Wycieczki autokarowe - Paryż, Disneyland, zamki Loary - najlepsza cena. Hotel w centrum Paryża. Dojazd własny - koszt pobytu Paryż, Disney. Bilety wliczone.

Strona główna > Wycieczki autokarowe - Paryż, Disneyland, zamki Loary - najlepsza cena. Hotel w centrum Paryża. Dojazd własny - koszt pobytu Paryż, Disney. Bilety wliczone.

PARYSKIE RENDEZ-VOUS!
Randez-vous z Paryżem to zapowiedź udanego spotkania, niezapomnianych wrażeń i mnóstwa wspaniałych atrakcji. Paryż to wyjątkowe miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć. Spotkanie z Paryżem najlepiej dobrze zaplanować, żeby w trakcie wycieczki dotrzeć do wielu miejsc w Paryżu i zobaczyć wszystkie atrakcje, jakie oferuje stolica Francji.
Proponujemy super uniwersalną ofertę wycieczek do Paryża autokarem lub z dojazdem własnym samochodem lub wykupionym przez siebie biletem lotniczym. Do Paryża zapraszamy na wycieczki od 4 do 8 dni. Każdy dzień paryskiego randez-vous będzie udany, jednak im więcej czasu mamy w Paryżu tym więcej można zobaczyć i doświadczyć.
W Paryżu zapewniamy noclegi w podparyskich hotelach lub w centrum. Realizujemy transfery samochodowe z każdego paryskiego lotniska. Już w trakcie przejazdu z lotniska proponujemy objazdową Panoramę Paryża z audio guide. Na miejscu oferujemy szereg ciekawych wycieczek: city tour z przewodnikiem po Paryżu, audio guide na zwiedzanie Luwru, Katedry Notre Dame i Bazyliki Sacre Coeur.
Wycieczki do parków rozrywki w Paryżu trwają również od 4 do 8 dni. Zapewniamy noclegi w podparyskich hotelach i realizujemy transfery z każdego paryskiego lotniska. W trakcie wycieczki organizujemy transfery do parków rozrywki w Paryżu. W cenę oferty wliczone są także bilety wstępu do Parku Disneyland, Asterix, Francja w Miniaturze i Aquaboulevard.

Rezerwacja on-line:

LAST MINUTE DO PARYŻA - WYCIECZKI DO DISNEYLANDU, ASTERIXA, FRANCJI W MINIATURZE

podroż do Paryża, Disneylandu i Asterixa z dojazdem własnym - Disneyland już od 25 euro, Asterix od 15 euro - zobacz


3 dni, weekend w Disneyland Paris, wylot Warszawa, Kraków - zobacz
3 dni, weekend w parku Francja w Minaturze, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - zobacz
4 dni, samolotem do Disneylandu, wylot Warszawa, Gdańsk - zobacz
4 dni, samolotem do Asterixa i Disneylandu, wylot Wrocław, Poznań - zobacz
5 dni, samolotem do Disneya i Parku Asterixa w Paryżu, wylot Wrocław, Poznań - zobacz
5 dni, samolotem do paryskiego Disneylandu, Asterixa, i...wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk - zobacz
6 dni, tydzień z Disneyem (dwa parki!) i Asterixem, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - zobacz
6 dni, tydzień z Disneylandem, Asterixem i...wylot Warszawa, Kraków, Katowice - zobacz
8 dni, dużo atrakcji - Disneyland i wiele innych, wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań - zobacz

LAST MINUTE SAMOLOTEM DO PARYŻA - ZWIEDZANIE

3 dni, weekend w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków - Luwr, rejs po Sekwanie, przewodnik - zobacz
3 dni, weekend w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - Luwr, Wersal, audioprzewodniki - zobacz
4 dni, podróż do Paryża, wylot Warszawa, Gdańska - Luwr, Notre Dame, Montmartr, audioprzewodniki - zobacz
4 dni, podróż do Paryża, wylot Wrocław, Poznań - Luwr, rejs po Sekwanie, przewodnik - zobacz
4 dni, podróż do Paryża, wylot Kraków, Katowice - przewodnik Montmart, audioprzewodniki - zobacz
5 dni, podróż do Paryża, wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk - Luwr, Wersal, obiad na Eiffel - zobacz
5 dni, podróż do Paryża, wylot Wrocław, Poznań - Luwr, rejs po Sekwanie, obiad na Eiffel - zobacz
6 dni, tydzień w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - Luwr, rejs po Sekwanie, obiad na Eiffel - zobacz
6 dni, tydzień w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - Luwr, Wersal, obiad na Eiffel - zobacz
8 dni w Paryżu, dużo atrakcji, wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań - zobacz

