Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt.

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt.

Weekend w Paryżu
 
Weekend w Sztokholmie
 
Weekend w Rzymie
 
Wszystkie drogi prowadza do Rzymu ! My proponujemy pokonać je samolotem:) Zapraszamy na samolotowa wycieczkę do Rzymu. Do tego miasta powracać warto wiele razy. Zapewniamy tani samolot do Rzymu oraz transfery z lotniska, hotel w centrum Rzymu, możliwość zwiedzania z polskim przewodnikiem Muzeum Watykańskiego, Kaplicy Sykstyńskiej, Koloseum, Panteon, Forum Romanum. Wyloty do Rzymu z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Krakowa i Katowic. A może zaplanujesz romantyczne zaręczyny przy Fontannie di Trevi?
Weekend w Oslo
 
Oslo to nagrodzona Opera która jak bałtycka kra lśni bielą kontrastując z granatem fiordu. Oslo to pigułka Skandynawii z najbardziej przejrzystym niebem w Europie. Oslo to smak świeżo wyłowionych krewetek serwowanych z lampka białego wina na kutrze w porcie. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad weekendem w Oslo to może skusi Cie propozycja mini rejsu po okolicznych fiordach ? Oferujemy tanie przeloty do Oslo z dużych miast Polski, transfery lotniskowe, przyjemny hotel w centrum Oslo, dodatkowe pakiety na zwiedzanie stolicy Norwegii z polskim przewodnikiem. Przewodnik opowie tez o ratuszu Oslo gdzie co roku wręczana jest Pokojowa Nagroda Nobla.
Weekend w Mediolanie
 
Diabeł ubiera sie u Prady - Ty ubierz się w Mediolanie ! Zapraszamy na samolotowa wycieczkę do Mediolanu, miasta mody i koronkowej katedry . W Milano znajdują się także zapierające dech w piersiach, eleganckie galerie handlowe zwane Galleria Vittorio Emanuele II oraz słynny Teatr Operowy La Scala. Zarezerwuj z nami tani przelot do Mediolanu, transfery z lotniska Bergamo, komfortowy hotel w centrum Mediolanu. Możesz wybrać się na zakupy sam lub zwiedzić z polskim przewodnikiem Pałac Sforzów i Katedrę Duomo.
Weekend w Madrycie
 
W Madrycie kolorowe życie! Przekonaj się o tym rezerwując tani przelot z Warszawy czy Krakowa do Madrytu.Przedłużony weekend w Madrycie pozwoli zwiedzić Muzeum Prado, obejrzeć spektakl flamenco, wypić kawę i poćwiczyć rozmowę w czystym języku kastylijskim na Plaza Mayor w centrum Madrytu. Oferujemy płatne dodatkowo pakiety na zwiedzanie Madrytu z polskojęzycznym przewodnikiem bądź tez uszanujemy twój czas wolny jeśli wolisz zwiedzać Madryt samodzielnie . Zarezerwujemy tani samolot do Madrytu, przywieziemy z lotniska do hotelu w centrum Madrytu, zapewniamy transfery lotniskowe w dwie strony.
Weekend w Lizbonie
 
Jeżeli jeszcze nie byleś w Portugalii to musisz natychmiast to naprawić! Zarezerwuj tani przelot do Lizbony! Fantastyczna Lizbona to jedna z najpiękniejszych stolic Europy, nostalgiczne fado, sałatka z ośmiornicy, największe w Europie Oceanarium, urokliwa, niegdyś portowa dzielnica Alfama, widok na wzgórza Lizbony i estuarium Tagu z Castelo de Sao Jorge (Zamku Sw.Jerzego)a nade wszystko szalona przejażdżka tramwajem to tylko jedne z atrakcji Lizbony! Oferujemy dobry i tani hotel w centrum Lizbony , przelot z Warszawy do Lizbony, możliwość dokupienia pakietów na zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem oraz kolacje z fado. Lizbona uwiedzie każdego!
Weekend w Londynie
 
