Bilet wstępu do parku wodnego Aquaboulevard w Paryżu

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • bilet wstępu do Parku wodnego w Paryżu Aquaboulevard
 
Odbiór biletów w Paryżu, w kasie muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)

Bilet wstępu do parku wodnego Aquaboulevard w Paryżu F_AQ1
Bilety wstępu do Parku wodnego Aquaboulevard.
Bilety do Parku Aquaboulevard są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
 
Tropikalny krajobraz w sercu Paryża, palmy i roślinność Pacyfiku, leżaki i błękitna woda – właśnie takie atrakcje zapewnia bilet wstępu do największego w Europie Parku wodnego Aquaboulevard.
W Paryżu kupujesz bilet i jedziesz na rue Louis Armand gdzie znajduje się park rozrywki Aquaboulevard.  Zakupiony bilet wstępu umożliwia ci całodzienna zabawę w Aquaboulevard w Paryżu. Możesz szaleć w aquaparku od 10:00 rano do późnego wieczora do godz. 23:00. Potrzebujesz tylko dobrego humoru, stroju kąpielowego i możesz szaleć w basenach, na zjeżdżalniach. Ten tropikalny raj jest wymarzonym miejscem na wodne szaleństwa. Zjeżdżalnie wodne o różnym stopniu trudności, sztuczne fale, kaskady, jaccuzi, odkryte plaże, rzeczki i źródła są do twojej dyspozycji. Temperatura wody i powietrza to 29 C przez cały rok. Fale, co 30 minut.
Le parc aquaticque Aquaboulevard to największy w Europie aquapark, o powierzchni 7000 m2. Położony na południu Paryża, ma bardzo dogodny dojazd dwiema liniami metra. Tropikalny raj Aquaboulevard jest wprost wymarzonym miejscem dla wypoczynku w Paryżu. Egzotyczna roślinność i niezmienna temperatura wody i powietrza stwarzają niepowtarzalną atmosferę relaksu
i rozrywki.
Rozrywki wodne to nie wszystko, z czego można skorzystać w kompleksie Aquaboulevard. W barkach, pizzeriach i restauracji położonych na piętrze można coś przekąsić lub tylko popatrzeć na kąpiących się w dole przez olbrzymie oszklone okna.

Uwaga - dla panów i chłopców obowiązkowo obcisłe kąpielówki w Aquaparku Paris.

Bilet ważny cały dzień.
Godziny otwarcia:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek : od 9:00 do 23:00
piątek: od 9:00 do 24:00
sobota : od 8:00 do 24:00
niedziela : od 8:00 do 23:00
 
Bilet bez określonej daty wstępu.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015