Do Disneylandu autokarem, dojazdem własnym lub samolotem z Polski.

Strona główna > Do Disneylandu autokarem, dojazdem własnym lub samolotem z Polski.

Porównaj ceny wycieczek do Disneylandu - wybierz najlepsza ofertę. Dowiedz się z jakich miast Polski wylatujemy -
oferta - wycieczka samolotowa do Disneylandu, Asterixa
z Warszawy do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Gdańska do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Katowic do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Krakowa do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Poznania do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa- zobacz,
z Wrocławia do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz ,
Porównaj co jest wliczone w wycieczkę do parków rozrywki w Paryżu.
Mamy ofertę z biletami lotniczymi lub bez przelotu z dojazdem własnym od 3 do 8 dni..
W miejsce transferu z lotniska możesz zamienić transfer z lotniska na dowolnie wybrane miejsce w Paryżu do którego chcesz się udać. Możesz przyjechać na wycieczkę do Paryża i Disneya własnym Samochodem lub liniowym autokarem (podajemy rozkład jazdy do Paryża z prawie wszystkich miast Polski).
Po transferze, jeżeli godzina przylotu nie jest zbyt późna zapraszamy na objazd Paryża. Dwugodzinna panorama Paryża - City Tour - pokaże najciekawsze miejsca tego miasta.
W naszych samolotowych wycieczkach do parków rozrywki w Paryzu, bilety wstępu do Disneyland Park i Walt Disney Studio, park Asterix, park Francja w Miniaturze są wliczone. Zależny to od ilości dni pobytu w Paryzu. Masz dużo możliwości przyjazdu do Paryża oferujemy trzydniowe, czterodniowe, pięciodniowe, sześciodniowe i ośmiodniowe wycieczki do Paryża.
Do biletu do Disneya, Asterixa czy Francji w Miniaturze dołączyliśmy transfery w obie strony. Transfery do parków rozrywki zawarte w wycieczce zależą od dnia przyjazdu autobusem lub dojazdem własnym lub przylotu samolotem.
W poniedziałki i czwartki realizujemy transfery do parku Asterixa,
wtorki, piątki i soboty do dwóch parków Disneyland,
w środy dowozimy do parku Francja w Miniaturze.

Autokarem do Parku Disneyland i Asterix
 
Autokarem do Parku Disneyland Paris i Asterix w Paryżu! Tak atrakcyjna wycieczka to propozycja dla turystów lubiących przygodę. Podczas przejazdu do Paryża poznasz inne europejskie miasta, a zza okien autokaru będziesz mógł podziwiać bogactwo europejskiego kontynentu. Oferujemy autokarowe wycieczki do Parków rozrywki w Paryżu. Parki zabaw w Paryżu: Disneyland Paris, Asterix to najczęściej odwiedzane w Europie atrakcje tego rodzaju. Disneyland Paris to park pełen rozrywki, do Asterixa zapraszają galijscy wojownicy, a we Francji w Miniaturze zobaczysz najciekawsze zabytki Francji w pomniejszonym rozmiarze. Autokarowe wycieczki do Parków atrakcji w Paryżu to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla turystów, którzy chcą odwiedzić Paryż. Podczas podróży do Disneylandu i Asterixa zabawa zaczyna się już w autokarze. Gry, konkursy, quizy, w których weźmiesz udział wprowadzą w odpowiedni, radosny nastrój także nie będziesz mógł doczekać się zabawy w Parkach rozrywki w Paryżu. W autokarze poznasz nowych ludzi, a organizatorzy wycieczki zadbają aby przejazd przez Europe był wesoły i bezpieczny. W paryskim Disneylandzie czeka na ciebie mnóstwo rozrywki i zabawy, a z nami już podróż autokarem będzie nie lada rozrywką.
Dojazd własny - hotel, bilety - wliczone
 
Jeżeli zdecydowałeś się na wizytę w Parkach rozrywki w Paryżu i planujesz codzienną zabawę w Disneylandzie, Asteriksie czy Francji w Miniaturze to zapraszamy do największych parków zabaw we Francji w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wycieczki dla rodzin z dziećmi, dla grup i dla indywidualnych turystów.Dojazd do Disneylandu własny czyli zobacz jak dojechać do Disneylandu? , Nasza propozycja to między innymi oszczędność czasu, i pieniędzy. Kupujesz nasza wycieczkę, w której wszystko jest wliczone transfer z lotniska, sympatyczny, niedrogi hotel, transfery i bilety wstępów do parków. Omijasz kolejki z Fast Pass Disneyland i przenosisz się do magicznego świata rozrywki, spotykasz komiksowego Asterixa albo poznajesz miniaturową Francję we France en Miniature. Zapraszamy na wycieczkę i razem z Lekierem rozpoczniemy wyjątkową przygodę w Paryżu i zabawę w paryskich parkach rozrywki.
Samolotem z Wrocławia do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Wrocławia do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Wrocławia do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Warszawy do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Warszawy do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Krakowa do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Poznania do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Poznania do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Poznania do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym francusko - polskim biurem podroży, które organizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Krakowa do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Krakowa do Disneyland Paris. Większość w nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Krakowa do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Katowic do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Katowic do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Katowic do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Gdańska do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Gdańska do Disneyland Paris. Większość w nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Gdańska do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019