Transfer lotnisko Charles de Gaulle/ ORLY - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z lotniska Charles de Gaulle/Orly do hotelu w Paryżu
  • polskojęzyczna obsługa 

Transfer: lotnisko Charles de Gaulle/ORLY  - hotel (przylot do Paryża) kod: TR_CPD
Transfer z lotniska do hotelu tuż po przylocie. Przewozimy z lotnisk: Charles de Gaulle, Orly. Przejazd z doświadczonymi kierowcami, posługującymi się językiem polskim. Oferujemy przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów. Przylot w godzinach 8:00 - 20:00
 
Transfer z lotniska Charles de Gaulle lub Orly do hotelu. Osobom, które korzystają z transportu lotniczego zapewniamy transfer do hotelu tuż po przylocie na jeden z paryskich portów lotniczych. Przewozimy z głównych lotnisk: Charles de Gaulle, Orly. W hali przylotów naszych gości przywita polskojęzyczny kierowca, następnie odwiezie do hotelu w Paryżu lub na jego bliskie przedmieścia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Posiadamy doświadczonych kierowców, posługujących się językiem polskim. Przewoźnicy doskonale znają ulice Paryża, drogi dojazdowe i skróty, dlatego z naszymi kierowcami nikomu nie zagraża postój w korkach ulicznych. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewozy indywidualne oraz grupowe w zależności od ilości turystów Przewozy realizujemy różnymi rodzajami pojazdów. Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa). Dopłata za transfer z lotniska do hotelu na przedmieściach Paryża na zapytanie.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019