Wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych - transfery na lotnisko, hotelu i do Disneya.

Strona główna > Wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych - transfery na lotnisko, hotelu i do Disneya.

Wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków rozrywki wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych z transferami na lotnisko i do Disneya.

Pobyt w Disneyland, bez samolotu. Hotel, bilety wstępu, transfery.
 
Hotel w Paryżu z dojazdem własnym. Dojeżdżasz do Paryża własnym samochodem? Proponujemy hotel na terenie Parku Disneyland lub w jego pobliżu. Oto najlepsza propozycja dla samodzielnych podróżników których skusi dobra zabawa w Disneylandzie dla dzieci i dorosłych.Poniżej propozycje pobytu w parku atrakcji Disneyland z Myszka Miki. Najtańsze bilety do Disneylandu tylko u Lekiera! Kup pakiet hotel + bilet do Disneylandu, a transfer zorganizuj sam.
Tydzień w Disneyland wycieczki samolotem, wszystko wliczone.
 
Odkryj Paryż jako rozrywkowe centrum Europy. Zachęcamy do tygodniowej wycieczki po parkach rozrywki w Paryżu. Osiem dni pobytu w parkach Paryża: Disneyland Paris, Walt Disney Studios, Asterix, to magiczne i niezapomniane wakacje dla każdego. Bajkowa kraina Disneya i komiksowy Asterix przyciągają osoby w każdym wieku - tutaj można się pobawić lub odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Każdego dnia ośmiodniowej wycieczki doświadczyć można czegoś innego. Jednego dnia szalejemy w Paryżu, mamy obiad na wieży Eiffel a następnego odbywamy ciekawą podróż do miniaturowej Francji w Paryżu. Zapewniamy, że pełen zabawy, odpoczynku i atrakcji tydzień w Disneyland Paris i Asterix zaowocuje pozytywnym nastrojem i dobrą energią. Asterix i Francja w Miniaturze czynne jest w okresie od maja do końca września, wtedy zamieniamy na park La Villette i na pobyt dwudniowy w Disneylandzie. Przedstawiamy również tańszą wersje wycieczki lotnicze do Disneylandu, zawierającą przelot samolotem, transfery z i na lotnisko Beauvais w Paryżu, transfery do parków rozrywki oraz hotel. W dodatkowo płatnych opcjach możesz wybrać interesujące Ciebie bilety wstępu do parków. Samolotowe wycieczki do Disneylandu - organizujemy z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Katowic i Wrocławia.
5 dni w Disneyland wycieczki samolotem, wszystko wliczone.
 
Zapraszamy na pięciodniowy pobyt w parkach rozrywki w Disneyland Paris i Asterix, (Asterix otwarty sezonowo od końca kwietnia do września), pojawia się w naszym programie wymiennie z Miasteczkiem Nauki i Techniki la Villette. Całość pobytu w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu. Jednym słowem wszystko wliczone w cenę. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Samolotowe wycieczki do Disneylandu organizujemy z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Katowic i Wrocławia.
4 dni w Disneyland, wycieczki samolotem, wszystko wliczone.
 
Czterodniowy pobyt w parkach rozrywki to taki przedłużony weekend z dziećmi we Francji. Zapraszamy na długi weekend do Disneyland Paris i Asterix, (Asterix otwarty sezonowo od końca kwietnia do września, pojawia się w naszym programie wymiennie z Miasteczkiem Nauki i Techniki la Vilette. Przedstawiamy z każdego miasta dwie wycieczki lotnicze do Disneylandu. Wstępy do parków Disneylandu,La Villette lub Asterixa, wliczone w cenę wycieczki. Sa tez wycieczki Paryż i Disneyland, zwiedzamy tam Paryż i bawimy się w Disney lub Asteriksie. Porównaj obie wycieczki samolotowe do Disneylandu w Paryżu, wybierz najdogodniejszą dla Ciebie. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Samolotowe wycieczki do Paryża i Disneylandu - organizujemy z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Katowic i Wrocławia.
Weekend w Disneyland samolotem, wszystko wliczone.
 
Zapraszamy na weekend do Disneyland Paris. Przedstawiamy dwie wycieczki lotnicze do Disneylandu. Jeden pobyt w Disneylandzie zawiera bilety wstępu do Disneylandu, kolacje i inne atrakcje Paryża. Całość pobytu w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu oraz zwiedzanie z przewodnikiem Paryża. Jednym słowem wszystko wliczone w cenę. Druga propozycja to zabawa rodzinna przez weekend bez biletów wstępu z możliwością ich wyboru i zakupu w Polsce lub w Paryżu. Porównaj dwie wycieczki samolotowe do Disneylandu w Paryżu, wybierz najdogodniejszą dla Ciebie. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu już 27 lat , które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Samolotowe weekendowe wycieczki do Disneylandu - organizujemy z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015