Weekend w Oslo

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Oslo

Oslo to nagrodzona Opera która jak bałtycka kra lśni bielą kontrastując z granatem fiordu. Oslo to pigułka Skandynawii z najbardziej przejrzystym niebem w Europie. Oslo to smak świeżo wyłowionych krewetek serwowanych z lampka białego wina na kutrze w porcie. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad weekendem w Oslo to może skusi Cie propozycja mini rejsu po okolicznych fiordach ? Oferujemy tanie przeloty do Oslo z dużych miast Polski, transfery lotniskowe, przyjemny hotel w centrum Oslo, dodatkowe pakiety na zwiedzanie stolicy Norwegii z polskim przewodnikiem. Przewodnik opowie tez o ratuszu Oslo gdzie co roku wręczana jest Pokojowa Nagroda Nobla.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015