Metro w Paryżu, Paris Pass, karnety

Strona główna > Bilety wstępu: muzea - Luwr, Wersal, atrakcje - rejs, wieża, parki - Disneyland, Asterix. > Metro w Paryżu, Paris Pass, karnety

Metro w Paryżu – najszybszy środek transportu, a jednocześnie wyjątkowa atrakcja turystyczna.
W trakcie wizyty w Paryżu koniecznie musisz przejechać się paryską koleją podziemną Metropolitan. Paryskie metro to niemalże podziemne miasto, które każdego turystę całkowicie hipnotyzuje swoimi rozmiarami i zasięgiem. W Paryżu oferujemy bilety na przejazd metrem w atrakcyjnej cenie. Zakupione u nas bilety na metro w Paryżu, ułatwiają podróż przez miasto. Dzięki naszej ofercie unikniesz problemów z kupnem biletu - w większości przypadków bilety sprzedawane są w specjalnych maszynach, w których płatność dokonywana jest kartą kredytową.
Paryski Metropolitan został otwarty w 1900 roku. Stacje zlokalizowane są w odległości 300-500 metrów od siebie, co sprawia, że łatwo i szybko dojechać można wszędzie samemu! Aby się nie pomylić, musisz wiedzieć, jak ponumerowane są linie metra (cyframi od 1 do 14), a jak pociągi elektryczne - (literami od A do E). Taryfa w pociągu jest wyższa niż niż w metrze. Dlatego, podmiejskie podróże wymagają specjalnego biletu. Opłata za przejazd do stacji zależy od liczby zakupionych biletów.

Bilet na przejazd metrem w Paryżu
 
  • bilet na przejazd paryskim metrem Metropolitan
F_MET
Cena od: 2 EUR

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019