Paryż dla samodzielnych

Paryż dla samodzielnych

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z i na lotnisko CDG lub BVA 
  • 2 godziny przewodnika do dyspozycji
  • bilet wstępu na szczyt wieży Eiffel
  • bilet na rejs po Sekwanie
  • bilet wstępu do Luwru
  • obsługa w języku polskim

Paryż dla samodzielnych: F_PBS
Pakiet turystyczny dla samodzielnych turystów w Paryżu.
Wyjątkowy pakiet turystyczny dla samodzielnych turystów, którzy planują pobyt w Paryżu we własnym zakresie. Paryż to miasto przyjazne dla zwiedzających. W ramach pakietu Paryż dla samodzielnych będziemy mogli skorzystać z biletów wstępu do wybranych atrakcji turystycznych. Bilet wstępu na wjazd na wieżę Eiffel na określoną godzinę i dzień., bilet z rezerwacja imienna na określoną godzinę i dzień do Luwru. Luwr zwiedzasz z audio guide, ktore zostały przygotowane we współpracy z profesjonalnymi przewodnikami. Zrealizujemy też transfer z lotnisk Charles de Gaule - CDG lub Beauvais do hotelu i z hotelu na lotnisko. Transfer do hotelu realizowany jest z polskojęzycznym kierowca.  Przewodnik będzie oczekiwał w hotelu. Będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu i zapozna nas z paryskim metrem.
Najczęściej korzystamy  z biletu Mobilis jest to 24 godzinny bilet do wszystkich rodzai transportu miejskiego  w Paryżu (autobus, metro i tramwaj). Zobacz mapę metra w Paryżu kliknij.
 
Informacje:
- realizacja pakietu - codziennie. Realizacja pieszo lub metrem we własnym zakresie.
- ceny pakietu obowiązują dla min. 2 osób
- bilety, audio-guide i bilety dostarcza kierowca w dniu przylotu, obowiązkowy zwrot audio-guide w dniu wylotu.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019