Super promocje: pakiety biletów i usług.

Strona główna > Bilety wstępu: muzea - Luwr, Wersal, atrakcje - rejs, wieża, parki - Disneyland, Asterix. > Super promocje: pakiety biletów i usług.

W Paryżu łączymy zwiedzanie z rozrywką. Proponujemy pakiety turystyczne, które pozwolą poznać Paryż z wielu stron. Oferujemy zestawy biletów w atrakcyjnej cenie na różne atrakcje. W pakiecie turystycznym znajdziesz bilety wstępu do muzeum, kabaretu, na rejs po Sekwanie lub na seans filmowy. Gwarantujemy różne modyfikacje biletowe – wszystko z myślą o uatrakcyjnieniu Twojego pobytu w Paryżu.
Po zwiedzaniu zabytków Paryża proponujemy wykupienie biletu do paryskiej restauracji gdzie można spróbować przysmaków francuskiej kuchni. Wieczorami zachęcamy do udziału w fantastycznym show jakie zaprezentują tancerki kabaretu Moulin Rouge. W Paryżu, za naszym pośrednictwem możesz kupić bilety wstępu do wielu atrakcji turystycznych. Zestawy biletów na atrakcje paryskie lub do kabaretów, połączone w pakiecie, to nasza najatrakcyjniejsza cenowo oferta biletów wstępu na Twój wymarzony wyjazd do Paryża.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019