Zapraszamy na samolotowa wycieczkę do Londynu! Proponujemy przelot samolotem z sześciu miast w Polsce oraz hotel ze śniadaniem w centrum Londynu. Sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Londynie. Kupując pakiet zwiedzania z przewodnikiem w Londynie uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki.Wtedy zwiedzisz Tower of London. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie miasta lub zakupy na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele w Londynie.
Weekend w Edynburgu
 
Dlaczego nie wyrwać się na parę dni właśnie do Edynburga?! A może przy okazji odwiedzisz znajomych? Zapraszamy na samolotowy weekend do stolicy zielonej Szkocji, miasta pełnego czaru i historii, którą możesz odkryć samodzielnie lub z naszym przewodnikiem. Wyloty z południa i północy kraju (Kraków oraz Gdańsk), komfortowy hotel ze śniadaniami, tajemnicza twierdza w centrum Edynburga i atrakcyjne zakupy w Primarku zachęcają do nie drogiej a oryginalnej wycieczki. Odkryj z nami uroki zakątków Europy.
Weekend w Barcelonie
 
A może zaprosisz swoja drugą polowe połowę na romantyczny weekend w Barcelonie? Proponujemy samolotowa wycieczkę do stolicy Katalonii, która oczaruje Cie architektura Gaudiego, zielenią i kosmopolityczna atmosfera.Zapraszamy na samolotowy weekend do Barcelony, do kurortu nad Morzem Śródziemnym, na plażę Barcelonetta czy wycieczkę po Barcelonie z polskim przewodnikiem. Rezerwujemy tanie przeloty do pięknej Barcelony z Gdańska, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Warszawy; Polecamy komfortowy hotel w centrum miasta Barcelony.
Weekend w Budapeszcie
 
Sam ocen czy bardziej podoba Cie się Buda czy Peszt? 0klepany pomysł? Alez skąd! Gorącej wody nigdy dość czy tej z procentami czy minerałami. Budapeszt to miasto podziemnych źródeł i term. Do wyboru mamy wody mineralne, termalne, lecznicze i cieplice. Krew rozgrzeje Ci zarówno termalna kąpiel w błocie jak i lecznicza Egri Bikawer. Wyrafinowanym gustom proponujemy zwiedzanie słynnego Parlamentu nad Dunajem oraz degustacje Tokaju na Wyspie Sw.Małgorzaty. Tani samolot z Warszawy do Budapesztu, przyjemny hotel w centrum Budapesztu, możliwość dokupienia usługi polskiego przewodnika oraz biletów wstępu czy na rejs po Dunaju. Polecany zwłaszcza nocą.Zapewniamy transport z lotniska do hotelu w Budapeszcie.
Weekend w Atenach
 
A może nadszedł czas byś odkrył uroki antycznej Grecji? Samolotowa wycieczka do Aten , tani przelot z Warszawy do Aten, komfortowy i nie drogi hotel w centrum stolicy Grecji, transfery i możliwość zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem, Akropol na wyciągniecie reki! Słońce czeka na Ciebie w Atenach, pyszna grecka sałatka najlepiej smakuje w Grecji. Proponujemy weekend w Atenach, palmy, Morze Śródziemne, starożytne zabytki, muzea i plaże pozwolą połączyć krotki wypoczynek ze zwiedzaniem.
Szwajcaria, zawsze piękna ciągle bezpieczna!
 
5 dni w Szwajcarii z Warszawy - to szansa na wspaniały wypoczynek w Szwajcarii. Na miejscu do dyspozycji tradycyjny górski Chalet z w pełni wyposażoną kuchnią. Przygotowaliśmy dla Państwa wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Szwajcarii. Zobaczymy urokliwą Lucernę, wjedziemy na jeden z alpejskich szczytów. Odpoczniemy na Jeziorem Genewskim. Poznamy tajemnice produkcji szwajcarskiej czekolady. Wieczory spędzimy na poznawaniu szwajcarskiej kuchni a to tylko niektóre z przygotowanych dla Państwa atrakcji!

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015