Luwr + obiad w Les Noces de Jeannette

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • wstęp do Luwru 
  • 3 godzinne zwiedzanie muzeum
  • licencjonowany tour guide
  • polskojęzyczny przewodnik
  • dojazd do Luwru paryskim Metropolitan (2 bilety)
  • po zwiedzaniu muzeum obiad w restauracji Les Noces de Jeannette
 
Realizacja: w środy, soboty; inne dni tygodnia za dopłatą
Osoby z Unii Europejckiej, poniżej 25 roku życia - bilet wstępu do muzeum gratis

Luwr + obiad w Les Noces de Jeannette - kod: ORL2
Bilety do Luwru są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
Termin wycieczki z przewodnikiem i obiadu ustalany z klientem.
Historia Luwru, największego na świecie, niemalże 800-letniego pałacu jest nieodłącznie związana z historią Francji. Wspaniała budowla, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. Na wycieczkę do muzeum Luwr w Paryżu zabierze polskojęzyczny przewodnik. Sama lokalizacja dodaje uroku zabytkowi. Muzeum położone jest w historycznym centrum Paryża, między prawym brzegiem Sekwany a ulicą Rivoli. Tour guide w Luwrze jest niezastąpiony. Opowie o historii muzeum, które istnieje od XII wieku i będzie do dyspozycji turystów w trakcie 3 godzinnego zwiedzania. Do Luwru dojeżdżamy metrem w Paryżu. Paryski Métropolitain to jedna z najstarszych na świecie kolej podziemna, działająca od 1900 r. Warto przejechać się paryskim metrem (w ofercie 2 bilety na przejazd). Po zwiedzaniu muzeum w Paryżu można będzie podzielić się wrażeniami i porozmawiać na temat obejrzanych eksponatów, dzieł sztuki w trakcie pysznego obiadu w restauracji Les Noces de Jeannette. Tuż przy Wielkich Bulwarach, dwa kroki od Opery Garnier, w salonach o ciepłych wnętrzach z początku XX wieku, zjeść można pyszny francuski obiad złożony z dań tradycyjnej kuchni francuskiej. W trakcie wycieczki po muzeum Luwr licencjonowani przewodnicy, z przyjemnością odpowiedzą na pytania i podzielą się ciekawymi historiami i anegdotami z życia Luwru. Każdy przyzna, że muzeum Luwr w Paryżu jest niezaprzeczalnym autorytetem sztuki. W skład kompleksu wchodzi 255 sal wystawowych gromadzących skarby światowej sztuki najwyższej wartości, jak np.: Mona Lisa, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. Obecnie w skład zespołu pałacowo – muzealnego w Paryżu wchodzą dwie główne części: Stary Luwr – z czterema skrzydłami i Nowy Luwr, otaczający galeriami i pałacami „Place du Carrousel”, sięgający aż do pawilonu Tuileries. W połowie XIX w. na Placu Zgody wystawiono dwa pawilony: I' Orangerie i Jen de Paume. Dzisiaj pełni funkcję kulturalne i jest jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie.
Nasze menu Przystawka Omlet jajeczny z boczkiem (Quiche Lorraine). Danie główne Pieczeń wieprzowa w sosie grzybowym. Deser Ciasteczko czekoladowo gruszkowe. ¼ butelki wina.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015