6 dni dla najmłodszych 2 dni w Disney, Asterix z Warszawy

6 dni dla najmłodszych 2 dni w Disney, Asterix z Warszawy

Nasza oferta

Wycieczka lotnicza Warszawa - Paryż do parków rozrywki w Paryżu zawiera:

 • przelot w obie strony w soboty z lotniska Chopin, w pozostałe dni tygodnia z Warszawa Modlin
 • koszt przewozu torebki albo plecaka i bagażu podręcznego 10kg
 • gwarantowane miejsca obok siebie w samolocie
 • transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
 • 2  noclegi ze śniadaniami w hotelu*** blisko Disneylandem
 • 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu*** w centrum Paryża
 • taksy klimatyczne w hotelach
 • 2 bilety wstępu na dwa dni do: Disneyland Park i Walt Disney Studio Park
 • bilet wstępu do parku Asterix  (od kwietnia do października)
  lub bilet wstępu do parku la Villette (od października do kwietnia)
 • bilety komunikacji miejskiej na dojazd do parku Disneyland (dwa dni)
 • transfery do parku Asterix  (od kwietnia do października)
 • opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu
 • ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU UNIQA

APL6_PARKIWAW  Rodzinna zabawa w paryskich parkach rozrywki. Pod niebem Disneylandu i Paryża.   
Idealna, wygodna dla rodziców wycieczka dla młodszych dzieci. Atrakcje zawarte w cenie wyjazdu: dwa dni w Disneylandzie i jeden dzień w parku Asterix i super muzeum figur woskowych. Paryż z lotu ptaka - panorama stolicy Francji z najwyższego budynku Paryża. Możliwość wykupienia pakietu na zwiedzanie Paryża z przewodnikiem i biletem na wieżę Eiffel, rejs po Sekwanie i biletami metra i dodatkowymi wycieczkami po Paryżu. Zakwaterowanie dla Państwa wygody, jest w centrum, gdy bawimy się w Paryżu i w hotelu miedzy Disneylandem a Paryżem, gdy jesteśmy w parkach rozrywki. Warszawa - Paryż, bez przesiadek. zapraszamy na samolotową wycieczkę do Disneylandu i Asterixa.Transfery z lotniska i na lotnisko samochodem wykonują polskojęzyczni kierowcy. Przez cały pobyt w Paryżu zapewniamy opiekę polsko - francuskiego biuro podroży. Wycieczki realizujemy  od 2 osób. Grupy nie większe jak 6 do 8 osób.
 
