Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • bilet wstępu do parku rozrywki Asterix pod Paryżem
Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 

Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix pod Paryżem: F_AS1
Bilety wstępu do Parku Asteriks pod Paryżem!
Bilety do Parku Asterix są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
 
W Paryżu organizujemy bilety wstępu do niesamowitego Parku Rozrywki Asteriks. Nasza oferta biletowa do Asteriksa to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy planują wizytę w Paryżu. Ułatwiamy kupno biletów, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych.
Przyjeżdżasz do Parku Asterix le gaulois, omijasz kolejki i od razu możesz rozpocząć zabawę w towarzystwie historycznych Galów.
Kup bilet wstępu i przeżyj fantastyczną przygodę z Asteriksem i jego towarzyszem Obeliksem. Tutaj spędzisz niezapomniane chwile, możesz się bawić i odpoczywać. Bilet wstępu do Asteriksa pozwoli Ci uczestniczyć w historycznych grach i zabawach, a dla najodważniejszych znajdą się ryzykowne kolejki roller coaster, które osiągają prędkość, nawet do 85 km/h.
Asterix le gaulois to stworzona na cześć dwóch galijskich wojowników Asterixa i Obelixa kraina, w której można przeżyć nie jedną przygodę. Jest tu tak dużo zobaczenia, że po zakończeniu zabawy zapragniesz wrócić do Asteriksa jeszcze raz.
Kup bilet do rodzinnego Parku Rozrywki w Paryżu - Asterix i baw się jak nigdy dotąd!
 

Asterix - park rozrywki i park wodny w Paryżu - to również kraina historii Francji na wesoło, przedstawiona przez sympatycznych Gallów - Obeliksa i Asterixa. Karuzele, super spływy na tratwach, pokazy delfinów i uchatek, to niektóre z atrakcji wodnych uwielbianych przez gości. Park składa się z 7 krain tematycznych oferujących różnorodne atrakcje: Z Galami przez wieki - główna atrakcja to Transdemonium czyli dom strachów i Oxygenarium - spływ na gumowej tratwie. Z Galami i Grekami - polecamy Tonnerre de Zeus czyli wjazd na wysokość 30 m na górę Olimp z prędkością 80 km/godz. wśród grzmotów Zeusa. Z Galami i Wikingami - zapierające dech w piersiach atrakcje. Goudurix - górska kolejka o długości trasy 950 metrów i wysokości 36,5 metra i L’Escadrile des As - rodzaj huśtawki na skrzydłach mini samolocików. Polecamy zjazd kolejką La Trace du Hurra, jedną z najatrakcyjniejszych wysokościowych kolejek w tym parku i wodny zjazd Menhir Express w drewnianych łodziach kończący się „kąpielą” w basenie. Wioska Galów - Las Druidów i alejki spacerowe to idealne miejsce dla rodziny na chwilkę odpoczynku. Z Galami i Rzymianami - najważniejsze atrakcje: Rwąca Rzeka i Karuzela Cezara Via Antiqua - Sklepiki z pamiątkami, restauracje, kawiarenki, bary. Nabyć tu można koszulkę z podobizną swojego wybranego bohatera, antyczną pamiątkę prosto z Egiptu, rzeźby, statuetki i wiele, wiele innych atrakcyjnych pamiątek.Zapraszamy do Asterixa grupy dorosłych i grupy dzieci po cenach zniżkowych.

Ciepłe posiłki w restauracjach parku Asteriks podawane są wyłącznie w godzinach od 12 do13:30. Informacje o pokazach, tresurach delfinów i okazjonalnych wystawach umieszczane są na tablicach informacyjnych tuż przy wejściu do parku.
Uwaga! Dzieci poniżej 3 lat: wstęp bezpłatny. 

Realizacja programu codziennie do końca sierpnia i weekendy września i października, pozostałe dni tygodnia za dopłatą.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015