SUPER PROMOCJA : 3 parki rozrywki w cenie jednego: Disneyland, Asterix i ... - Kod: F_DAF

Nasza oferta

Cena zawiera :

Bilety wstępu do :
- Parku rozrywki Disneyland Paris
- Parku rozrywki Asterix
- Parku Francja w Miniaturze
 

Uwaga! Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 

Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.

 

SUPER PROMOCJA : 3 parki rozrywki w cenie jednego: Disneyland, Asterix i Francja w Miniaturze
 
Bilety do Disneylandu, Parku Asteriksa i Francji w Miniaturze są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
 

Bilet wstępu do Parku rozrywki Disneyland Paris.

Nasza oferta biletowa do Disneylandu to idealne rozwiązanie dla zorganizowanych grup, które zwiedzają Paryż. Ułatwiamy kupno biletów, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych. Grupa zbiera się już przy wejściu do Disneylandu i może swobodnie rozpocząć zabawę w Parku Rozrywki w Paryżu. Zapewniamy bilety wstępu do Parku Disneyland Paris, ponieważ lubimy spełniać marzenia, wiemy, że każdy turysta, zarówno młodszy jak i starszy chociaż raz chciałby spotkać się sławną Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, pociągnąć za nos Pinokio i zobaczyć lampę Alladyna. W Disneylandzie zabawa zapewniona jest dla małych i dla tych większych. Grupy wycieczkowe przeżyją niesamowitą przygodę w Parku Disneya. Tutaj można się pobawić i odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Bohaterowie kreskówek Disneya zapraszają do swojego królestwa na bajkową przygodę, która na zawsze pozostanie w pamięci.
 

 
Bilet wstępu do Parku rozrywki Astérix

Park rozrywki i park wodny w Paryżu - to również kraina historii Francji na wesoło, przedstawiona przez sympatycznych Gallów - Obeliksa i Asterixa. Karuzele, super spływy na tratwach, pokazy delfinów i uchatek, to niektóre z atrakcji wodnych uwielbianych przez gości. Park składa się z 7 krain tematycznych oferujących różnorodne atrakcje: Z Galami przez wieki - główna atrakcja to Transdemonium czyli dom strachów i Oxygenarium - spływ na gumowej tratwie. Z Galami i Grekami - polecamy Tonnerre de Zeus czyli wjazd na wysokość 30 m na górę Olimp z prędkością 80 km/godz. wśród grzmotów Zeusa. Z Galami i Wikingami - zapierające dech w piersiach atrakcje. Goudurix - górska kolejka o długości trasy 950 metrów i wysokości 36,5 metra i L’Escadrile des As - rodzaj huśtawki na skrzydłach mini samolocików. Polecamy zjazd kolejką La Trace du Hurra, jedną z najatrakcyjniejszych wysokościowych kolejek w tym parku i wodny zjazd Menhir Express w drewnianych łodziach kończący się „kąpielą” w basenie.
 

 
Bilet wstępu do Parku Francja w Miniaturze

Park Francja w Miniaturze to sposób na podróż po całej Francji w ciągu paru godzin. Wśród 140 miniatur najbardziej znanych miejsc i budowli Francji, na powierzchni ok. 5 hektarów kształtem przypominającym Francję, eksponowane są takie obiekty jak: Wieża Eiffela, Luwr, Wersal, katedry, opactwa, zamki, kolej TGV i wiele innych. W położonym obok pawilonie, w oświetlonych gablotach, zaaranżowano scenki z życia codziennego, obrzędy i wnętrza z różnych stron świata. Wśród rozrywkowych atrakcji dla dzieci znajdziemy: 9 m. zjeżdżalnię, karuzele, wieżę obserwacyjną, ściankę wspinaczkową i wiele innych. Posiłek można spożyć w jednej z dwóch restauracji. Wszystko to w sielankowej scenerii.
Informacje:
- realizacja pakietu codziennie od połowy lutego do pierwszych dni listopada

 

Bilety do Disneyland Paris
Jak dojechać do Disneylandu ?
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Atrakcje Disneyland
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019