Wycieczka lotnicza z Warszawy na 2 dni w Disney z dostosowanym programem dla małych dzieci.
Dzień 1
Poranny przylot z Warszawy do Paryża. Transfer do hotelu z polskojęzycznym kierowca. Pozostawienie bagaży w recepcji hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Proponujemy nieobowiązkowy pakiet zwiedzania Paryża ze szczególnym uwzględnieniem małych dzieci. Pakiet realizujemy pierwszego lub ostatniego dnia wycieczki, pod warunkiem że godziny przylotów do Paryża i wylotów z Paryża pozwala na zrealizowanie pakietu. Pakiet dodatkowo płatny zawiera:
wycieczkę z przewodnikiem wokół Pól Elizejskich i wieży Eiffel,
bilet na szczyt wieży Eiffel,
godzinny rejs po Sekwanie,
bilety komunikacji miejskiej,
obiadokolacje przy Łuku Triumfalnym.
Wycieczka z przewodnikiem po Polach Elizejskich
, najsłynniejszej paryskiej alei, najlepiej zacząć spod Łuku Triumfalnego. Na placu Gwiazdy możesz podziwiać  panoramę Paryża na pola Elizejskie i nowoczesną dzielnice La Defence nazwana Manhattanem Paryża. Łuk Triumfalny powstał z inicjatywy Napoleona Bonaparte po zwycięskiej bitwie pod Austerlitz, jednej z najważniejszych bitew podczas wojen napoleońskich. Cesarz Francuzów pokonał w niej połączone armie austriacką i rosyjską. Od Łuku odchodzi dwanaście promieniście rozchodzących się bulwarów. Jest to dzieło urbanisty Barona Georgesa Haussmanna, który w połowie XIX wieku, za panowania Napoleona III, zburzył w Paryżu ponad 30 tysięcy budynków, tworząc sieć szerokich arterii i bulwarów. Napoleon III chciał przekształcić stolicę Francji, mającą jeszcze charakter średniowiecznego miasta, w nowoczesną metropolię. Tego zadania podjął się właśnie Baron Haussmann i przy nakładzie olbrzymich środków finansowych, wyburzył i przebudował w Paryżu kilka dzielnic. Tak powstała między innymi słynna Avenue des Champs-Elysees, czyli Aleja Pól Elizejskich.
Przy Łuku Triumfalnym zjemy obiadokolacje. Osoby, które nie są zwolennikami długiego siedzenia przy stole, preferują dania tradycyjne i wolałyby przed konsumpcją zobaczyć wybrane menu, zapraszamy do restauracji samoobsługowych typu self-service. Są one bardzo popularne wśród naszych turystów ze względu na niewysokie ceny i różnorodność potraw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo restaurację Monte Carlo znajdującą się w 17- tej dzielnicy Paryża 2 kroki od Łuku Triumfalnego. Przykładowe trzydaniowe menu Monte Carlo (przystawka, danie główne, deser) Przystawki (do wyboru): 1/2 awokado w sosie vinaigrette. Pasztet wiejski. Sałatka „ Monte Carlo” (szynka, ser, pomidory,kukurydza) Danie główne (do wyboru): Duszona wołowina z papryką . Panierowany kotlet z indyka w sosie grzybowym. Potrawka z kurczaka w musztardzie po staroświecku. Filet rybny „z rynku” w estragonie z ryżem Basmati .  Desery( do wyboru): Ciasto francuskie z gruszką Biały ser z jagodami Krem karmelowy Krem z białego sera z brzoskwiniami.
Spacer wokół wieży Eiffla
zaczyna się od placu Trocadero z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na wieżę, najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Dalej kierujecie się przez ogrody Trocadero do Placu Warszawy, koło którego znajduje się Pomnik Żołnierza Polskiego. Potem przez most Pont D’Iena z którego rozciąga się piękny widok zarówno na Palais de Chaillot, Sekwanę, jak i na wieżę.. Po drodze przewodnik zapoznaje was z historią i ciekawostkami dotyczącymi wieży, np. odnośnie jej rozmiarów, tego czy Eiffel naprawdę sam ją projektował i co znaczy, że wieża tańczy. My wjedziemy na sam szczyt wieży Eiffel z wcześniej przygotowana rezerwacja, aby uniknąć długiego oczekiwanie w kolejkach po bilet. Obok wieży wybierzemy znana przystań statków Bateaux Parisiens. Podczas rejsu po Sekwanie pokładzie statku  przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny. Komentarz na statku jest w języku polskim 
Nocleg w hotelu.  

Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Czas wolny na realizację autorskiego programu zwiedzania lub propozycja dodatkowo płatnych pakietów.
Zobacz dodatkowo proponujemy: pakiet Pakiet biletów i przewodnika Bulwary Paryża i Grevin.

Wycieczka z przewodnikiem - rano podczas naszego spaceru przyjrzymy się Operze Paryskiej. Spacerując Wielkimi Bulwarami  wstąpimy do muzeum figur woskowych Grevin (bilet wliczony w cenę pakietu) Będziemy podziwiali perfekcyjnie wykonane postaci woskowe, które są niczym lustrzane odbicie swoich pierwowzorów. Tylko w Grevin muzeum figur woskowych w Paryżu, prezydent  Francji stoi nieopodal komiksowego Obeliksa, a Mozart znajduje się w sąsiedztwie Michael Jacksona. Zrobimy niepowtarzalne fotki u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa. W galerii woskowej w Paryżu zobaczysz  zadziwiające sceny z różnych dziedzin życia, które ukazują przekrojowo historię Francji od czasów zamierzchłych do dziś. Można zajrzeć do typowej francuskiej restauracji, obejrzeć pokaz mody, wejść teatru, do studia malarskiego, do garderoby artystów, do miejsc obrazujących sceny najważniejsze w dziejach Francji i całego świata. W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc  lub scenę uśmiercenia Henryka IV. Grevin to okazja, aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi. Tylko tutaj w jednym miejscu spotkasz woskowe sobowtóry do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi.
Zobacz dodatkowo proponujemy:  Paryż z lotu ptaka -  wieczorem wycieczka na wieżę  Montparnasse (bilet wliczony w cenę pakietu). Wjedziemy na nią z przewodnikiem kliknij i zobacz. Panoramiczna wizyta na Wieży Montparnasse ma wszystkie zalety: widok na miasto pozwala odkryć wszystkie zabytki stolicy pod innym kątem i zlokalizować je w przestrzeni. W 38 sekund najszybsza winda w Europie przeniesie Cię na wysokość 196 m. W nowoczesnym i zabawnym otoczeniu czeka na Ciebie najpiękniejszy widok na Paryż. Kilka kroków wyżej taras widokowy na świeżym powietrzu obiecuje niezapomniane widoki: 360 ° doznań gwarantowanych!
Nocleg w hotelu.
 
