Transfer hotel w Disneyland Paris - lotnisko Charles de Gaulle w Paryżu

Transfer hotel w Disneyland Paris - lotnisko Charles de Gaulle w Paryżu

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z hoteli w Disneyland na lotnisko CDG/ Orly
  • szybki i wygodny transport bezpośrednio z hotelu na lotnisko w Paryżu
  • transfery samochodami osobowymi, vanami, busami lub autokarem

Transfer hotel w Disneyland Paris - lotnisko Charles de Gaulle w Paryżu: F_TR_HDISCDG
W cenie: Powrotny transfer z hoteli w Disneyland Paris na port lotniczy Charles de Gaulle. Szybki i wygodny transport bezpośrednio z hotelu na lotnisko w Paryżu. Transfery wykonujemy samochodami osobowymi, vanami, busami lub autokarem.
Transfer z hotelu w Disneyland Paris na lotnisko Charles de Gaulle w Paryżu. Po zakończeniu wycieczki w Paryżu, i Parku Rozrywki Disneyland Paris ,dla osób, które zatrzymały się w hotelach Parku Disneyland zapewniamy powrotny transfer z hoteli na wybrane porty lotnicze. Z Disneyland Paris przewozimy na lotniska: Charles de Gaulle. Pod hotelami o umówionej porze na gości czekał będzie kierowca, który następnie odwiezie na lotniska. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Posiadamy doświadczonych kierowców. Przewoźnicy doskonale znają ulice Paryża, drogi dojazdowe i skróty, dlatego z naszymi kierowcami nikomu ni zagraża postój korkach ulicznych oraz opóźnienia. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów. Przewozy realizujemy różnymi rodzajami aut - osobowe 4 osoby, minivany 8 osób oraz busy 15 osób i autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa). Skorzystaj z transferu w przyjaznej cenie.

Wybierz datę z kalendarza, następnie ilość osób - otrzymasz cenę wycieczki za wszystkich.

proponujemy również:

Transfer z i na lotnisko CDG + wycieczka po Paryżu

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023