5 dni - Wycieczka do Paryża - dojazd własny - kod: 5_CITY

Nasza oferta

Cena podstawowa obejmuje:
- 4 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami (IBIS, APPARTCITY)
- obiad na wieży Eiffel z biletem wstępu
- bilet i transfery do Pałacu Wersal
- dwugodzinna samochodowa panorama Paryża z komentarzem audio
- miejscowy przewodnik na zwiedzanie historycznego Paryża
- miejscowy przewodnik na zwiedzanie Montmartru
- miejscowy przewodnik na zwiedzanie "Elegancki Paryż"
- bilet do Luwru z audio przewodnikiem i mapa
- rejs po Sekwanie
- audio przewodnik do Notre Dame i Bazyliki Sacre Coeur i mapa
- opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu

 Zobacz program i wybierz datę rozpoczęcia wycieczki do Paryża

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci i mlodziezy do 25 lat !
Wybierz datę.

5 dniowa wycieczka do Paryża - dojazd własny. Kod: 5_CITY
 
Najsłynniejsze paryskie muzea, najwspanialsze zabytki, ciekawe wycieczki z przewodnikiem, a dla spragnionych  rozrywki - wycieczki do parków rozrywki i nocne szaleństwa w paryskich kabaretach. Oferta biura Lekier uwzględnia hotele, transfery z lotniska, transfery po mieście, bilety wstępu do muzeów i atrakcji, a także bilety komunikacji miejskiej na dojazd do uwzględnionych programie atrakcji.
 
Dzień 1:
Przylot lub przyjazd do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier.  
Samochodowa - piesza  2 godzinna Panorama Paryża - City Tour. Z okien samochodu zobaczymy: Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Plac Concorde, Pałac Inwalidów, Most Aleksandra, Plac Trocadero, wieżę Eiffela, plac Vendome, ulicę Rivoli, wyspę La Cité, katedrę Notre Dame, Pont Neuf, Luwr i muzeum d’Orsay. Na zakończenie przejedziemy obok kościoła św. Magdaleny i dalej Wielkimi Bulwarami w okolice Opery Garnier. Jeżeli przylot jest w godzinach rannych lub popołudniowych : czas wolny w Paryżu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2 - 4 :
Noclegi i śniadania w hotelu.

Luwr - zwiedzanie z audio przewodnikiem po polsku.
Wycieczka do tego największego światowego muzeum to gratka nie tylko dla zagorzałych miłośników sztuki. „Wielki Luwr” jest prawdopodobnie największą paryską atrakcją – rocznie przez jego sale przechodzi aż 9 milionów turystów. Bezpośrednie spotkanie z najsłynniejszymi dziełami europejskiego i światowego malarstwa nie pozostawi nikogo obojętnym. Na własne oczy będzie można nie tylko podziwiać geniusz Leonarda da Vinci, Jana van Eycka, czy Petera Rubensa, ale również przekonać się, na ile słuszne były kontrowersje związane ze szklaną piramidą postawioną na dziedzińcu muzeum.

Cite - zwiedzanie z przewodnikiem.
Wyspa Ile de la Cite, jedna z dwóch wysp na Sekwanie, stanowi serce miasta. To właśnie na niej narodził się Paryż, założony przez lud Paryzjów. Centralnym punktem Cite jest pavris, czyli plac przed niezwykłą katedrą Notre Dame. Po zwiedzeniu katedry z audio guidem, przyjrzymy się Conciergerie, czyli najstarszemu więzieniu miasta i Pałacowi Sprawiedliwości (Palais de Justice), w którym odbywały się posiedzenia Trybunału Rewolucyjnego. Przejdziemy do Centrum Pomidou, jednego z najciekawszych budynków Paryża pod względem architektury. Na drugiej wyspie Ile St. Louis (Św. Ludwika) przejdziemy śladami polskiej historii - zatrzymamy się przy Bibliotece Polskiej i pamiątkach po Adamie Mickiewiczu. Na koniec wstąpimy do gwarnej Dzielnicy Łacińskiej, pełnej studentów, kawiarni i zabawy. Dzięki licencjonowanemu przewodnikowi poznasz historię wysp Paryża.

Katedra Notre Dame  - zwiedzanie z audio przewodnikiem.
Notre Dame to jeden z najważniejszych symboli Paryża. Budowla na stałe wpisała się w panoramę miasta i stanowi obowiązkowy punkt na najchętniej uczęszczanych przez turystów szlakach. Ta sławna na całym świecie świątynia znajduje się na największej wyspie Sekwany - Ile de la Cité, która jest połączona z resztą miasta dwoma kamiennymi mostami. Jako, że Notre Dame to jeden z najświetniejszych przykładów architektury sakralnej, niemal na na każdym kroku czeka na nas coś godnego uwagi – zapierające dech w piersiach witraże, misterne sklepienia, obrazy, czy imponujące, czynne do lat dzisiejszych organy. O każdym z tych elementów opowie lektor na naszym audioguide, pozwalając na jak najlepsze poznanie tej paryskiej ikony.