Dzień 3
Śniadanie w hotelu.
Program z parkiem La Villette - od października do kwietnia - dzień ten spędzimy w Parku Asterix. 
Pojedziemy do parku la Villette zobacz prezentacje parku (wliczone w cenę wycieczki) to największy w Europie  kompleks naukowo - edukacyjny. Na trzech poziomach znajdują się stałe ekspozycje związane z matematyką, fizyką, techniką i astronomią. Osobna część przeznaczona jest dla dzieci, które poprzez zabawę mogą zgłębiać tajniki otaczającego świata. Centrum obejmuje także planetarium, akwarium i tereny rekreacyjne. Na terenie parku  wystawiona jest francuska łódź podwodna L`Argonaute. (wliczone w cenę).Okręt w okresie swojej służby dziesięciokrotnie opłynął ziemię. W 1989 roku, ważąca 400 ton jednostka została przetransportowana do parku i udostępniona dla zwiedzających jako muzeum.  Zobacz zajęcia dla najmłodszych dzieci od 2 do 7 lat ( wliczone w cenę)  albo  zobacz zajęcia dla trochę starszych od 7 lat do 12.( wliczone w cenę). Zabawa i edukacja na cały dzień.
 

Dzień w parku Asterixa od maja do października. Rano transfer do parku rozrywki Asterix zobacz kliknij. Bilet i transfery do Asterixa wliczone w cenę wycieczki. Wielbiciele mocnych wrażeń będą zachwyceni atrakcjami, jakie znajdują się w Parku Asterix. Do najlepszych roller coasterów należy z pewnością Ozyrys, kolejka nawiązująca do starożytnego Egiptu. Zawrotna prędkość, nagłe skręty, pętle i brak podłoża pod stopami, czynią z Ozyrysa numer jeden parku dla większości gości. Kolejną atrakcją jest Piorun Zeusa – Tonnere de Zeus, czyli największy drewniany roller coaster z Europie. Jest bardzo szybki, aż wagoniki kolejki trzęsą się na zakrętach. Goudurix jest górską kolejką z 7 pętlami i bardzo miesza w głowie. Koń Trojański – La cheval de Troie, jest platformą, która buja się z dołu do góry w dość szybkim tempie. Discobélix wirująca platforma, która porusza się po pofalowanym torze super zabawa dla całej rodziny Dla mniej odważnych dobrym rozwiązaniem będzie Ikar – Le Vol d'Icare, mniejszy roller coaster, dostarczający dobrą zabawę i odrobinę napięcia. Ciekawą atrakcją jest Hydra, której wagoniki kręcą się wokół własnej osi na trzy różne sposoby. Park Asterix posiada również wodne atrakcje. Do najciekawszych należy Romus i Rapidus, spływ rwącą rzeką, który porwie każdego. Menhir Express i Grand Splatch zmoczą cię od stóp do głów. Atrakcjami dla najmłodszych gości są Enigmatix, Aerodynamix, Lavomatix i Hydrolix, ich rozmiar i tempo dostosowane są do małych dzieci. Wspólną rozrywką dla całej rodziny będzie zjazd La Traxe du Hourra, przepłynięcie rzeczki w La Riviere d'Elis i obracające się kociołki Les Chaudrons. Dla chwili wytchnienia warto udać się na pokaz tresury delfinów. Trwa on około 20 minut, w czasie których delfiny skaczą, czy odbijają piłkę w rytm muzyki. Innym ciekawym pokazem jest spektakl o kradzieży „Mona Lizy”. Możesz się także przyjrzeć szkoleniu rzymskiego legionu, w trakcie którego 8 aktorów wykonuje rozmaite akrobacje cyrkowe. Oba pokazy trwają po 30 minut. Gratką dla dzieci i wiernych fanów komiksu będzie wioska Galów, gdzie można spotkać Asterixa, Obelixa, Panoramixa, Falbalę i innych mieszkańców osady. Atrakcje parku są różnorodne i z pewnością każdy gość znajdzie coś dla siebie. Transfer z parku Asterix do hotelu o godz 18. Kliknij i zobacz opis parku Asterixa. 
Nocleg w hotelu.
 
