Do Disneylandu autokarem, dojazdem własnym lub samolotem z Polski.

Strona główna > Do Disneylandu autokarem, dojazdem własnym lub samolotem z Polski.

Porównaj ceny wycieczek do Disneylandu - wybierz najlepsza ofertę. Dowiedz się z jakich miast Polski wylatujemy -
oferta - wycieczka samolotowa do Disneylandu, Asterixa
z Warszawy do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Gdańska do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Katowic do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Krakowa do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz,
z Poznania do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa- zobacz,
z Wrocławia do Paryża, wycieczka samolotowa do Disneylandu i Asterixa - zobacz ,
Porównaj co jest wliczone w wycieczkę do parków rozrywki w Paryżu.
Mamy ofertę z biletami lotniczymi lub bez przelotu z dojazdem własnym od 3 do 8 dni..
W miejsce transferu z lotniska możesz zamienić transfer z lotniska na dowolnie wybrane miejsce w Paryżu do którego chcesz się udać. Możesz przyjechać na wycieczkę do Paryża i Disneya własnym Samochodem lub liniowym autokarem (podajemy rozkład jazdy do Paryża z prawie wszystkich miast Polski).
Po transferze, jeżeli godzina przylotu nie jest zbyt późna zapraszamy na objazd Paryża. Dwugodzinna panorama Paryża - City Tour - pokaże najciekawsze miejsca tego miasta.
W naszych samolotowych wycieczkach do parków rozrywki w Paryzu, bilety wstępu do Disneyland Park i Walt Disney Studio, park Asterix, park Francja w Miniaturze są wliczone. Zależny to od ilości dni pobytu w Paryzu. Masz dużo możliwości przyjazdu do Paryża oferujemy trzydniowe, czterodniowe, pięciodniowe, sześciodniowe i ośmiodniowe wycieczki do Paryża.
Do biletu do Disneya, Asterixa czy Francji w Miniaturze dołączyliśmy transfery w obie strony. Transfery do parków rozrywki zawarte w wycieczce zależą od dnia przyjazdu autobusem lub dojazdem własnym lub przylotu samolotem.
W poniedziałki i czwartki realizujemy transfery do parku Asterixa,
wtorki, piątki i soboty do dwóch parków Disneyland,
w środy dowozimy do parku Francja w Miniaturze.

Autokarem do Parku Disneyland i Asterix
 
Autokarem do Parku Disneyland Paris i Asterix w Paryżu! Tak atrakcyjna wycieczka to propozycja dla turystów lubiących przygodę. Podczas przejazdu do Paryża poznasz inne europejskie miasta, a zza okien autokaru będziesz mógł podziwiać bogactwo europejskiego kontynentu. Oferujemy autokarowe wycieczki do Parków rozrywki w Paryżu. Parki zabaw w Paryżu: Disneyland Paris, Asterix to najczęściej odwiedzane w Europie atrakcje tego rodzaju. Disneyland Paris to park pełen rozrywki, do Asterixa zapraszają galijscy wojownicy, a we Francji w Miniaturze zobaczysz najciekawsze zabytki Francji w pomniejszonym rozmiarze. Autokarowe wycieczki do Parków atrakcji w Paryżu to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla turystów, którzy chcą odwiedzić Paryż. Podczas podróży do Disneylandu i Asterixa zabawa zaczyna się już w autokarze. Gry, konkursy, quizy, w których weźmiesz udział wprowadzą w odpowiedni, radosny nastrój także nie będziesz mógł doczekać się zabawy w Parkach rozrywki w Paryżu. W autokarze poznasz nowych ludzi, a organizatorzy wycieczki zadbają aby przejazd przez Europe był wesoły i bezpieczny. W paryskim Disneylandzie czeka na ciebie mnóstwo rozrywki i zabawy, a z nami już podróż autokarem będzie nie lada rozrywką.
Dojazd własny - hotel, bilety - wliczone
 
Jeżeli zdecydowałeś się na wizytę w Parkach rozrywki w Paryżu i planujesz codzienną zabawę w Disneylandzie, Asteriksie czy Francji w Miniaturze to zapraszamy do największych parków zabaw we Francji w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wycieczki dla rodzin z dziećmi, dla grup i dla indywidualnych turystów.Dojazd do Disneylandu własny czyli zobacz jak dojechać do Disneylandu? , Nasza propozycja to między innymi oszczędność czasu, i pieniędzy. Kupujesz nasza wycieczkę, w której wszystko jest wliczone transfer z lotniska, sympatyczny, niedrogi hotel, transfery i bilety wstępów do parków. Omijasz kolejki z Fast Pass Disneyland i przenosisz się do magicznego świata rozrywki, spotykasz komiksowego Asterixa albo poznajesz miniaturową Francję we France en Miniature. Zapraszamy na wycieczkę i razem z Lekierem rozpoczniemy wyjątkową przygodę w Paryżu i zabawę w paryskich parkach rozrywki.
Dojazd własny - wszystko wliczone
 
Proponujemy wycieczkę do Paryża i do podparyskich parków rozrywki od 3 do 8 dni z dojazdem własnym. Przyjedz własnym samochodem lub kup bilet samolotowy do Paryża i tam już zajmiemy się Tobą od a do z. Zapewnimy ciekawy program wycieczki na zwiedzanie Paryża i wliczonymi biletami wstępów do Disneylandu, Asterixa, Francji w Miniaturze. Zapewniamy transfery do rodzinnych parków rozrywki. Idealna oferta dla osób podróżujących własnym transportem z rodzina lub z przyjaciółmi.
Samolotem z Wrocławia do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Wrocławia do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Wrocławia do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Warszawy do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Warszawy do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Krakowa do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Poznania do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Poznania do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Poznania do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym francusko - polskim biurem podroży, które organizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Krakowa do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Krakowa do Disneyland Paris. Większość w nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Krakowa do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Katowic do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Katowic do Disneyland Paris. Większość z nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Katowic do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.
Samolotem z Gdańska do Disneyland
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Gdańska do Disneyland Paris. Większość w nich zawiera też bilety do Parku Asterixa oraz Francji w Miniaturze, otwartych sezonowo. Proponujemy zabawę rodzinną przez weekend lub dłużej z możliwością odwiedzenia Muzeum Figur Woskowych GREVIN oraz Parku Naukowo Technologicznego La Vilette, gdzie zwiedzimy łódź podwodna i obejrzymy film w kinie sferycznym La Geode. Całość wizyty w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Porównaj co jest wliczone w wycieczkę samolotową z Gdańska do parków rozrywki w Paryżu . Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Francji z Myszka Miki, Kaczorem Donaldem, Asterixem i Obelixem.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015