Mediolan - spotkanie z Wielką Modą i Sztuką z Katowic

Nasza oferta

  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami
  • ubezpieczenie KL, NNW, BP-TU AXA


Przedłużony weekend w Mediolanie  - czterodniowa wycieczka do Mediolanu z Katowic
Mediolan - spotkanie z Wielką Modą i Sztuką.
Wycieczka samolotowa do Mediolanu z Katowic

Zapewniamy przelot samolotem z Katowic, transfery z i na lotnisko oraz hotel, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Mediolanie. Kupując pakiet zwiedzania z przewodnikiem w Mediolanie uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie Mediolanu na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów z Katowic oraz dobre hotele w Mediolanie.
Turyści będą zakwaterowani w hotelach 3* położonych w centrum Rzymu. Przykładowe hotele: Florence Hotel *** jest położony przy placu Piazza Aspromonte w mediolańskiej dzielnicy Città Studi, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra Loreto. Do dyspozycji Gości są prosto urządzone pokoje z telewizorem. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Pokoje w hotelu Florence są wyposażone w klimatyzację, minibar i sejf. Każdy z nich posiada łazienkę z suszarką do włosów. Niektóre pokoje dysponują balkonem lub tarasem z widokiem na wewnętrzny dziedziniec bądź ogród.

Program wycieczki do Mediolanu
Dzień 1:
Przylot do Mediolanu z Katowic.  Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2 - 3:
Noclegi i śniadania w hotelu.  Zwiedzanie Mediolanu  samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania. Spacer z przewodnikiem po Historycznym Mediolanie czyli centrum i dzielnica Brera. Wstęp do najpopularniejszej galerii w Mediolanie, Galleria Vittorio Emanuele i przejście przez Piazza del Duomo aż do Piazza di Santa Maria delle Grazie. (Patz dodatkowo płatne pakiety - Mediolan Historii i Mody). Po poznaniu ulicznego Mediolanu klienci samodzielnie mogą zwiedzać sławne zabytki i muzea. W programie: wstęp do Katedry Duomo (wjazd na dach) - trzecia największa w Europie, wizyta sławnej Opery La Scala i Zamku Sforzów. (Patrz dodatkowo płatne pakiety - bilety wstępu)
Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Mediolanie, jeżeli wylot z Mediolanu do Katowic jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot. Jesteśmy przekonani, że  będzie to udana wycieczka lotnicza  do Mediolanu. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Ten dosyć krótki pobyt w Mediolanie, dobrze przygotowany przez nas, pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Mediolanu, jego muzeów  i najważniejszych atrakcji.

Cena nie zawiera:
- Dodatkowo płatnego pakietu: Mediolan Historii i Mody (przewodnik na ok. 4 godz.) 
- Dodatkowo płatnego: Bilet wstępu do Katedry Duomo (wjazd na dach), bilet wstępu do Opery La Scala bilet wstępu do Zamku Sforzów.
- Bagażu rejestrowanego do luku 
- Opłaty lokalnej
- Biletów komunikacji miejskiej
- Dodatkowych posiłków, opcji biletów wstępu, fakultatywnych wycieczek, świadczeń opcjonalnych, własnych wydatków i napiwków

Wizz Air:
 Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg.
 Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera".
 Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie).
 Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.
 RyanAir:
 Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
 Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015