Zapraszamy na wycieczki lotnicze do Paryża. City break w Paryżu, weekend w Paryżu lub tydzień pobytu w Paryżu. Wyloty do Paryża z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i Poznania. Wycieczki samolotowe do stolicy Francji - ekonomiczne, niedrogie lub wszystko wliczone - bilety wstępu - wieża Eiffel, Luwr, rezerwacje w kultowych restauracjach Paryża.

Strona główna > Zapraszamy na wycieczki lotnicze do Paryża. City break w Paryżu, weekend w Paryżu lub tydzień pobytu w Paryżu. Wyloty do Paryża z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i Poznania. Wycieczki samolotowe do stolicy Francji - ekonomiczne, niedrogie lub wszystko wliczone - bilety wstępu - wieża Eiffel, Luwr, rezerwacje w kultowych restauracjach Paryża.

Wycieczka do Paryża – idealny pomysł na wakacje, weekend w Paryżu lub tydzień w Paryżu . Wrocławia, Gdańska wstępu i dobre kolacje
Pozwól nam zorganizować wyjątkową wycieczkę dla Ciebie i twoich bliskich. Zadbamy aby każdy dzień w Paryżu był pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.Rozpoczyna się sezon na City break do Paryża, czyli krótkie wyjazdy. Zawierają to co najważniejsze przelot, hotel i transfer w Paryżu. Do skomponowania programu wycieczki do Paryża można wybrać opcje. Proponujemy bilety wstępu do zabytków, kilka godzin z miejscowym przewodnikiem, obiad na wieży Eiffela lub wieczór we francuskiej restauracji zakończonym spektaklem w kabarecie. Żeby oferta do Paryża była tania, dobra i ciekawa - wybraliśmy bezpośredni przelot do Paryża tanimi liniami, dobry niedrogi hotel, i należący do nas transport z kierowca mówiącym po polsku.
z Gdańska do Paryża, city break, wycieczka samolotowa - zobacz,
z Warszawy do Paryża city break, wycieczka samolotowa - zobacz,
z Krakowa do Paryża city break, wycieczka samolotowa - zobacz,
z Poznania do Paryża city break, wycieczka samolotowa - zobacz,
z Wrocławia do Paryża city break, wycieczka samolotowa - zobacz ,
Wycieczki lotnicze do Paryża, weekendowe, 4 dniowe, 5 dniowe lub na tydzień. Podroż samolotem z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i Poznania. Tania wycieczka, ekonomiczna lub wszystko w cenie.

Codzienne wyloty z Polski na zwiedzanie Paryża
 
Samolotem najbliżej i najszybciej do Paryża! Paryż jest najczęściej odwiedzanym miastem na świecie. Wieża Eiffela, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Panteon czy Opera Garnier każde z tych miejsc jest wręcz na wyciągnięcie ręki. Z Polski do Paryża dzięki podróżom lotniczym jest tak blisko.Przeloty bezpośrednimi liniami. Jeżeli cenisz wygodę, komfort i zależy Ci na szybkim dotarciu do Paryża, proponujemy wycieczki z transportem lotniczym. W naszych opisach wycieczki do Paryża używamy synonimów: podroż do Paryża, zwiedzanie Paryża, wyjazd do Paryża, spacer po Paryżu i objazd Paryża i city break do Paryża. Wszystkie wycieczki z 5 miast Polski i z Berlina maja dwie wersje: ekonomiczna , niedroga wycieczka do Paryża i wycieczka z wliczonymi biletami wstępu i posiłkami w ciekawych miejscach Paryża. Zapraszamy do Paryża na city break lub na tydzień samolotem bezpośrednio z następujących miast Polski: Wyloty Gdańsk - Paryż w poniedziałki i piątki na 8 dni, w poniedziałki na 5 dni, piątki na 4 dni - city break, wycieczka samolotowa - zobacz, kliknij, Wyloty Warszawa - Paryż w środy i piątki na 8 dni, środy na 5 dni, piątek na 4 dni, piątek na 3 dni, - city break, wycieczka samolotowa - zobacz, kliknij, Wyloty Kraków - Paryż, we wtorek na 6 dni, czwartki na 4 dni, wtorek na 3 dni - city break, wycieczka samolotowa - zobacz, kliknij, Wyloty Poznań - Paryż w poniedziałki i piątki na 8 dni, poniedziałku na 5 dni, od piątku na 4 dni - city break, wycieczka samolotowa - zobacz, kliknij, Wyloty Wrocław - Paryż w wtorki i czwartki na 8 dni, wtorki na 6 dni, w czwartki na 4 dni - city break, wycieczka samolotowa - zobacz, kliknij,
[CODE]
Codzienne wyloty z Polski do Asterixa i Disneylandu
 
