostem, gwarantuje spełnienie wszystkich marzeń! Już w starożytności wierzono, że wzajemna miłość często zaczyna się od pocałunku. Sądzono, że pocałunek w usta zespala dusze kochanków, a wymiana oddechów symbolizuje zarówno stronę duchową, jak i erotyczną. Pocałunek jest czynnością tak wzniosłą, że swój talent, pasję i twórcze uniesienie poświęcali mu pisarze, poeci, rzeźbiarze, malarze i przedstawiciele wszystkich innych gatunków sztuki. Do hotelu wracacie sami, bo na pewno ten ostatni wieczór przed sakramentalnym „TAK” zechcecie spędzić tylko we dwoje w atmosferze miasta miłości.

 

Piątek pod tytułem: „Przepis na szczęśliwy ślub”

„Do wiadra miłości dodaj dużą garść akceptacji, szklankę wiary, filiżankę wdzięczności i kropelkę wybaczenia. Wymieszaj. Dopraw łyżeczką wrażliwości, odrobiną cierpliwości, sporą iskrą entuzjazmu i szczyptą egoizmu. Okraś uśmiechem. Ciut erotyzmu doda oryginalnego smaczku. Serwuj tu i teraz, a także w przyszłości”.

 

W dniu dzisiejszym przywitamy Was w samo południe o godzinie 12h00. Przejedziemy do Konsulatu z obowiązkowym szampanem, a o godzinie 15h00 w obecności Konsula i Świadków, będziemy słuchać Waszej przysięgi.

Zaczyna Pan Młody:

"Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z (...imię Panny Młodej) i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe."

Następnie te same słowa powtarza Panna Młoda...

A, potem tylko nasze i gości życzenia: Szczęśliwego wspólnego życia! i czas na ryż i pamiątkowe zdjęcia.

Reszta dnia zależy od Was. Może to być kolacja w restauracji, spacer po mieście, czy jeszcze coś innego. Zrealizujemy wszystko, co zamówicie. Te decyzje należą wyłącznie do Was.

 

 Sobota pod tytułem: „Pierwsze tango w Paryżu”

Nowożeńcy z pewnością delektują się w końcu byciem razem „na dobre i na złe”, ale my mamy inne plany.

Oto kilka naszych propozycji dla dostojnych Małżonków na spędzenie dzisiejszego dnia:

Wycieczka na Montmartre. Najwyższe i najczęściej zwiedzane wzniesienie francuskiej stolicy, pulsuje wciąż żywą artystyczną atmosferą, sięgającą czasów takich mistrzów, jak Toulouse Lautrec, Modigliani, Van Gogh czy Picasso. Pełno tu romantycznych zakątków, zacisznych kawiarenek z odosobnionymi stolikami...

Obiad na Wieży Eiffel’a i zwiedzanie Wersalu. Wycieczka, do barokowego pałacu królewskiego w Wersalu przypominającego świetność czasów Króla-Słońce, zakończona obiadem na ażurowej stalowej konstrukcji Wieży Eiffel’a. Cały świat u Waszych stóp!

A, może Kabaret La Belle Epoque? Ten dynamiczny spektakl, żywiołowo prowadzony przez Madame Eve jest wymarzony na pierwszy wspólny małżeński wieczór.

 

Niedziela pod tytułem: „ Miodowe lata – Happy End”

W dniu dzisiejszym spotkamy się w recepcji hotelu na 2 godziny przed Waszym pożegnaniem z Paryżem. Mamy nadzieję, a raczej jesteśmy pewni, że rozstajemy się nie na długo. Że jeszcze nie raz powrócicie do miasta, w którym powiedzieliście „TAK”. Bo te wszystkie rocznice ślubu, odnawianie przysięgi małżeńskiej itd. itd. Odwieziemy Was na lotnisko lub dworzec, życząc spełnienia marzeń, wypowiedzianych pod mostem Pont Marie i oczywiście przypieczętowanych pocałunkiem.

...Wszystko, co tylko miłe na świecie, niech się Wam w jedno ogniwo splecie

 i będzie szczęściem w życia podróży!... Do zobaczenia!


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015