Szwajcaria, zawsze piękna ciągle bezpieczna!

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Szwajcaria, zawsze piękna ciągle bezpieczna!

5 dni w Szwajcarii z Warszawy - to szansa na wspaniały wypoczynek w Szwajcarii. Na miejscu do dyspozycji tradycyjny górski Chalet z w pełni wyposażoną kuchnią. Przygotowaliśmy dla Państwa wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Szwajcarii. Zobaczymy urokliwą Lucernę, wjedziemy na jeden z alpejskich szczytów. Odpoczniemy na Jeziorem Genewskim. Poznamy tajemnice produkcji szwajcarskiej czekolady. Wieczory spędzimy na poznawaniu szwajcarskiej kuchni a to tylko niektóre z przygotowanych dla Państwa atrakcji!

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015