Najlepsze atrakcje Disneyland

 Jakie atrakcje warto odwiedzić w Disneyland Paris w pierwszej kolejności

  
W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane.
 

Space Mountain: Mission 2

Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Space Mountain: Mission 2. Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. 36-metrowe działo pochodzi ze świata wykreowanego przez Juliusza Verne. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Space Mountain: Mission 2 znajduje się w części Discoveryland.
 
 

Buzz Lightyear Laser Blast

Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z lasera zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Buzz Lightyear Laser Blast znajduje się w części Discoveryland.
 
 

Pirates of the Caribbean

Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Przepłyń łódką przez klimatyczną grotę piratów, pełną kosztowności i skarbów. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, ale może przestraszyć młodszych gości. Pirates of the Caribbean znajduje się w części Adventureland. 
 

Big Thunder Mountain

Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Atrakcja nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 lat, osób ze słabym zdrowiem i kobiet w ciąży. Big Thunder Mountain znajduje się w części Frontierland.
 

Indiana Jones and the Temple of Peril

Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Zawrotna prędkość i nagłe skręty w starożytnej świątyni zaspokoją każdego miłośnika przygód. Roller coaster nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 8 roku życia, osób o słabym zdrowiu i kobiet w ciąży. Indiana Jones and the Temple of Peril znajduje się w części Adventureland.
 

Mad Hatter's Tea Cups

Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, koniecznie musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups). Pastelowe kolory filiżanek i zwisające z sufitu różnobarwne kapelusze cieszą oczy, a sama atrakcja jest tak przyjemna, że nie poprzestaniesz na jednej wizycie. Jest to idealna zabawa dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Mad Hatter's Tea Cups znajduje się w części Fantasyland.
 

Alice's Curious Labirynth

Dzięki Labiryntowi Alicji (Alice's Curious Labyrinth) poczujesz się jakbyś znalazł się w Krainie Czarów. Podążaj za Białym Królikiem, a spotkasz wszystkich bohaterów Wonderland: Szalonego Kapelusznika, Marcowego Zająca, Absolema, uśmiechniętego Kota z Cheshire, czy Królową Kier i jej karcianych żołnierzy. Tylko uważaj, aby nie zgubić drogi! Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Labirynt Alicji (Alice's Curious Labirynth) znajduje się w części Fantasyland.
 

Peter Pan's Flight

Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Wpierw znajdziesz się w Londynie, w pokoju Wandy, Jana i Michasia, następnie Piotruś Pan z Dzwoneczkiem zabiorą cię do swojego świata. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Peter Pan's Flight znajduje się w części Fantasyland.
 

Phantom Manor

Czym byłby park rozrywki bez domu strachów? Enigmatyczny dom kryje w sobie tajemnicę i odrobinę grozy. Przygaszone światła, skrzypiące drzwi, osnute w mroku korytarze tworzą klimatyczną atmosferę. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, ale może wystraszyć młodszych gości i osoby o słabych nerwach. Phantom Manor znajduje się w części Frontierland.
 

Star Tours

Poleć na kosmicznym statku do odległej galaktyki. Symulator ze świata Gwiezdnych Wojen nie jest tak szybki, jak roller coastery, ale zabawa na nim pozwoli doświadczyć podobnych wrażeń. Wystartujesz z księżyca Endor, a twoją misją będzie zniszczenie samej Gwiazdy Śmierci. Atrakcja przeznaczona jest dla całej rodziny, ale dzieci w przedziale wieku 3-7 muszą wejść z osobą dorosłą. Osoby wrażliwe na głośne dźwięki i błyski światła mogą czuć się niekomfortowo. Star Tours znajduje się w części Discoveryland.
 

La Cabane des Robinson

Wspinanie się do domku na drzewie rodziny Robinsonów jest doskonałą zabawą dla całej rodziny, a widok ze szczytu pozwoli zobaczyć park z innej perspektywy. La Cabane des Robinson znajduje się w części Adventureland.
 
 

Disney Magic on Parade

Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy.
 

Disney Dreams

Jeżeli chcesz zakończyć dzień mocnym akcentem, obejrzyj zapierający dech w piersi pokaz Disney Dreams (23:00 główny dziedziniec, zamek Śpiącej Królewny). Uciekający cień Piotrusia Pana odwiedzi wiele światów z uniwersum Disneya, a kolorowe światła, fajerwerki, fontanny i buchający ogień tworzą magiczną atmosferę. 

Jak zwiedzać paryskie muzea z kartą muzealną.
O nas - numer konta - adres COVID
Kontakt
Warunki sprzedaży
Ważne informacje dla turysty
Agencje z naszą ofertą
Muzea w Paryzu
Muzea gratis do 26 lat
Audioguide w języku polskim
Audio przewodnik po Bazylice Sacre Coeur
Filmiki o Paryżu
Transport w Paryżu
Turystyczne trasy paryskich autobusów
Co warto zobaczyć w Paryżu ?
Paryż dwóch wysp i Sekwany - trasa i historia
Wzdłuż Pól Elizejskich spacer - trasa i historia
Wokół Wieży Eiffla - trasa i historia
Elegancki Paryż - trasa i historia.
Poloniki w Paryżu - polski Paryż
Zamki Loary
Zamki Loary i Mont Saint Michel
Montmartre - trasa i historia.
Paryż - Dzielnica Łacińska - trasa i historia.
Z Warszawy - godziny wylotów do Paryża.
Z Wrocławia - godziny wylotów do Paryża.
Z Poznania godziny wylotów do Paryża.
Z Gdańska godziny wylotów do Paryża.
Z Krakowa - godziny wylotów do Paryża.
Hotel Ambassadeur
Paryż dla dzieci - Atrakcje dla dzieci w Paryżu
Disneyland, gdzie jest? jak dojechać metrem lub samochodem?
Najlepsze atrakcje Disneyland
Sklepy z pamiątkami w Disneyland
Disneyland, czy naprawdę warto zwiedzać?
Atrakcje w parku Disneyland
Jak dojechać i co zobaczyć w Disneylandzie?
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Bilet do Disneylandu ile kosztuje?
Wykaz restauracji Disneyland Paris - gdzie najlepiej zjeść
Wszystko o restauracjach w Disneyland
Tanie hotele i zakwaterowanie w Paryżu
Jak dojechać z lotniska Beauvais do Paryża?
Noclegi w Paryżu - Baza noclegowa w Paryżu
Wycieczki do Francji - Gdzie się wybrać?
Last minute do Paryża – Warszawa - Paryż
Nasi partnerzy we Francji
Afiliacja
Umowa afiliacyjna
Metro
Bilety do Parku Asterix
Spis wszystkich restauracji w Parku Asterix
Restauracje w Parku Asterix
Atrakcje Parku Asterix
Jak dojechać do parku Asterix?
Najlepsze atrakcje Parku Asterix
Bilety do Disneyland Paris Resort
Galeria Lafayette
Oferta szkolna
Paryż
Krystyna Mazurówna o Luwrze
Krystyna Mazurówna o panoramie Paryża
Wieża Eiffla
Szkoła Wojskowa w Paryżu
Stroje Moulin Rogue
Ślub w Paryżu
Pytania i odpowiedzi

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023