Śladami fatimskich pastuszków i św. Bernadety – 13 dni - kod:SFP

Nasza oferta

W cenie: - 12 noclegów w hotelu** w pok. 2-os. z łazienką - 12 śniadań kontynentalnych - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie - opieka pilota – przewodnika zgodnie z programem Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Paryża.

Śladami fatimskich pastuszków i św. Bernadety Grupa liczy się od 25 osób.
Cena zależy od ilości osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób.
Druga taryfa - od 35 do 45 osób.
Zapewniamy
- jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób.
- dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób

Pierwszy dzień: Przylot do Paryża. Transfer do hotelu. Zwiedzanie – Wyspa la Cite, katedra Notre-Dame, Pałac Królewski, Św. Kaplica, Dzielnica Łacińska, Sorbona, Pantheon, Ogród i Pałac Luksemburski, okolice Wieży Eiffel’a i rejs po Sekwanie. Kolacja. Nocleg.

Drugi dzień: Po śniadaniu wyjazd nad Loarę. Zwiedzimy zamki – Chambord renesansowe dzieło Franciszka I, pałacyk Clos – Luce, w którym żył Leonardo da Vinci; Chenonceau. Kolacja. Nocleg.

Trzeci dzień: Śniadanie. Zobaczymy Blois. Przyjazd do Lourdes. Indywidualne nawiedzenie sanktuarium. Kolacja. Nocleg.

Czwarty dzień: Po śniadaniu Sanktuarium Marii Panny. Bazylika Różańcowa, Bazylika Piusa X oraz kościół Św. Bernadety. Kolacja. Nocleg.

Piąty dzień: Śniadanie. Wyjazd do Salamanki, w której zwiedzimy piękne stare miasto i najstarszy w tym regionie Europy uniwersytet. Kolacja. Nocleg.

Szósty dzień: Po śniadaniu wyjazd do Santiago de Compostela. Wizyta w katedrze. Wyjazd do Fatimy. Kolacja. Nocleg.

Siódmy dzień: Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium w Fatimie. Kolacja. Nocleg.

Ósmy dzień: Śniadanie. Pomodlimy się przy grobach błogosławionej Hiacynty i błogosławionego Franciszka. Kolacja. Nocleg.

Dziewiąty dzień: Śniadanie. Wyjazd do Madrytu. Zwiedzanie miasta. Plaza Major, Pałac Królewski, katedra św. Izydora, kościół św. Franciszka. Kolacja. Nocleg.

Dziesiąty dzień: Śniadanie. Wyruszamy do Barcelony. La Sagrada Familia, kościół pod wezwaniem Świętej Rodziny. Casa Batllo, której fasada ma imitować pomarszczoną skórę zwierzęcą. Kolacja. Nocleg.

Jedenasty dzień: Po śniadaniu wyjazd w Alpy do Sanktuarium w La Salette. Zwiedzimy Sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej nad ludzkością. Kolacja. Nocleg.

Dwunasty dzień: Po śniadaniu wyruszymy do Paryża. Kolacja. Nocleg.

Trzynasty dzień: Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Paryża.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019