Parki rozrywki w Paryżu: Disneyland Paris, Asterix to najczęściej odwiedzane w Europie atrakcje tego rodzaju. Disneyland Paris to park pełen rozrywki, do Asterixa zapraszają galijscy wojownicy, a we Francji w Miniaturze zobaczyć można najciekawsze zabytki w pomniejszonym rozmiarze. Bajkowa kraina Disneya i komiksowy Asterix przyciągają osoby w każdym wieku - tutaj można się pobawić lub odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Podróż do Parków rozrywki w Paryżu drogą lotniczą to niewątpliwie najszybszy sposób aby dostać się do paryskiego Eurodisneylandu, Asterixa czy też do parku wodnego Aquaboulevard. Jeżeli cenisz wygodę, komfort i zależy ci na szybkim dotarciu do parków rozrywki w Paryżu, proponujemy wycieczki z transportem lotniczym. W Paryżu funkcjonują 3 duże lotniska: Charles de Gaulle, Orly, Beauvais Tillé, na które przylatują samoloty linii lotniczych z całego świata. Porównaj ceny wycieczek do Disneylandu - wybierz najlepsza ofertę. Ceny wycieczek do Disneylandu z przelotem już od 1500 złotych a z wliczonymi wstępami od 2000 złotych. od Dowiedz się z jakich miast Polski wylatujemy Wyloty Warszawa - Paryż w środy i piątki na 8 dni, środy na 5 dni, piątek na 4 dni, piątek na 3 dni, Wyloty Gdańsk - Paryż w poniedziałki i piątki na 8 dni, w poniedziałki na 5 dni, piątki na 4 dni - parki rozrywki - zobacz, kliknij, Wyloty Kraków - Paryż, we wtorek na 6 dni, czwartki na 4 dni, wtorek na 3 dni, Wyloty Poznań - Paryż w poniedziałki i piątki na 8 dni, poniedziałku na 5 dni, od piątku na 4 dni , Wyloty Wrocław - Paryż w wtorki i czwartki na 8 dni, wtorki na 6 dni, w czwartki na 4 dni ,
[CODE]
Z Poznania na zwiedzanie Paryża od 4 do 8 dni
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Poznania do Paryża. Samolot Poznań - Paryż leci tylko 2 godziny. Proponujemy krótki pobyt w Paryżu na 4 dni, lub dłuższy na 5 dni. A może zaprosimy Państwa na tydzień do Paryża z bardzo bogatym programem i spokojnym krokiem zwiedzaniem? Tani, samolotowy, ekonomiczny City Break z Poznania do Paryża w którym zapewniamy: hotel, przelot z transferami z lotniska i zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Opcja rozszerzona, czyli wycieczka do Paryża wszystko wliczone zawiera w cenie: bilety wstępu z rezerwacją do paryskich muzeów i takich atrakcji jak wstęp na szczyt wieży Eiffel czy rejs po Sekwanie. Obiady i kolacje zawsze rezerwujemy w ciekawych miejscach Paryża. Romantyczny obiad na statku podczas rejsu, czy smaczna kolacja na wzgórzu Montmartre lub lunch przy Polach Elizejskich, to tylko niektóre nasze propozycje. Proponowany trzygwiazdkowy hotel w centrum Paryża mieści się niedaleko kabaretu Moulin Rouge. Zapraszamy na dobrze przygotowane przez polsko - francuskie biuro podroży Lekier France Tours, samolotowe wycieczki z Poznania do Paryża. Nowość w naszej ofercie to wycieczki do Paryża z jednodniowym pobytem w Dolinie Loary ze zwiedzanie jej zamków.
[CODE]
Z Gdańska samolotem na zwiedzanie Paryża od 4 do 8 dni
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Gdańska do Paryża. Samolot Gdańsk - Paryż leci tylko 2 godziny. Proponujemy krótki pobyt w Paryżu na 4 dni, lub dłuższy na 5 dni. A może zaprosimy Państwa na tydzień do Paryża z bardzo bogatym programem i spokojnym krokiem zwiedzaniem? Tani, samolotowy, ekonomiczny City Break z Gdańska do Paryża w którym zapewniamy: hotel, przelot z transferami z lotniska i zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Opcja rozszerzona, czyli wycieczka do Paryża wszystko wliczone zawiera w cenie: bilety wstępu z rezerwacją do paryskich muzeów i takich atrakcji jak wstęp na szczyt wieży Eiffel czy rejs po Sekwanie. Obiady i kolacje zawsze rezerwujemy w ciekawych miejscach Paryża. Romantyczny obiad na statku podczas rejsu, czy smaczna kolacja na wzgórzu Montmartre lub lunch przy Polach Elizejskich, to tylko niektóre nasze propozycje. Proponowany trzygwiazdkowy hotel w centrum Paryża mieści się niedaleko kabaretu Moulin Rouge. Zapraszamy na dobrze przygotowane przez polsko - francuskie biuro podroży Lekier France Tours, samolotowe wycieczki z Gdańska do Paryża. Nowość w naszej ofercie to wycieczki do Paryża z jednodniowym pobytem w Dolinie Loary ze zwiedzanie jej zamków.
[CODE]
Z Wrocławia samolotem na zwiedzanie Paryża od 3 do 8 dni
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Wrocławia do Paryża. Samolot Wrocław - Paryż leci tylko 2 godziny. Proponujemy krótki pobyt w Paryżu na 3 lub 4 dni, lub dłuższy na 5 lub 6 dni. A może zaprosimy Państwa na tydzień do Paryża z bardzo bogatym programem i spokojnym krokiem zwiedzaniem? Tani, samolotowy, ekonomiczny City Break z Wrocławia do Paryża w którym zapewniamy: hotel, przelot z transferami z lotniska i zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Opcja rozszerzona, czyli wycieczka do Paryża wszystko wliczone zawiera w cenie: bilety wstępu z rezerwacją do paryskich muzeów i takich atrakcji jak wstęp na szczyt wieży Eiffel czy rejs po Sekwanie. Obiady i kolacje zawsze rezerwujemy w ciekawych miejscach Paryża. Romantyczny obiad na statku podczas rejsu, czy smaczna kolacja na wzgórzu Montmartre lub lunch przy Polach Elizejskich, to tylko niektóre nasze propozycje. Proponowany trzygwiazdkowy hotel w centrum Paryża mieści się niedaleko kabaretu Moulin Rouge. Zapraszamy na dobrze przygotowane przez polsko - francuskie biuro podroży Lekier France Tours, samolotowe wycieczki z Wrocławia do Paryża. Nowość w naszej ofercie to wycieczki do Paryża z jednodniowym pobytem w Dolinie Loary ze zwiedzanie jej zamków.
[CODE]
Z Krakowa na zwiedzanie Paryża od 3 do 8 dni
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Krakowa do Paryża. Samolot Kraków - Paryż leci tylko 2 godziny. Proponujemy krótki pobyt w Paryżu na 3 lub 4 dni, lub dłuższy na 5 lub 6 dni. A może zaprosimy Państwa na tydzień do Paryża z bardzo bogatym programem i spokojnym krokiem zwiedzaniem? Tani, samolotowy, ekonomiczny City Break z Krakowa do Paryża w którym zapewniamy: hotel, przelot z transferami z lotniska i zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Opcja rozszerzona, czyli wycieczka do Paryża wszystko wliczone zawiera w cenie: bilety wstępu z rezerwacją do paryskich muzeów i takich atrakcji jak wstęp na szczyt wieży Eiffel czy rejs po Sekwanie. Obiady i kolacje zawsze rezerwujemy w ciekawych miejscach Paryża. Romantyczny obiad na statku podczas rejsu, czy smaczna kolacja na wzgórzu Montmartre lub lunch przy Polach Elizejskich, to tylko niektóre nasze propozycje. Proponowany trzygwiazdkowy hotel w centrum Paryża mieści się niedaleko kabaretu Moulin Rouge. Zapraszamy na dobrze przygotowane przez polsko - francuskie biuro podroży Lekier France Tours, samolotowe wycieczki z Krakowa do Paryża. Nowość w naszej ofercie to wycieczki do Paryża z jednodniowym pobytem w Dolinie Loary ze zwiedzanie jej zamków.
[CODE]
Z Warszawy samolotem na zwiedzanie Paryża od 3 do 8 dni
 
Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Warszawy do Paryża. Samolot Warszawa - Paryż leci tylko 2 godziny. Proponujemy krótki pobyt w Paryżu na 3 lub 4 dni, lub dłuższy na 5 lub 6 dni. A może zaprosimy Państwa na tydzień do Paryża z bardzo bogatym programem i spokojnym krokiem zwiedzaniem? Tani, samolotowy, ekonomiczny City Break z Warszawy do Paryża w którym zapewniamy: hotel, przelot z transferami z lotniska i zwiedzanie z przewodnikiem. Opcja rozszerzona, czyli wycieczka do Paryża wszystko wliczone zawiera w cenie: bilety wstępu z rezerwacją do paryskich muzeów i takich atrakcji jak wstęp na szczyt wieży Eiffel czy rejs po Sekwanie. Obiady i kolacje zawsze rezerwujemy w ciekawych miejscach Paryża. Romantyczny obiad na statku podczas rejsu czy smaczna kolacja na wzgórzu Montmartre lub lunch przy Polach Elizejskich to tylko niektóre nasze propozycje. Proponowany trzygwiazdkowy hotel w centrum Paryża mieści się niedaleko kabaretu Moulin Rouge. Zapraszamy na dobrze przygotowane przez polsko - francuskie biuro podroży Lekier France Tours, samolotowe wycieczki z Warszawy do Paryża. Nowość w naszej ofercie to wycieczki do Paryża z jednodniowym pobytem w Dolinie Loary ze zwiedzanie jej zamków.
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019