8 dni - Sylwester 2016/2017 - Disneyland - Francja z Gdańska. APLHSYL8_PARKIGDN

Nasza oferta

Cena zawiera:
- Butelka szampana na 2 osoby
- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- Transfer hotel - Disneyland i Walt Disney Studio - hotel
- 7 noclegow w hotelu*** ze śniadaniami w hotelu na przedmieściach Paryża
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci do 3 lat !

Wybierz datę.

APLHSYL8_PARKIGDN
Przywitaj Nowy Rok w Disneylandzie! (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Szampan dla dwóch osób w prezencie.
Powitanie Nowego Roku 2016 w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi! W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada, zakończona największym pokazem ogni sztucznych, a bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Noworoczne szaleństwo będzie trwało aż do pierwszej rano 2017 roku. Polsko-francuski touroperator z 25 letnim doświadczeniem zaprasza na wycieczkę do Disneylandu i Paryża. Zapewnia profesjonalna obsługę, sympatyczna atmosferę i najlepsze ceny.

Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, transfery do i z Disneylandu i Walt Disney Studio, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Paryżu. Kupując pakiety biletów a także zwiedzania z miejscowym przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizacje wszystkich punktów programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zwiedzać na własną rękę.

Zakwaterowanie w hotelu 3* na przedmieściach Paryża.
Program Wycieczki

Dzień 1

Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2 - 7:

Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.

Disneyland Paris (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety") - Całodzienna zabawa w parku Disneyland w Paryżu będzie niezapomnianym przeżyciem i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Teren Disneyland to nie tylko karuzele, kolejki i atrakcje, ale też sieć restauracji i kawiarni. W parku znajduje się również wiele sklepów oraz butików z gadżetami i pamiątkami. Polecamy Fast passy, czyli bezpłatne bilety, dzięki którym nie stoimy w kolejkach do poszczególnych atrakcji Disneylandu. Taki bilet otrzymujemy w specjalnych kasownikach, po włożeniu do nich biletu wstępu do parku. O północy, na powitanie Nowego Roku 2015, Disneyland prezentuje wspaniały pokaz sztucznych ogni. Transfer powrotny do hotelu ok. godz. 1h00.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.

Muzeum figur woskowych Grevin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc lub scenę uśmiercenia Henryka IV.
Grevin to niepowtarzalna okazja aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi. Tylko tutaj w jednym miejscu spotkasz woskowe sobowtóry do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Historyczny Paryż-La Cite - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Poznamy historię, zabytki oraz architekturę wyspy Ile de la Cite, która stanowi serce miasta. To właśnie na niej narodził się Paryż, założony przez lud Paryzjów. Zobaczymy pavris - czyli plac przed słynną katedrą Notre Dame. Zwiedzimy katedrę z audio przewodnikiem, a następnie przyjrzymy się Conciergerie, najstarszemu więzieniu miasta i Pałacowi Sprawiedliwości, w którym odbywały się posiedzenia Trybunału Rewolucyjnego.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Montmartre - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historie legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. W śród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy.

Dzień 8:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.

UWAGA: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.

Cena nie zawiera:
Dodatkowo płatnych pakietów (Pakiety należy zakupić przy rezerwacji):
* Pakiet biletów: Bilety na dwa dni do parku Disneyland i Walt Disney Studio, do muzeum figur woskowych Grevin, jeden posiłek dwudaniowy (przystawka lub deser, danie główne) w restauracji samoobsługowej.
* Pakiet zwiedzania z przewodnikiem: lokalny przewodnik na zwiedzanie Dzielnica Opery, Historyczny Paryż-La Cite, Dzielnica Montmartre + przejazdy po Paryżu środkami komunikacji miejskiej.
* Własnych wydatków i napiwków.
* Rejestrowanego bagażu do luku.

Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg. Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera". Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.

Ryanair:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Praktyczne informacje:

Nie wiesz jak poruszać się po Paryżu? Dowiedz się więcej o komunikacji miejskiej i alternatywnych sposobach przemieszczania się po stolicy Francji. 
 
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku!


 

 

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015