Dzień 4
Śniadanie w hotelu. Bilet do Disneyland Paris wliczony w cenę  wycieczki. W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie zobacz kliknij. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane. Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Space Mountain: Mission! Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. 36-metrowe działo pochodzi ze świata wykreowanego przez Juliusza Verne. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z laseru zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups) i do Labiryntu Alicji (Alice's Curious Labyrinth). Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy. Jeżeli chcesz zakończyć dzień mocnym akcentem, obejrzyj zapierający dech w piersi pokaz Disney Dreams. Uciekający cień Piotrusia Pana odwiedzi wiele światów z uniwersum Disneya, a kolorowe światła, fajerwerki, fontanny i buchający ogień tworzą magiczną atmosferę. Gdzie najlepiej zjeść w Disneyland? zobacz kliknij Restauracje w Parku Disneyland,są one podzielone na trzy kategorie cenowe. Naleśnika z nutellą możemy kupić za niecałe 4 euro, lody od 3.5 euro, a zestawy obiadowe od około 15 euro wzwyż. Z jednej strony każdy powinien znaleźć coś na swoją kieszeń, z drugiej warto pamiętać, że na teren Disneylandu można przynosić swoje własne jedzenie i picie, co polecamy szczególnie przy mocno ograniczonym budżecie.
Nocleg w hotelu.
 
Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Po wspaniałej zabawie w Disneyland Park zapraszamy do Walt Disney Studios (bilet  wliczony w cenę) do świata magii filmów Disneya. Park Walt Disney Studios podzielony jest na 4 strefy, przedstawiające powstawanie różnego typu filmów. W Akademii Filmów Disneya można poznać tajniki powstawania słynnych kreskówek, tuż obok dwie atrakcje dla młodszych turystów -mały rollercoaster z Nemo i wyścigi aut. W Walt Disney Studios przeniesiesz się wprost na plan filmowy, gdzie czekają niezwykłe przygody, mrożące krew w żyłach sceny, brawurowe pokazy kaskaderskie, sceny z filmów akcji i powstawanie efektów specjalnych filmów jak Armagedon. Szczególnie polecamy wizytę w Catastrophe Canyon - realistyczną inscenizacja wielkich katastrof i Tower of Terror – spada winda w tajemniczym hotelu, trzęsie się ziemia, wybucha ogień, potem potężna  powódź zalewa wszystko dookoła. Po chwili po zniszczeniach nie ma już śladu, cóż to tylko czar kina!. Życzymy wspanialej zabawy.
Nocleg w hotelu.
 
Dzień 6
Śniadanie w hotelu.
Spotkanie z kierowca w hotelu na 3 godziny przed wylotem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot do Warszawy po południu.
Jesteśmy przekonani, że będzie to udana wycieczka lotnicza  Warszawa - Disneyland - atrakcje w Paryżu dla dzieci. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Pobyt w Paryżu, w Disneylandzie będzie  dobrze przygotowany przez nasze polsko francuskie biuro podroży i pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża z wcześniej wykupionym pakietem oraz wspaniałą zabawę w podparyskim parku rozrywki. Zapraszamy.
 
Uwaga: Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia. 
Zobacz też:
Atrakcje w Disneylandzie
Najlepsze atrakcje Disneyland
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść?

 Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku

Wybierz datę z kalendarza, następnie ilość osób - otrzymasz cenę wycieczki za wszystkich.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023