Grupy od 16 osób samolotem do Paryża i zamków Loary

Strona główna > Wyjcieczki grupowe dla dorosłych, autokarem lub samolotem - już od 16 osób do Francji i Paryża. > Grupy od 16 osób samolotem do Paryża i zamków Loary

Samolotowe wycieczki do Paryża dla małych grup już od 16 osób. Zapraszamy firmy, stowarzyszenia i grupy znajomych zainteresowane wyjątkową wycieczką do Paryża, Wersalu i nad Loarę bezpośrednim przelotem z Polski. Nasza oferta samolotowej wycieczki do Francji skierowana jest do osób pragnących zwiedzić Paryż, stolicę sztuki i kultury. Nasz program wycieczki do Paryża jest starannie przygotowany, z uwzględnieniem najważniejszych miejsc i zabytków w Paryżu. Rezerwujemy bilety wstępu do najpopularniejszych atrakcji, bez kolejek, wygodnie i bez zmartwień. Jednodniowa wycieczka do zamków nad Loarą jest doskonałym pomysłem na uzupełnienie swojego pobytu w Paryżu.

Samolotem do Paryża 3 dni 2 noce dla grup dorosłych
 
F_SAM_GRD_P2
Cena od: 479 EUR
Samolotem do Paryża 4 dni 3 noce dla grup dorosłych
 
F_SAM_GRD_P3
Samolotem do Paryża 5 dni 4 noce dla grup dorosłych
 
F_SAM_GRD_P4
Samolotem do Paryża na 6 dni 5 nocy dla grup dorosłych
 
F_SAM_GRD_P5
Cena od: 329 EUR

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023