Przewodnik + transfer z/na Charles de Gaulle/Orly - hotel

Przewodnik + transfer z/na Charles de Gaulle/Orly - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z/na lotnisk Charles de Gaulle/Orly do hotelu w Paryżu
  • panoramiczna wycieczka po Paryżu
  • 2 godzinny samochodowo-pieszy program zwiedzania Paryża
  • przewozy grupowe 

Przewodnik + transfer: lotnisko Roissy Charles de Gaulle lub Orly - hotel- lotnisko - kod: TR_ROP
Samochodowy transfer z lotnisk Charles de Gaulle i Orly i powrotny oraz panoramiczna wycieczka po Paryżu. Zapewniamy 2 godzinny samochodowo-pieszy program zwiedzania Paryża. Proponujemy przewozy grupowe autokarami i mini busami bądź indywidualne transfery wynajętym autem.
Po przybyciu na paryskie lotniska zapewniamy samochodowy transfer do hoteli lub innych lokalizacji Paryża. Zapewniamy szybki i komfortowy transfer do paryskiego hotelu. W hali przylotów naszych gości przywita kierowca, następnie odwiezie do hotelu lub inne wybrane lokalizacje Paryża. Już na samym początku wizyty we Francji w tracie autokarowego transferu z lotniska organizujemy 2 godzinną wycieczkę połączoną z Panoramą Paryża. City Sightseeing Paris to bardzo popularna forma zwiedzania miast, taki przewóz to niepowtarzalna okazja aby szybko zapoznać się z miastem, jego strukturą i architekturą. Objazdowa wycieczka uatrakcyjni transfer z lotniska, Podczas samochodowej podróży po Paryżu zapewniamy usługi miejscowego przewodnika lub wypożyczamy audio guide City Tour Paris. Opowieści o francuskiej stolicy, jej historii i wiele ciekawych anegdot z pewnością umilą czas przejazdu z lotnisk. Czas trwania wycieczki panoramicznej - ok. 2h

Wybierz datę z kalendarza, następnie ilość osób - otrzymasz cenę wycieczki za wszystkich.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023