Pielgrzymki do Lourdes, Fatimy i nie tylko

Strona główna > Pielgrzymki do Lourdes, Fatimy i nie tylko

Pielgrzymki są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu chrześcijanina. Wierzący pielgrzymują przez całe życie, do wiecznego królestwa i ostatecznego spotkania z Bogiem. Pielgrzymki religijne do Lourdes i Fatimy wypełniają potrzeby duchowe oferując jednocześnie cudowny sposób spędzenia wakacji. Poprzez poznawanie kultury, historii i dziedzictwa swojej wiary odkrywamy jak bardzo religia wpływa na człowieka w obecnych czasach. Nawiedzając miejsca kultu jak La Salette, Lisieux, Monserat, Saint Jacques de Compostella i innych Sanktuariów religijnych bogacimy nasze życie i odnawiamy się w wierze.Podążając śladami dwóch wielkich Papieży - Jana Pawła II i Benedykta XVI odkryjemy Bawarię i sanktuaria południowej Polski.


DATY I CENY PROGRAMÓW NA 2012 ROK W PRZYGOTOWANIU.

Z Paryża do Lourdes, pielgrzymka - 4 dniowa
 
Propozycja ta przeznaczona jest dla osób, które z różnych względów, w okresie, w którym proponujemy tę wycieczkę znajdą się w Paryżu i zechcą nawiedzić Sanktuarium Maryjne w Lourdes. Chcemy i możemy Państwu dopomóc. Zapraszamy, zatem serdecznie. W tym przepięknie położonym małym miasteczku u podnóża Pirenejów znajduje się jedno z najważniejszych Sanktuariów Maryjnych na świecie. Swoja sławę zyskało w 1858 roku, kiedy młoda chłopka Bernadeta Soubirous doznała kilku objawień, podczas których widywała w pobliskiej grocie Matkę Boską. Objawienia sprawiły ze do Lourdes każdego roku przybywa około 5 milionów pielgrzymów z ponad 130 krajów świata. Przybywają z nadzieją, że ich modlitwy zostaną wysłuchane, bo właśnie tu za sprawą Maryi tak wielu odzyskało zdrowie, odnowiło wiarę, odzyskało sens życia. Miejsce to jest nie tylko świadkiem objawień Matki Boskiej, ale i wielu cudów, które nadal tu się dokonują.
[CODE]
Sanktuarium w Lourdes, pielgrzymka - 7
 
W Lourdes, przepięknie położonym małym miasteczku u podnóża Pirenejów znajduje się jedno z najważniejszych Sanktuariów Maryjnych na świecie. Swoją sławę zyskało za sprawą Bernadety Soubirous, która podczas objawień widywała w pobliskiej grocie Matkę Boską. Kolejne miejsca kultu na trasie pielgrzymki to Sanktuarium Płaczącej Madonny w La Salette i Paray le Monial, gdzie Najświętsze Serce Jezusa ukazało się Małgorzacie Mary Alocoque. W klasztorze w Nevers zobaczymy ciało świętej Bernadety z Lourdes.
[CODE]
Sanktuaria Maryjne, pielgrzymka - 9 dniowa
 
W tej połączonej z programem turystycznym pielgrzymce nawiedzimy Sanktuaria Maryjne w Lourdes, Rocamadour, Fatimie. Modlić się będziemy w paryskiej Kaplicy Świętego Medalika i przy grobach błogosławionych fatimskich pastuszków.Zwiedzać będziemy Paryż, Zamki nad Loarą, Salamankę.
[CODE]
Sanktuaria Francji, pielgrzymka - 10 dniowa
 
Ta 10 dniowa pielgrzymka połączona ze zwiedzaniem poprowadzi nas od Paryża, przez Zamki Loary do Lourdes.Zwiedzimy najciekawsze miejsca Paryża łącznie z Kaplicą Świętego Medalika i cmentarzem Pere Lachaise oraz miasta na trasie: Carcassone, Lyon i Nevers. Nawiedzimy Sanktuarium Płaczącej Madonny w La Salette.
[CODE]
Z duchową wizytą u św.Teresy, Marcina i Bernadety, pielgrzymka - 10 dniowa
 
Główne cele tej pielgrzymki to Sanktuarium Maryjne w Lourdes, Bazylika Świętego Marcina w Tours i Opactwo Benedyktynów Mont Saint Michel w Normandii. W czasie 10 dniowej pielgrzymki śladami św. Teresy, Marcina i Bernadety zwiedzimy Niceę, Monaco, Carcassonne, Vernon i oczywiście Paryż.
[CODE]
Śladami Św.Bernadety, pielgrzymka - 13 dniowa
 
Ta 13 dniowa pielgrzymka, której głównym celem jest Sanktuarium Maryjne w Lourdes obfituje w bardzo bogaty program turystyczno - religijny. Paryż, Dolina Loary, Avignon, Carcassonne, Grenoble, Nevers a także fakultatywny wyjazd do Grot Betharram i Mostu Hiszpańskiego w Pirenejach. Jest to jedna z najbardziej popularnych Pielgrzymek do Sanktuariów Maryjnych.Serdecznie polecamy.
[CODE]
Śladami Fatimskich pastuszków i św. Bernadety, pielgrzymka - 13 dniowa
 
Ta 13 dniowa pielgrzymka, której głównymi celami są Sanktuaria Maryjne w Lourdes i w Fatimie obfituje w bardzo bogaty program turystyczno - religijny. Paryż, Dolina Loary, Salamanka, Santiago de Compostela, Madryt, Barcelona i alpejskie Sanktuarium Płaczącej Matki Boskiej w La Salette. Jest to jedna z najpiękniejszych tras pielgrzymkowych.Serdecznie polecamy.
[CODE]
Śladami dwóch papieży, pielgrzymka - 11 dniowa
 
Johann Wolfgang Goethe napisał, że aby zrozumieć poetę należy odwiedzić jego strony rodzinne. Korzenie Benedykta XVI pochodzą z Bawarii. Razem z Państwem chcemy odwiedzić miejsca, w których Joseph Ratzinger urodził się, uczył i pracował jako kapłan i profesor. Jan Paweł II - nasz wielki rodak, niebawem wyniesiony na ołtarze pochodził z Wadowic. Razem z Państwem skosztujemy słynnych wadowickich kremówek, wielokrotnie wspominanych przez Jana Pawła II. Przy okazji zwiedzimy inne polskie miejscowości, w których odnajdziemy ślady Karola Wojtyły.
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019