Bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu (bilet bez określonej daty wstępu).
Dzieci do lat 7 gratis.
 
Uwaga!  Odbiór biletów tylko w centrum Paryża, w muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera - adres podajemy na voucherze.

F_MTB
 Bilety wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu.
Bilety otwarte, ważne przez 6 miesięcy.
Podczas zwiedzania Paryża, do programu turystycznego koniecznie dołącz bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu. Nowoczesna budowla i należące do niej centrum handlowe powstałe w latach 1969-1972, w centrum dzielnicy Montparnasse, na avenue du Maine 33 w Paryżu to obowiązkowa atrakcja turysty. Bilet wstępu gwarantuje Ci wjazd na  59 piętro wieży. Z otwartego przez cały rok, największego w Paryżu tarasu widokowego roztacza się najpiękniejsza panorama Paryża. W pogodne dni możesz podziwiać widoki o promieniu nawet do  40 km., a ustawione na tarasie teleskopy, pomagą dokładniej przyjrzeć się wybranym fragmentom Paryża prawie z lotu ptaka. Otrzymujesz bilet wstępu, wchodzisz do wieżowca Montparnasse, następnie najszybszą windą w Europie wjeżdżasz na taras widokowy i w ciągu dosłownie 38 sekund jesteś na szczycie Wieży Montparnasse.
Dzięki naszym biletom możesz szybko trafić na szczyt słynnej wieży w dzielnicy Montparnasse. Oszczędzaj swój czas i nie czekaj w kolejkach do kas.
Montparnasse to 210 - metrowa wieża, która jest jednym z symboli Paryża i głównym budynkiem dawnej dzielnicy artystów. Chociaż wieżowiec Montparnasse jest mocno krytykowany z powodu braku harmonii z otoczeniem, odwiedza go tyle samo gości, co wieżę Eiffla. W sklepiku z pamiątkami można zaopatrzyć się w najróżniejsze suweniry czy kartki pocztowe, które można wysłać do najbliższych, ze specjalnym stemplem pocztowym "Tour Montparnasse".

 

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Bilet na rejs po Sekwanie Bateaux Parisiens
Bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grevin

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019