Małe grupy już od 16 osób autokarowe do Paryża i Zamków Loary

Strona główna > Wyjcieczki grupowe dla dorosłych, autokarem lub samolotem - już od 16 osób do Francji i Paryża. > Małe grupy już od 16 osób autokarowe do Paryża i Zamków Loary

Zapraszamy firmy, stowarzyszenia i inne grupy zainteresowane wyjątkową wycieczką do Paryża i zamków nad Loarą z dojazdem własnym, korzystając z wygodnego autokaru. Mamy tez propozycje przyjaznych i sprawdzonych firm transportowych z nowoczesnymi autokarami. Nasza oferta do Francji dla małych grup już od 16 osób, skierowana jest do osób pragnących wzbogacić swoją wiedzę o Paryżu poprzez zwiedzanie kulturalnych i historycznych atrakcji. Nasz program wycieczki do Paryża jest starannie przygotowany, z uwzględnieniem najważniejszych miejsc w Paryżu. Bilety wstępu z rezerwacjami pozwolą na zwiedzanie bez kolejki i trosk. Kilkudniowy pobyt w Paryżu z możliwością jednodniowej wycieczki do zamków nad Loarą.

Autokarem do Paryża 3 dni 2 noce dla małych grup
 
F_AUT_GRDMAL_P2
Cena od: 278 EUR
Autokarem do Paryża 4 dni 3 noce dla małych grup
 
F_AUT_GRDMAL_P3
Cena od: 420 EUR
Autokarem do Paryża 5 dni 4 noce dla małych grup
 
F_AUT_GRDMAL_P4
Cena od: 420 EUR
Autokarem do Paryża 6 dni 5 nocy dla małych grup
 
F_AUT_GRDMAL_P5
Cena od: 430 EUR

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023