Montmartre + spektakl i kolacja w Moulin Rouge - kod: MR4

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 3 godzinna piesza wycieczka po Montmartre z przewodnikiem
  • spotkanie z przewodnikiem w hotelu
  • bilety na dojazd na Montmartre
  • po zwiedzaniu kolacja w kabarecie Moulin Rouge
  • rewia w kabarecie Moulin Rouge

Termin spektaklu i wycieczki z przewodnikiem ustalany z klientem.
 
Piesza wycieczka z polskojęzycznym przewodnikiem po urokliwej dzielnicy Paryża Montmartre. Licencjonowany tour guide zaprowadzi do artystycznego centrum Paryża. Aby dotrzeć do malowniczego centrum Paryża wykorzystamy metro. Métropolitain to imponujący, wieloletni środek komunikacji publicznej, którym szczyci się Paryż. Montmartre to ulubione miejsce bohemy, wybrana przez freelancerów dzielnica kreatywnych myśli i weny twórczej. Montmartre to najwyższe wzniesienie dzisiejszego Paryża. W trakcie spaceru, przewodnik przedstawi legendy sławnej dzielnicy i jej zabytki. Jednym z symboli wzgórza jest biała bazylika Sacre Coeur. Kopuła Bazyliki, widoczna jest z wielu stron miasta,służy jako jeden z punków orientacyjnych Paryża. Aby poznać okolicę tour guide zaprowadzi na ruchliwy bulwar położony u stóp wzgórza. Zobaczyć tutaj można mnóstwo kawiarni, restauracyjek, kin i teatrzyków z lekkim repertuarem… . Do najbardziej kontrowersyjnych miejsc należy Plac Pigalle oraz pobliski Plac Blanche. Okolice Placu Pigalle od dawna cieszą się sławą siedliska rozpusty – to pełne kontrowersji miejsce do zobaczenia z naszym przewodnikiem. Najbardziej charakterystycznym i znanym miejscem na Placu Blanche kabaret Moulin Rouge. Tuż po zwiedzaniu Montmartre właśnie do Moulin Rouge udamy się do kabaretu obejrzeć spektakl. Rewię poprzedza kolacja z szampanem przygotowywana pod okiem słynnego szefa kuchni. Podaje się wykwintne dania, do których goście mogą zamówić francuskie wina czy szampany. Następnie obejrzymy fantastyczną rewię w wykonaniu artystów kabaretu. Na scenie kabaretu w Paryżu nie zabraknie emocji i tanecznego show i artystycznych popisów. Przepych, blichtr, kostiumy, cekiny, taneczne występy, kankan i wyjątkowy talent artystów – takim show zachwycą artyści kabaretu Moulin Rouge. Wymagany strój wieczorowy, dla panów obowiązkowo krawat. MENU MISTINGUETT Przystawki do wyboru: Pasztet z kaczki „Montmartre”, owocowy Chutney lub Krewetki „ Mistinguett” z przyprawami, Tatar z warzyw, Vinaigrette ziołowy Dania główne do wyboru: Żółty kurczak „Frou Frou”, makaron z kremem grzybowym lub Łosoś „Cabaret”, białe masełko Nantais, Ziemniaki po angielsku z pomidorami Desery do wyboru: Tendresse owoce czerwone, Marshmallows owocowe, w sosie malinowym lub Przysmaki „ Echiquer” w czekoladzie, Chrupiące Perły 1/2 butelki Szampana.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015