Wyjcieczki grupowe dla dorosłych, autokarem lub samolotem - już od 16 osób do Francji i Paryża.

Strona główna > Wyjcieczki grupowe dla dorosłych, autokarem lub samolotem - już od 16 osób do Francji i Paryża.

Wycieczki zorganizowane dla firm.
Do Paryża przybywają tysiące turystów, każda wizyta ma swój cel. Do Paryża przybywają pracownicy firm, managerowie, dyrektorzy, zapracowani biznesmeni. Tutaj odbywają się targi handlowe, spotkania, eventy oraz wizyty integracyjne, w trakcie, których pracownicy mogą oderwać się od codziennej rutyny i obowiązków. W Paryżu, dla firm przygotowaliśmy szereg ciekawych propozycji, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających biznesmenów. Firmom proponujemy wyjątkowe pakiety zwiedzania. Dla korporacji przybywających do Paryża przygotowaliśmy programy wypełnione atrakcjami. Przejazd samochodem najsłynniejszymi ulicami Paryża, spacery najstarszymi i najpiękniejszymi dzielnicami, zwiedzanie muzeów i wieczory w paryskich kabaretach. Stworzymy także okazje, aby posmakować dań tradycyjnej francuskiej kuchni. Nasza oferta to odbiór z lotnisk, transfery samochodowe, objazdowe city tour z polskojęzycznym kierowcą, zwiedzanie Paryża. Ofertę w Paryżu dostosujemy do potrzeb i grafiku firm.

Grupy od 16 osób samolotem do Paryża i zamków Loary
 
Samolotowe wycieczki do Paryża dla małych grup już od 16 osób. Zapraszamy firmy, stowarzyszenia i grupy znajomych zainteresowane wyjątkową wycieczką do Paryża, Wersalu i nad Loarę bezpośrednim przelotem z Polski. Nasza oferta samolotowej wycieczki do Francji skierowana jest do osób pragnących zwiedzić Paryż, stolicę sztuki i kultury. Nasz program wycieczki do Paryża jest starannie przygotowany, z uwzględnieniem najważniejszych miejsc i zabytków w Paryżu. Rezerwujemy bilety wstępu do najpopularniejszych atrakcji, bez kolejek, wygodnie i bez zmartwień. Jednodniowa wycieczka do zamków nad Loarą jest doskonałym pomysłem na uzupełnienie swojego pobytu w Paryżu.
[CODE]
Małe grupy już od 16 osób autokarowe do Paryża i Zamków Loary
 
Zapraszamy firmy, stowarzyszenia i inne grupy zainteresowane wyjątkową wycieczką do Paryża i zamków nad Loarą z dojazdem własnym, korzystając z wygodnego autokaru. Mamy tez propozycje przyjaznych i sprawdzonych firm transportowych z nowoczesnymi autokarami. Nasza oferta do Francji dla małych grup już od 16 osób, skierowana jest do osób pragnących wzbogacić swoją wiedzę o Paryżu poprzez zwiedzanie kulturalnych i historycznych atrakcji. Nasz program wycieczki do Paryża jest starannie przygotowany, z uwzględnieniem najważniejszych miejsc w Paryżu. Bilety wstępu z rezerwacjami pozwolą na zwiedzanie bez kolejki i trosk. Kilkudniowy pobyt w Paryżu z możliwością jednodniowej wycieczki do zamków nad Loarą.
[CODE]
Grupy od 35 osób - autokarem do Paryża i zamków Loary
 
Polskie biuro podróży we Francji organizuje wyjazdy dla grup od 35 osób w każdym wieku: wycieczki dla dzieci - wycieczki szkolne i zielone szkoły w Paryżu. Nasze biuro rezerwuje: noclegi tranzytowe w hotelach w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji i hotele dostosowane do potrzeb grup szkolnych na terenie całej Francji. Oferujemy świadczenia pojedynczo jak i w pakietach: transport autokarem, transfery np. lotnisko – hotel, bilety wstępu do różnych europejskich atrakcji, np. do parku Disneyland, Asterix, Tropical Islands, na rejs po Sekwanie, opiekę pilota, oprowadzanie miejscowego przewodnika. Ceny wycieczek na zamówienie zależą od liczby osób, terminu wyjazdu, liczby dni, liczby miejsc bezpłatnych np. dla opiekunów. Nasze oferty charakteryzują się autorskimi programami i indywidualnym podejściem do każdego zapytania. Ceny i standard świadczeń dostosowujemy do potrzeb klienta.
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023