3 dni - Wycieczka do Disneyland i Paryża - Dojazd własny

Nasza oferta

Cena weekendu w Disneyland z własnym dojazdem zawiera:

  • 2 noclegi w hotelu***  ze śniadaniami (IBIS, B&B)
  • bilet wstępu do parku Disneyland
  • dwugodzinną samochodową panoramę Paryża z komentarzem audio
  • taksę klimatyczną w hotelu
  • ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA
  • opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu

    Uwaga: Wycieczki organizujemy od 2 osób. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
    Nie ma jakichkolwiek obowiązkowych dopłat za wyżej wymienione świadczenia  na miejscu. Świadczenia OPCJONALNE (ale nie obowiązkowe), w programie wycieczki wybierz w dodatkowo płatne . 

3 dni - Wycieczka do Disneyland i Paryża - Dojazd własny - kod: 3_PARKI
Jeśli chcesz spędzić dzień bawiąc się na karuzelach, kolejkach, zjeść obiad w towarzystwie Myszki Miki lub Kaczora Donalda, a martwisz się jak zorganizować taki wyjazd – zaufaj biuru Lekier, które chętnie zabierze Cię na wycieczkę do  paryskiego parku rozrywki. Oferujemy tanie bilety do Disneylandu, a także transfery w obie strony w opcji dodatkowo płatnej. Przed wycieczką do Disneya koniecznie zapoznaj się z naszym FAQ w którym przeczytasz gdzie dobrze zjeść w Disneylandzie, co warto kupić i jak uniknąć stania w kolejkach do atrakcji.
 
Dzień 1
Przylot do Paryża. Transfer do hotelu (dodatkowo płatna opcja). Nocleg.
Aby wprowadzić się w wyjątkowy klimat Paryża, proponujemy samochodowy objazd połączony z Panoramą miasta (wliczony w cenę wycieczki). Trasa panoramicznej wycieczki prowadzi drogą Napoleona od Łuku Triumfalnego, przez Pola Elizejskie do Placu Concorde. Przejeżdżamy obok Pałacu Sprawiedliwości, obok Conciergerie i gmachu paryskiej Opery Garnier. Podczas City Tour Paryż docieramy również do Pałacu Inwalidów, Placu Trocadero i wieży Eiffel. W trakcie samochodowej panoramy miasta robimy przystanki w pobliżu najważniejszych obiektów turystycznych. Zatrzymujemy się, aby lepiej przyjrzeć się francuskim zabytkom i zrobić zdjęcia. Opowieści o francuskiej stolicy, jej historii i wiele ciekawych anegdot z pewnością umilą czas. W zależności od godzin przylotów do Paryża  i wylotów z Paryża,  City Tour organizujemy pierwszego lub ostatniego dnia pobytu.

Dzień 2 
Śniadanie w hotelu. Bilet do parku Disneyland
(wliczony w cenę wycieczki). Rano transfer (dodatkowo płatna opcja) do parku rozrywki Disneyland Paris. W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane. Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Space Mountain: Mission! Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. 36-metrowe działo pochodzi ze świata wykreowanego przez Juliusza Verne. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z laseru zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups) i do Labiryntu Alicji (Alice's Curious Labyrinth). Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy. Jeżeli chcesz zakończyć dzień mocnym akcentem, obejrzyj zapierający dech w piersi pokaz Disney Dreams. Uciekający cień Piotrusia Pana odwiedzi wiele światów z uniwersum Disneya, a kolorowe światła, fajerwerki, fontanny i buchający ogień tworzą magiczną atmosferę. (tekst Sara - warto w Paryżu)
Zobacz wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść w Disneylandzie.
Są one podzielone na trzy kategorie cenowe. Naleśnika z nutellą możemy kupić za niecałe 4 euro, lody od 3.5 euro, a zestawy obiadowe od około 15 euro wzwyż. Z jednej strony każdy powinien znaleźć coś na swoją kieszeń, z drugiej warto pamiętać, że na teren Disneylandu można przynosić swoje własne jedzenie i picie, co polecamy szczególnie przy mocno ograniczonym budżecie. Transfer z parku Disneyland do hotelu (dodatkowo płatna opcja). Nocleg.
 

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu do godz 11:00. Transfer z hotelu na lotnisko
(dodatkowo płatna opcja). Wylot.

Jesteśmy przekonani, że będzie to udana wycieczka lotnicza do Disneylandu. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Pobyt w Paryżu, w Disneylandzie będzie  dobrze przygotowany przez nasze polsko- francuskie biuro podroży i pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża oraz wspaniałą zabawę w podparyskich parkach rozrywki.

Uwaga: Wycieczki organizujemy od 2 osób. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
Nie ma jakichkolwiek obowiązkowych dopłat za wyżej wymienione świadczenia  na miejscu. Świadczenia OPCJONALNE (ale nie obowiązkowe), w programie wycieczki, są dodatkowo płatne w biurze podroży jeszcze w Polsce lub u przewodnika w Paryżu.  Ze względu na częste zmiany cen biletów lotniczych i braku potwierdzenia wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji - ostateczny koszt wycieczki może ulec zmianie.

 Zobacz też:
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść?
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku
 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015