Bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grevin

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grévin
Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 6.
Odbiór biletów tylko w Paryżu w muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera -  adres podajemy na voucherze.

Bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grevin: F_GR
Bilety wstępu do Muzeum figur woskowych Grevin.
Bilety otwarte, ważne przez 6 miesięcy.
 
W ociekającym złotem teatralnym wnętrzu muzeum w Paryżu, w bezruchu zastygło blisko 300 sławnych postaci ze świata sztuki, kultury, polityki, nauki i sportu. Z biletem wstępu wchodzisz do Muzeum figur woskowych Grevin i podziwiasz perfekcyjnie wykonane postaci woskowe, które są niczym lustrzane odbicie swoich pierwowzorów. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, która pozwoli na uniknięcie kolejek do Muzeum.
Tylko w Grevin w Paryżu, prezydent  Nicolas Sarkozy stoi nieopodal komiksowego Obeliksa, a Mozart znajduje się w sąsiedztwie Michael Jacksona. Zakupiony bilet wstępu do galerii Grevin to gwarancja spędzenia kilku chwil u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa. W galerii woskowej w Paryżu zobaczysz  zadziwiające sceny z różnych dziedzin życia, które ukazują przekrojowo historię Francji od czasów zamierzchłych do dziś. Można zajrzeć do typowej francuskiej restauracji, obejrzeć pokaz mody, wejść teatru, do studia malarskiego, do garderoby artystów, do miejsc obrazujących sceny najważniejsze w dziejach Francji i całego świata. 
W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc  lub scenę uśmiercenia Henryka IV.
Grevin to niepowtarzalna okazja aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi.
Tylko tutaj w jednym miejscu spotkasz woskowe sobowtóry do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi.

 
Adres:
10, boulevard Montmartre
75009 Paris
 
 (Grands Boulevards)
 
 
 
Informacje:
Taryfa dorosły: od 14 lat
Taryfa dziecięca: od 6 do 13 lat włącznie

Muzeum czynne:
-od poniedziałku do piątku: od 10:00 do 18:30
(ostatnie wejście o 17:30)
-sobota, niedziela, dni wolne od pracy i wakacje szkolne:
od 10:00 do 19:00 (ostatnie wejście 18h00)
   
Szczegóły:
Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Bilet na rejs po Sekwanie Bateaux Parisiens

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019