Muzea Paryża w pakiecie taniej
 
Dwudniowa karta muzealna z pewnością ułatwi zwiedzanie muzeów.Szczególnie atrakcyjna cenowo będzie dla osób nastawionych na zwiedzanie w ciągu dwóch dni paru paryskich muzeów.Dodaliśmy do pakietu z karta nasz autorski audio guide po Luwrze, Katedrze Notre Dame i Brazylijce na Montmartrze
[CODE]
Rejsy po Sekwanie w Paryżu w pakiecie
 
Kto jest w Paryżu prawie obowiązkowo musi zaliczyć tak jak Luwr przejażdżkę statkiem po Sekwanie w Paryżu.Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Naszymi pakietami dajemy pomysł na indywidualna zwiedzanie Paryża.
[CODE]
Wieża Eiffel pakiety biletów wstępu
 
Jak zarezerwować wjazd na wieżę Eiffla - najlepiej z nami polskim biurem podroży Lekier - France. Wizytę na wieży umili nam obiad, który rezerwujemy razem z biletem. Dobra restauracja na wieży,niezapomniane widoki, na cały Paryż.Do pakietu lunch na wieży Eiffla wliczone są do wyboru Luwr,przejażdżka statkiem, kabaret Lido lub pobyt w Disneyland
[CODE]
Pakiety zwiedzania z przewodnikiem
 
Polskie biuro Lekier - France jest specjalistą od organizowania czasu turysty w Paryżu - od rana do nocy.Oto co należy obowiązkowo zwiedzić lub zobaczyć w Paryżu. Najważniejszy Luwr,radzimy spędzić nie więcej niż 3 godziny tyle trwa nasz komentarz audio przewodnika, oczywiście po polsku. Wieża Eiffla to tez obowiązkowy obiekt,a może wieża Montparnasse, bo to właśnie z niej widok jest na Eiffla.Od wieży to już dwa kroki na nabrzeżne Sekwany, żeby popłynąć statkiem.A na szampański wieczór przygotowaliśmy najlepszy kabaret paryski Lido de Paris.
[CODE]
Dojazd własny na zwiedzanie z przewodnikiem Paryża
 
Każdy dzień w Paryżu to zawsze magiczny, romantyczny i niezapomniany czas! Z nami pobyt w Paryżu będzie dodatkowo interesujący i pełen ciekawych propozycji. Mamy wiele propozycji z przelotem, ale te są z dojazdem własnym do Paryża. Możecie przyjechać do Paryża samochodem, pociągiem TGV lub przylecieć do Paryża samolotem z dowolnego kraju. Polskie biuro podroży we Francji zaprasza Polonię i wszystkich mówiących po polsku do Paryża. Zapewniamy niedrogie hotele w centrum Paryża. Jeżeli potrzebny jest odbiór z lotniska w Paryżu, nie ma problemu, robimy transfery dla przylotów nie tylko z Polski, również z Londynu, Madrytu, Manchesteru czy z Berlina. Robimy transfery z dworców kolejowych w Paryżu. Przez nas pokazany Paryż zadziała na was jak magnez przyciągnie i oczaruje. Każdy dzień można spędzić w innej części stolicy Francji, w inny sposób, a mimo to po kilkudniowej wycieczce wciąż czuje się niedosyt. Paryż to stolica o wielu obliczach, położona nad malowniczą Sekwaną. Każda pora jest tu inna, lato i wiosna są ciepłe i wielobarwne, zima chłodniejsza ale równie urokliwa i wymarzona na wycieczkę. Czyż nie było by przyjemnie w piątek lub we wtorek pospacerować z uprzejmym przewodnikiem po Polach Elizejskich, a w sobotę wspiąć się na Wieżę Eiffela, Łuk Triumfalny lub zatrzymać na Moście Aleksandra i podziwiać spokojną Sekwanę. Podczas wycieczki w Paryżu codziennie zobaczymy coś innego. Zaplanujemy wizytę w Luwrze i na wieży Eiffel, a następnie zaoferujemy jedzenie w restauracji na wzgórzu Montmartre, aby przy lampce dobrego wina móc podzielić się wrażeniami z obejrzanych wcześniej miejsc. Zadbamy o atrakcje na każdy dzień wycieczki w Paryżu. Proponujemy codzienne zwiedzanie zabytków Paryża, ale znajdujemy też czas na rozrywkę i relaks. Francuska kuchnia jest znana na całym świecie z wyjątkowego smaku, dlatego podczas zwiedzania Paryża koniecznie wejdziemy do małego bistro lub restauracji.
[CODE]
Dojazd własny pobyt w Paryżu i parkach rozrywki. Hotel, przewodnik, bilety wstępu wliczone w cenę oferty.
 
