Bilet na przejazd metrem w Paryżu

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • bilet na przejazd paryskim metrem Metropolitan

Bilet na przejazd metrem w Paryżu: F_MET
Bilet na przejazd metrem w Paryżu.
 
W Paryżu za naszym pośrednictwem kupisz bilety na przejazd paryskiem Metropolitan. Zakupione bilety na metro w Paryżu, ułatwią podróż przez miasto. Dzięki naszej ofercie unikniesz wszelkich nieoczekiwanych problemów jakie mogą pojawić się u turysty z kupnem biletu w nieznanym mieście.
Z biletem na przejazd metrem schodzisz do podziemnego Paryża. Bilet kasujesz przy “bramce”, prowadzącej do peronów. Po przejściu przez bramkę bilet należy zachować do kontroli, zachowuje on ważność, dopóki nie opuścisz strefy podziemnej. Na jeden bilet można dokonać dowolnej liczby przesiadek. Najlepszą formą zakupu jest karnet (le carnet), czyli kupowane za jednym razem 10 sztuk biletów. Bilet w karnecie kosztuje dużo taniej od pojedynczego. Dzieci do 10 lat mają 50% zniżki, do 4 roku jeżdżą bezpłatnie.
Metropolitan to najłatwiejszy środek komunikacji w Paryżu działający od 1900 roku. Najlepszy, najszybszy i najtańszy. Na jego sieć składa się 14 linii o długości ok. 200 km. Dojazd ułatwiają liczne połączenia przesiadkowe. Metro kursuje od 5:30 do 1:00, pt i sob. do 2:00. Wejścia do metra opatrzone są literą M, każda linia oznaczona jest numerem, kolorem oraz nazwami stacji końcowych. Pociągi jeżdżą co 2-8 minut.

Chcesz wszystko wiedzieć o transporcie publicznym w Paryżu zobacz :
http://transport-transfer-paryz-francja.pl/
 

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Transfer dzienny w wybrane miejsca w Paryżu kod: TR_RD

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019