Montmartre z przewodnikiem + spektakl w Moulin Rouge - kod: MR3

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 3 godzinna wycieczka z przewodnikiem po Montmartre
  • spektakl w kabarecie Moulin Rouge
  • pół butelki szampana na osobę  

Zwiedzanie Montmartre z przewodnikiem i spektakl w Moulin Rouge - kod: MR3
Zwiedzanie rozpoczniemy juz od hotelu , gdzie przyjedzie przewodnik. Najwyższe i najczęściej zwiedzane wzniesienie francuskiej stolicy, pulsuje wciąż żywą artystyczną atmosferą, sięgającą czasów takich mistrzów, jak Toulouse Lautrec, Modigliani, Van Gogh czy Picasso.To tu, na placu du Tertre anonimowi malarze wciąż tworzą krajobrazy Paryża, portrety i karykatury, naśladując dzieła wielkich artystów. Na jego szczycie, zgodnie z obietnicą złożoną po wybuchu wojny francusko – pruskiej, dwaj przemysłowcy sfinansowali budowę białej bazyliki Sacre Coeur. Kopuła Bazyliki, widoczna z wielu stron miasta, jest jednym z punków orientacyjnych Paryża. Schodząc malowniczymi, stromymi uliczkami, dojdziemy do Placu Pigalle.
Pobliski kabaret Moulin Rouge zaprasza na olśniewającą rewię kankana z szampanem, którego goście wypijają rocznie 200 000 butelek. Wymagany strój wieczorowy, dla panów obowiązkowo krawat.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019