Wycieczki z własnym dojazdem do Paryża i parków rozrywki takich jak Disneyland czy Asterix. Możecie przyjechać samochodem do Disneya lub przylecieć samolotem z dowolnego kraju. Polskie biuro podroży we Francji zaprasza polonie w całym świecie do Paryża i do Disneylandu. Zapewniamy hotele niedrogie na przedmieściach Paryża, w centrum Paryża lub na terenie Disneylandu. Bilety do parków rozrywki - Asterixa i Disneylandu są wliczone w cenę wycieczki. Jeżeli potrzebny jest odbiór z lotniska w Paryżu, nie ma problemu, robimy transfery dla przylotów nie tylko z Polski, również z Londynu, Madrytu, Manchesteru czy z Berlina. Robimy transfery z dworców kolejowych w Paryżu. Dajemy doskonale rady na temat Disneylandu i Asterixa. Gdzie zjeść najlepiej w parkach rozrywki w Paryżu? Jakie są najciekawsze atrakcje? Piszemy również o kosztach parkingu w Disneyland i Asterixa. W nasze wycieczki łączą zabawę w parkach rozrywki ze zwiedzaniem Paryża. Mieszkamy wówczas w centrum Paryża w dzielnicy Montmartre, z przewodnikiem robimy wycieczki po Paryżu, a wieża Eiffel jest wliczona w cenę wycieczki.
[CODE]
Wycieczki autokarowe do Disneylandu , Asterixa i Paryża.
 
Super oferta - najlepsze wycieczki autokarowe do paryskich parków rozrywki i do Paryża od 5 do 8 dni. Wyjazdy autokarem do Disneya - prawie spod domu. Propozycja zawiera wyjazdy z 170 miast Polski. Wybraliśmy najlepszą w Polsce firmę transportową Sindbad, z nowoczesnymi, wygodnymi autokarami. Programy wycieczek dopięte na ostatni guzik - jak mówią o nas klienci. Jako organizator wycieczek Lekier France Tours - polskie biuro podroży w Paryżu zapewniamy najlepsza cenę wycieczek do Disneylandu i Asterixa. Bilety wstępów do Disneyland i Asterixa - wliczone w cenie wycieczki. Programy zwiedzania Paryża podzielone na młodsze i starsze dzieci.
[CODE]
Wycieczki aurokarowe na zwiedzanie Paryża lub Zamków Loary.
 
Zapraszamy do wybrania naszego polskiego biura podroży w Paryżu Lekier. Oto oferta najlepszych wycieczek autokarowych do Paryża od 5 do 8 dni. Jesteśmy organizatorem pobytów we Francji. Wyjazdy autokarem do Paryża - prawie spod domu. Oferta zawiera wyjazdy z 170 miast Polski. Wybraliśmy najlepszą w Polsce firmę transportową Sindbad, z nowoczesnymi, wygodnymi autokarami. Program wycieczek dopięte na ostatni guzik - jak mówią o nas klienci. Bilety wstępów do muzeów, Zamków Loary zawarte sa w cenie wycieczki. Wcześniejsze rezerwacje na wieżę Eiffela, do Luwru, Wersalu czy spektakl w kabarecie paryskim Moulin Rouge, zapewniają wejścia bez kolejek.
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023