Transfer hotel - lotnisko Charles de Gaulle lub Orly

Transfer hotel - lotnisko Charles de Gaulle lub Orly

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z hoteli w Paryżu do Charles de Gaulle lub Orly
  • autokarami busami, vanami lub samochodami osobowymi
  • wylot w godzinach 8:00 - 20:00

Transfer: hotel - lotnisko Charles de Gaulle lub Orly (wylot z Paryża) kod: TR_CWD
Powrotny transfer z hoteli na porty lotnicze: Charles de Gaulle lub Orly. Szybki i wygodny transport bezpośrednio z hotelu na lotnisko w Paryżu. Zapewniamy transfer  autokarami, busami, vanami lub samochodami osobowymi. Wylot w godzinach 8:00 - 20:00.
 

Transfer z hotelu na lotniska Charles de Gaulle lub Orly. Po zakończeniu wycieczki w Paryżu proponujemy powrotny transfer z hoteli na wybrane porty lotnicze. Przewozimy na lotniska: Charles de Gaulle, Orly. Pod hotelami o umówionej porze na gości czekał będzie kierowca, który następnie odwiezie na lotniska. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Posiadamy doświadczonych kierowców, posługujących się językiem polskim. Przewoźnicy doskonale znają ulice Paryża, drogi dojazdowe i skróty, dlatego z naszymi kierowcami nikomu ni zagraża postój korkach ulicznych oraz opóźnienia. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów. Przewozy realizujemy różnymi rodzajami aut - osobowe 4 osoby, minivany 8 osób oraz busy 15 osób i autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa). Skorzystaj z transferu w przyjaznej cenie.

Wybierz datę z kalendarza, następnie ilość osób - otrzymasz cenę wycieczki za wszystkich.

proponujemy również:

Transfer: hotel - Park Disneyland - hotel
Wynajem samochodu lub autokaru na 3 godziny (taryfa dzienna) - kod: TR_3D
Transfer lotnisko Charles de Gaulle/ ORLY - hotel

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023