Pielgrzymka z Paryża do Lourdes – 4 dni

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 3 noclegi w hotelu ** w pok. 2-os. z łazienką
  • 3 śniadania kontynentalne, - przejazd autokarem lub pociągiem TGV Paryż - Lourdes - Paryż - nawiedzenie Sanktuarium w Lourdes
  • opieka doświadczonego pilota - przewodnika zgodnie z programem

Pielgrzymka z Paryża do Lourdes – 4 dni - kod:LP
Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od liczby osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób.
Dzień 1.
Poranny wyjazd z Paryża autokarem lub nocny wyjazd pociągiem TGV do Lourdes. Indywidualne nawiedzenie Sanktuarium. Nocleg.
Dzień 2.
Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Marii Panny. Bazylika Różańcowa, Bazylika Niepokalanego Poczęcia. Droga Krzyżowa. Podziemna Bazylika Piusa X oraz kościół Św. Bernadety. Wieczorem nabożeństwo na Esplanadzie i procesja ze świecami. Muzeum na Zamku w Lourdes, wjazd kolejką na szczyt Pic du Jer. Kolacja. Nocleg.
Dzień 3.
Śniadanie. Indywidualne nawiedzenie Sanktuarium Marii Panny. Wizyta w młynie – de Boly, Grota Objawień i źródło, z którego bije uzdrawiająca woda. Wyjazd do Grot Betharram i na górę Val de Jeret do Mostu Hiszpańskiego. Kolacja. Nocleg.
Dzień 4. Śniadanie. Ranny wyjazd autokarem lub nocny wyjazd pociągiem TGV do Paryża.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015