Artystyczny Montmartre - zwiedzanie z przewodnikiem.
Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu”. W trakcie spaceru poznasz życiorysy artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historie legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. Audio guide po bazylice Sacre-Coeur zapozna cię z jednym z symboli wzgórza. Zanurzysz się w tłum na placu du Tertre pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy.

Elegancki Paryż - zwiedzanie z przewodnikiem.
Paryżowi zbytku i przepychu warto przyjrzeć się, zaczynając od spaceru Bulwarami Hausmanna, wielkiego urbanisty drugiej połowy XIX wieku. Na wyprawę po eleganckim Paryżu zabierze polskojęzyczny przewodnik.  Spacer zaczniemy od  jednego  z piękniejszych placów Paryża, placu Vendôme, przy którym znajduje się sławny hotel Ritz . Przewodnik zaprowadzi do pachnącego muzeum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu, a następnie wstąpimy do muzeum figur woskowych Grevin, gdzie zobaczymy słynne postaci ze świata polityki, sportu, muzyki.

Obiad na Wieży Eiffela.
Obiad na wieży Eiffela może stać się jedną z głównych atrakcji wyjazdu do Paryża. Restauracja 58 Tour Eiffel to nie tylko menu obejmujące wyborne dania kuchni francuskiej, ale też imponujący widok na panoramę miasta. W restauracji można wybierać potrawy bazujące na mięsach, rybach, czy owocach morza, a kelner chętnie pomoże wybrać do tego odpowiednie wino. Taki obiad to nie tylko niezapomniane doznania smakowe, ale też świetny sposób na poznanie kultury i słynącej na cały świat kuchni francuskiej.

Rejs po Sekwanie na pokładzie statku Bateaux Parisiens.
Zabierzemy Cię na pokład statku Bateaux Parisiens. Podczas rejsu po Sekwanie przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Hotel des Invalides, Katedrę Notre Dame, Muzeum Orsay, Grand Palais, czy Łuk Triumfalny. Oprócz wycieczkowych kursów korporacja organizuje rejsy z obiadami i kolacjami, a także popołudniowe herbatki przy akompaniamencie zespołu muzycznego lub śpiewie artysty.

Wersal.
Czas spędzony w tej dawnej rezydencji królewskiej będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem – zarówno dla miłośników historii, sztuki, architektury, jak i dla tych, którzy po prostu lubią cieszyć oczy pięknymi widokami. Bogactwo i barokowy przepych Wersalu są znane na całym świecie i co roku przyciągają do siebie rzesze turystów. Zwiedzanie tej paryskiej siedziby Ludwika XIV (legendarnego Króla Słońce), obejmuje królewskie komnaty, apartamenty i sale balowe, o których w ciekawy sposób opowiada audio przewodnik dostępny w języku polskim. Najznakomitszą z nich jest tak zwana Galeria Zwierciadlana, zawdzięczająca swoją nazwę znajdujących się w niej 357 lustrom, które tworzą niesamowite efekty wizualne. Zapewniamy transfer w obie strony.

Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie.

Cena podstawowa nie obejmuje:
- Fakultatywnych wycieczek
- Dodatkowych posiłków
- Własnych wydatków i napiwków
- Przelotu do i z Paryża

Dodatkowe informacje dla turysty:
Hotel:
Zakwaterowanie odbywa się w hotelach o standardzie **/*** zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie przystanków i stacji komunikacji miejskiej - metro, szybka kolej podmiejska RER, busy, tak by klienci mieli łatwy dojazd do najważniejszych atrakcji przewidzianych w programie.

Appart'City Paris Bobigny lub Ibis Saint Gratien, Epinay - położony jest w odległości 300 - 500 metrów od przystanku szybkiego metra lub tramwajowego, z którego można dojechać bezpośrednio do centrum Paryża w ciągu 20 minut. Na miejscu do dyspozycji Gości są w pełni wyposażone apartamenty typu studio lub pokoje z pełnym komfortem. W każdym znajduje się telewizor LCD. Obiekt zapewnia pościel i ręczniki. Śniadanie w formie bufetu. Parking.
Proszę zapoznać się ze strona naszych hoteli.
www.appartcity.com/apparthotel-paris-bobigny/_R_14_85_/plan-acces.htm
http://www.ibis.com/pl/hotel-5542-ibis-saint-gratien/index.shtml#

Wyżywienie:
W cenę noclegu jest wliczone śniadanie.
 
Ubezpieczenie klienta: 
Organizator zawiera na rzecz klienta umowę ubezpieczenia kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków. Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela w zakresie: KL - do 10.000 euro, NNW - do 2.000 euro, NNW - 1.000 euro, BP - do 200 euro.


 

 

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015